PDA

View Full Version : Наркотици!



stefko1996
05-27-2013, 16:12
Днес отивам на училище и минавам пред една компания момчета 98-99 набор най-много и чувам следното " момчета трябва да я спра тази трева ,че не ми понася добре" и другия " то и аз ,че вчера пуших и още не съм се оправил ,беше страшна джонгата"
Вие как ще коментирате ?

Mase
05-27-2013, 16:17
е кво трябва да коментираме аз лично подкрепям идеята с тревата, по-добре от колкото да се тровят с тея цигари

JuStElly
05-27-2013, 16:30
Нито тревата, нито цигарите подкрепям. Те си решават, обаче е такава глупост, а да не говорим, ако са на 12 и майка им още им топли млякото, а те тръгнали трева да ми пушат. Лигльовци!!!

Mase
05-27-2013, 16:34
Нито тревата, нито цигарите подкрепям. Те си решават, обаче е такава глупост, а да не говорим, ако са на 12 и майка им още им топли млякото, а те тръгнали трева да ми пушат. Лигльовци!!!


далеч си от реалността ако си мислиш,че сегашната младеж 12 годишните са като по филмите :)

а и тревата не е наркотик просто се ужасявам като някой каже това

Tyler The Creator
05-27-2013, 16:40
Както обичам да казвам : c'mon kidz, fuck that class nd hit that bong...

Sc0RcH
05-27-2013, 16:43
Да ги блъсне тир и да млъкнат.

r0073x
05-28-2013, 18:58
Пуша трева от 16-годишен (в момента съм на 21) и не виждам нищо лошо в това, но не и на тази възраст (12-13-14 години).
Ганджата не ми е попречила за каквото и да било - завърших си елитна гимназия в града със стабилна диплома, в момента уча всише (медицина), живея си нормален живот, а това че от време на време паля масето е съвсеееееем друг въпрос :)
Но, да, не е добра идея да се почва на толкова малка възраст. Най-малкото, че все още нямаш изградени принципи и започваш да възприемаш живота по съвсем друг начин - че трябва да си нон-стоп high, че това ти е естественото състояние & etc
Пък да не говорим за теориите, че ако си предразположен към схизофрения, колкото по-рано пропушиш марихуана, толкова по-голям шанс имаш тя да се отключи.

nevermind...
05-28-2013, 19:09
^ Доказателства, че от тревата се затъпява above... :lol:

GeGaSa
05-28-2013, 19:13
99-набор :lol:
Рано им е още..

Иначе е хубаво да се изпънеш, най-много 4-5 пъти в месеца.

.Beez
05-28-2013, 19:26
Нашия град е препълнен - малък но пълен с наркомани и то като почнеш има 1-2ма 6ти клас 7клас -5/6 и 8-9 поне 30 човека ... за по нагоре да не говоря

Gang Starr
05-28-2013, 19:39
Нито тревата, нито цигарите подкрепям. Те си решават, обаче е такава глупост, а да не говорим, ако са на 12 и майка им още им топли млякото, а те тръгнали трева да ми пушат. Лигльовци!!!
типичен български манталитет.. хахахах

Markuss
05-28-2013, 19:57
далеч си от реалността ако си мислиш,че сегашната младеж 12 годишните са като по филмите :)

а и тревата не е наркотик просто се ужасявам като някой каже това
'Що не вземеш да се запознаеш със значението на израза "наркотично вещество", пък тогава се ужасявай. Аз пък се ужасявам, като видя някой като теб, как пламенно защитава малоумната си теза, сякаш Господ е слязъл и му е казал кое какво е. Некомпетентник.

FuCKkK13
05-28-2013, 20:03
ейййй тая комплексарщина ще ви изяде !!!
оставете хората да си правят каквото искат ... големи ''моралисти'' се изкарахте,айде да ви няма !

Markuss
05-28-2013, 20:07
ейййй тая комплексарщина ще ви изяде !!!
оставете хората да си правят каквото искат ... големи ''моралисти'' се изкарахте,айде да ви няма !
А такива като теб в концлагер :д ... за вас, идиоти с идиотите, щом някой просто не приема и не харесва нещо, то непременно е комплексар или завижда. Второ, хората не могат са си правят, каквото поискат, ако това нещо пречи на някой друг. В нормалния свят това не става. А напушеният човек не винаги е весел човек. Вземи си изкарай главата от смрадливия си задник и погледни реалността, понеже колкото и да ви се иска на вас нехранимайковците, тя не е абстрактна.

