PDA

View Full Version : обработване на клипчета



cool4eto0
05-27-2013, 16:38
имам 6-7 клипчета по 5-10 минути и искам просто да ги поизрежа и сглобя ама неее... изтеглих си 5 програми и с нито една не стана... или не отварят клипчетата или после полученото е с някъв формат изкаран от не знам къде и даже конвенторите не го четат моляяя помогнетеми с няква нормална програма или как да поменя от .vep в .avi примерно

MaGuSs
05-27-2013, 16:47
.vep е разширение на project файла на програмата AVS Video Editor.

Ето ти бърз урок как да export-неш видеото в mp4 от AVS VE ;)
http://www.youtube.com/watch?v=yqufj4SjI2E

Успех ;)

П.П. Има Google бе хора :@ Да не би аз да знам всички разширения на програмите. Просто написах .vep в нета и прочетох. Толкова ли е трудно да потърсите, а се имате за хора разбиращи от компютри.

Никой не се е родил научен. Сам съм се научил да търся в нета и да чета решенията на проблемите си. Единствено правя изключения когато съм изморен, не ми се търси, прочел съм купища неща и нищо не съм разбрал. Едва ли за едно такова елементарно нещо сте прочели 1000 страници в гугъл. Просто малките много обичате да ви го дават убаво и добре опънато в устичката. Е това нещо някой ден ще ви дойде и хубаво отзад.

cool4eto0
05-27-2013, 19:59
вече 3ти ден се боря с това, клипчето съм го гледала и като пробвам цялата програма крашва.. иначе да.. малките сме така след 3 дни търсене решаваме да питаме във форум на който тва му е идеята.. благодаря ти все пак

haritov
05-27-2013, 22:02
вече 3ти ден се боря с това, клипчето съм го гледала и като пробвам цялата програма крашва.. иначе да.. малките сме така след 3 дни търсене решаваме да питаме във форум на който тва му е идеята.. благодаря ти все пак

камтасия студио 7

тази е лесна

MaGuSs
05-27-2013, 22:11
камтасия студио 7

тази е лесна

Няма смисъл да предлагаш програма, защото ако си чел внимателно, момичето вече си е направило клипа и не знае само как да го рендира в даден формат...