PDA

View Full Version : бенки ... ПОМОЩ :)) !!



delyana
05-27-2013, 15:06
Здравейте ,нова съм тук и реших да разгледам какво сте споделяли и ми стана доста интересно и реших да се включа при вас :) Имам един проблем ,който искам да го реша :) Имам бенки на лицето ,ако някой знае някакъв начин за премахване ,освен операция ? Благодаря ви предварително :)))

YSMF
05-27-2013, 15:10
Не мисля, че има друг начин освен операция или лазер. :)

пAteNцЕ
05-27-2013, 18:20
трябва и да изчакаш до 18 години и тогава да отидеш на дерматолог да се посъветваш

xwhitecarnationx
05-27-2013, 19:49
Мисля, че няма друг начин за махане на бенки, освен операция.

malkasladka
05-28-2013, 07:22
Аз също имам, но много си ги харесвам, по тялото имам някои, които искам да махна...има много бабини методи, но ако трябва да сме честни има само един изход: операция...

POLLINA
05-28-2013, 08:58
Всичките тия бабини методи са изключително опасни. Не се пипа нищо.
Не знам дали си наясно но бенката е доброкачествено образование, което при претърпяване на някакви промени, раздразване или нещо такова може да се превърне в злокачествено образование,по-известно като меланом.

Your.Passion
05-28-2013, 10:02
Всичките тия бабини методи са изключително опасни. Не се пипа нищо.
Не знам дали си наясно но бенката е доброкачествено образование, което при претърпяване на някакви промени, раздразване или нещо такова може да се превърне в злокачествено образование,по-известно като меланом.

Това!
Определено не си играйте с бабини методи ;)
Лазер.Няма друго с ,което да ги махнеш ;)

POLLINA
05-28-2013, 10:07
най-добре е първо да се посети дерматолог,за да прецени той ДАЛИ може и кой е най-добрият метод за премхването.

~sweeettt~
05-28-2013, 15:56
Тея ''Бабини Методи'' са пълни глупости!
Бенките нито се пипат, нито се чешат или раздразват.
Така,че само операция, но ако толкоз те дразнят изчакай поне до 18 години или 16!