FuCKkK13
05-28-2013, 20:27
^ хаха,айде леко с обидите ... като не ти харесва - не го правиш.. не е нужно да показваш колко си ''примерен'' .. това е като да направиш добро... ако го направиш и веднага се похвалиш - повярвай не си толкова добър,колкото си мислиш.. ако го правиш просто за себе си е ОК... не е нужно да се пуска тема с '' ох, аз съм със зряло мислене и мисля,че не им е времето,да,моралист съм,кажете ми браво'' .. ще извиняваш ама на мен не ми харесват милион неща в околните ама да съм пуснала за всяко едно нещо тема ? и + това сте много незапознати с тревата,прекалено дъвкана тема,че да обяснявам пак

и + това ако гледаш себе си,а не околните това,че те се друсат не би ти пречило понеже не ти влиза в работата,нали те си провалят живота,нали нямаш никакъв досег до тях,какво те интересува ?

Markuss
05-29-2013, 05:52
Интересува ме, когато се надрусат и започнат да пречат на мен. А най-парадоксалното в случая е, че точно вие, дребните келешчета, не сте запознати изобщо с тревата. Като онзи по-горе, който заяви, че тревата не била наркотик..? Вие дори не подозирате какво пушите :д
Форумът е свободен и всеки може да негодува или да се радва, колкото поиска, на каквато и да е тема. На теб като не ти харесва дадена тема, абсолютно никой не те задължава да пишеш в нея. Всичко, което написа до момента е жалко подобие на мисъл, минала през изкривеното разбиране на все още детския ти акъл за това кое е приемливо и кое не. Животът има специални уроци за такива като теб.

Chacho
05-29-2013, 08:40
Като започнат сами да си изкарват парите, тогава да пушат коз.

FuCKkK13
05-29-2013, 11:45
Интересува ме, когато се надрусат и започнат да пречат на мен. А най-парадоксалното в случая е, че точно вие, дребните келешчета, не сте запознати изобщо с тревата. Като онзи по-горе, който заяви, че тревата не била наркотик..? Вие дори не подозирате какво пушите :д
Форумът е свободен и всеки може да негодува или да се радва, колкото поиска, на каквато и да е тема. На теб като не ти харесва дадена тема, абсолютно никой не те задължава да пишеш в нея. Всичко, което написа до момента е жалко подобие на мисъл, минала през изкривеното разбиране на все още детския ти акъл за това кое е приемливо и кое не. Животът има специални уроци за такива като теб.
такива,които се надрусат и пречат специално на теб/автора на темата са малко... повярвай,много надрусани съм виждала.. нито един от тях не е дошъл при мен и не ми е направил нищо .. и не слагай под общ знаменател ако обичаш,не пуша ;)
и като цяло грам не разбра,това,което написах ... нямах предвид за точно тая тема,а за мисленето на повечето дето са ''аз съм повече,кажете ми браво'' .. и да,прав си,форума е свободен така че като не ми хареса нещо го казвам - леко автогол си вкара ;) .. всичко,което написах си е точно така,а вие живейте с мисълта,че сте моралисти и че сте прави като редите тоя и ония с разни епитети,които по ваше мнение не са просто ''подобие на мисъл'' ... а за акъла ми не се притеснявай,за живота ми - също.. живота очуква всички,особено такива като теб,дето си мислят,че всичко знаят,а всъщност нищо не знаят









п.с. и като цяло не ме разбра... говорех,че ме дразни мисленето от типа на '' достигнах до великата идея кое е правилно и кое не,дайте ми нобелова награда'' ... ясно е,че никой няма да мисли,че едно 13 годишно да пуши трева е нормално и правилно,ама всички да тръгнем да се изтъкваме че мислим така и да чакаме овации ? - това имах предвид,не темата,а ти веднага започна да се правиш на многознаещ и да ръсиш акъл.. следващия път като не си разбрал попитай защо съм го написала... айде лек ден

Fisherman
05-29-2013, 17:25
ейййй тая комплексарщина ще ви изяде !!!
оставете хората да си правят каквото искат ... големи ''моралисти'' се изкарахте,айде да ви няма !

