PDA

View Full Version : Самота ..



somanyfuckinshits
05-27-2013, 14:34
Здравейте , просто искам да споделя с някого ..
Главния проблем е ,че се чувствам самотна , игнорирана ,безполезна и т.н Преди около година всичко беше супер и окей , но някак си нещата се променят. Мислех си ,че имам приятели дори и най-добра приятелка , всичко беше толкова лесно и просто. С нея се скарах и аз бях главната причина за това , направих грешка и нямаше как да не очаквам отношенията ни да се развалят . Бяхме скарани около 3-4 месеца , не че сега не сме просто сега не се подминаваме и поне разменяме някой приказка някога . Но сега сме в различни компании , класове и се срещаме с нови и различни хора (поне тя де) и няма как да очаквам нещо да е КАКТО ПРЕДИ . Но проблема е ,че искам и не мога просто така да се откажа от нея и от всичко ,което беше .. Чувствам ,че с времето се чувствам все по-празна и по-празна , нямам никакво самочувствие ,но за какво ли ми е ? Станала съм адски мълчалива и сякаш тая всичко в себе си. Нямам си никого с когото просто да бъда или просто с когото просто и мълчанието ми да е приятно .. Или може би не искам никого освен нея , няма как да заеба всичко и всички спомени . Ако може някой да ми каже как точно да се справя или ако някой го е преживявал ще съм благодарна да чуя някой съвет :)

sparklinglove
06-05-2013, 12:25
Да, преживяла съм такава ситуация и много боли. Ужасно е чувството. Ако искаш, ми пиши ЛС.

game
06-05-2013, 14:58
И аз преживях същото преди време, но макар и трудно си намерих друга най-добра приятелка. :) Ако искаш ми пиши.

Chacho
06-05-2013, 15:10
За извинение никога не е късно, щом смяташ, че ти си била виновна да се скарате. Защо не й се обадиш, кажи й че не сте се чували отдавна и искаш да се видите. Кажи и там какво мислиш, извини се, предложи да отворите нова страница на взаимоотношенията си и толкова. Може да не бъде както преди, но сами ще си ги изковете.

А когато се чувстваш празна, няма много смисъл да гледаш в настоящето. Науми си какво искаш да промениш и работи да си оправиш бъдещето. Ако се чувстваш сама - запознай се с някви хора, как и що трябва да са въпросите, които те тормозят, а не да се тормозиш с отчаяние. Образовай се, занимавай се с най-различни неща и намери начин сама да станеш комуникативна, щото надали скоро някой ще се навие да те извади от собствената ти дупка.

Така че горе главата и действай.