ай мацка чакай бе,каква комплексарщина?Според мен комплексираните са точно тия,които пушат.Какви лошо има в това да си моралист,че не разбирам.Разбира се,че ще има моралисти,няма света да е само от утайки и курви я

Fisherman
05-29-2013, 17:26
Пуша трева от 16-годишен (в момента съм на 21) и не виждам нищо лошо в това, но не и на тази възраст (12-13-14 години).
Ганджата не ми е попречила за каквото и да било - завърших си елитна гимназия в града със стабилна диплома, в момента уча всише (медицина), живея си нормален живот, а това че от време на време паля масето е съвсеееееем друг въпрос :)
Но, да, не е добра идея да се почва на толкова малка възраст. Най-малкото, че все още нямаш изградени принципи и започваш да възприемаш живота по съвсем друг начин - че трябва да си нон-стоп high, че това ти е естественото състояние & etc
Пък да не говорим за теориите, че ако си предразположен към схизофрения, колкото по-рано пропушиш марихуана, толкова по-голям шанс имаш тя да се отключи.

Употребата на марихунана в тая възраст,когато мозъка е още е недоразвит,оставя фатални последици за детето.С две думи необратимо затъпяване.

Fisherman
05-29-2013, 17:27
а и тревата не е наркотик просто се ужасявам като някой каже това

OLOL

tireheb
05-29-2013, 17:33
абе пушете си, бе
АМА СЪЩО И ХЕРОИН И СПИН ЗА ВАС

magneticfields
05-29-2013, 18:32
Не ми пречат, така че...

FuCKkK13
05-29-2013, 20:32
ай мацка чакай бе,каква комплексарщина?Според мен комплексираните са точно тия,които пушат.Какви лошо има в това да си моралист,че не разбирам.Разбира се,че ще има моралисти,няма света да е само от утайки и курви я

оххх и ти не ме разбра...... нищо против моралистите,но такива,които наистина СА,а не си излагат мисленето на показ,за да им кажат браво.. не го навират в носа на хората.. това имах предвид... иначе тия дето пушат и се хвалят - съгласна,но тия,които го правят за себе си и дори на някой приятелите им не знаят - не виждам защо да е комплексарско

Fisherman
05-29-2013, 20:45
оххх и ти не ме разбра...... нищо против моралистите,но такива,които наистина СА,а не си излагат мисленето на показ,за да им кажат браво.. не го навират в носа на хората.. това имах предвид... иначе тия дето пушат и се хвалят - съгласна,но тия,които го правят за себе си и дори на някой приятелите им не знаят - не виждам защо да е комплексарско

да права си не е комплексарско,а пълна тъпотия.

обяснете ми как на един здрав и прав човек тревата помага

FuCKkK13
05-29-2013, 20:59
100 пъти дъвкана тема.. просто това,което написах нито един не го разбра както трябваше да е,обясних,стига толкова...

Fisherman
05-30-2013, 11:13
И още 100 пъти ще я дъвчем

Chacho
05-30-2013, 11:21
да права си не е комплексарско,а пълна тъпотия.

обяснете ми как на един здрав и прав човек тревата помага

А на един здрав и прав човек как му помагат желираните бонбони?

girlwithblueeyes
05-30-2013, 11:34
ейййй тая комплексарщина ще ви изяде !!!
оставете хората да си правят каквото искат ... големи ''моралисти'' се изкарахте,айде да ви няма !

това
Пушенето на трева не определя дали човек е добър или лош .
Определят го други фактори .

valentão
05-30-2013, 11:34
Днес отивам на училище и минавам пред една компания момчета 98-99 набор най-много и чувам следното " момчета трябва да я спра тази трева ,че не ми понася добре" и другия " то и аз ,че вчера пуших и още не съм се оправил ,беше страшна джонгата"
Вие как ще коментирате ?

Ами как да го коментирам......ако видя такива младежи може и да им взема джонката да я пробвам ;) Че отдавна не съм

А иначе по темата на въпроса ти , не ми пука за останалите , нека да се спасява всеки както си иска :smt023 Който се прави на защитник на природата и света няма да стигне доникъде , света е изпълнен с агресия и неспогодби по рано разбери по добре за теб

Markuss
05-30-2013, 11:54
такива,които се надрусат и пречат специално на теб/автора на темата са малко... повярвай,много надрусани съм виждала.. нито един от тях не е дошъл при мен и не ми е направил нищо .. и не слагай под общ знаменател ако обичаш,не пуша ;)
и като цяло грам не разбра,това,което написах ... нямах предвид за точно тая тема,а за мисленето на повечето дето са ''аз съм повече,кажете ми браво'' .. и да,прав си,форума е свободен така че като не ми хареса нещо го казвам - леко автогол си вкара ;) .. всичко,което написах си е точно така,а вие живейте с мисълта,че сте моралисти и че сте прави като редите тоя и ония с разни епитети,които по ваше мнение не са просто ''подобие на мисъл'' ... а за акъла ми не се притеснявай,за живота ми - също.. живота очуква всички,особено такива като теб,дето си мислят,че всичко знаят,а всъщност нищо не знаят









п.с. и като цяло не ме разбра... говорех,че ме дразни мисленето от типа на '' достигнах до великата идея кое е правилно и кое не,дайте ми нобелова награда'' ... ясно е,че никой няма да мисли,че едно 13 годишно да пуши трева е нормално и правилно,ама всички да тръгнем да се изтъкваме че мислим така и да чакаме овации ? - това имах предвид,не темата,а ти веднага започна да се правиш на многознаещ и да ръсиш акъл.. следващия път като не си разбрал попитай защо съм го написала... айде лек ден
Тогава следващият път го напиши разбираемо, не двусмислено. А дори и да приемем, че не съм те разбрал, гледната ти точка и укора ти към автора се самоизключва. Авторът споделя нещо, което не приема и което не харесва.. каква комплексарщина, какви нобелови награди? Или по-скоро ти си човекът, който да раздава правосъдие по форумите. Сама го писа, ако като не ти харесва и нямаш досег до автора и "перченето му"... К'во те интересува?! Някак не мога да приема на сериозно човек, който проповядва нещо, което сам той не изпълнява. 'Айде лек ден и на теб, другия път с повече акъл се разписвай.

Markuss
05-30-2013, 12:05
Ами как да го коментирам......ако видя такива младежи може и да им взема джонката да я пробвам ;) Че отдавна не съм

А иначе по темата на въпроса ти , не ми пука за останалите , нека да се спасява всеки както си иска :smt023 Който се прави на защитник на природата и света няма да стигне доникъде , света е изпълнен с агресия и неспогодби по рано разбери по добре за теб
Обели си един банан и обратно в клетката, примат! Неспогодбите съществуват за кухи кретени като теб. Ако света действително е създаден, за да може всеки да налага агресивната си воля в/у околните и природата, то по-добре си тегли един в празната глава, не зацепваш ли? Разбира се, че не. Обратно в клетката, примат!

JZfan
05-30-2013, 12:12
Всеки сам си има глава на раменете и всеки сам може да направи избор за това какво прави.... но лошото е че последствията от избора който си направил винаги те застигат все някога и тогава няма връщане назад. Затова преди да направиш нещо толкова глупаво винаги мисли за последствията ,защoтo като те застигнат оставаш само със своите самосъжеления. Това ще кажа по тази тема.

valentão
05-30-2013, 12:49
Обели си един банан и обратно в клетката, примат! Неспогодбите съществуват за кухи кретени като теб. Ако света действително е създаден, за да може всеки да налага агресивната си воля в/у околните и природата, то по-добре си тегли един в празната глава, не зацепваш ли? Разбира се, че не. Обратно в клетката, примат!

Тоя стълб на аватара ти дето тренираш паляшкия си винг чун , вземи седни на най горния прът и се набирай за да те гали анално , става ли ? Изчезвай спаружляк

Fisherman
05-30-2013, 14:59
А на един здрав и прав човек как му помагат желираните бонбони?

Желираните бонбони минават на пушаци през дроба ти нали и оказват влияние на работата на мозъка.

FuCKkK13
06-01-2013, 15:50
Тогава следващият път го напиши разбираемо, не двусмислено. А дори и да приемем, че не съм те разбрал, гледната ти точка и укора ти към автора се самоизключва. Авторът споделя нещо, което не приема и което не харесва.. каква комплексарщина, какви нобелови награди? Или по-скоро ти си човекът, който да раздава правосъдие по форумите. Сама го писа, ако като не ти харесва и нямаш досег до автора и "перченето му"... К'во те интересува?! Някак не мога да приема на сериозно човек, който проповядва нещо, което сам той не изпълнява. 'Айде лек ден и на теб, другия път с повече акъл се разписвай.

другия път вие вкарвайте повече сиво ;)
нападането на автора си е точно на място ;) както казах на много хора това не им харесва ама не са тръгнали да го съобщават само и само да чуят '' браво,на твоите години малко мислят така''

Lewskarche
06-02-2013, 09:04
като толкова ви пречат , що не отидете и не им направите забележка и не ми почетете малко конско относно това ? А само пишете по форумите. баси