PDA

View Full Version : Kakwo mislite ??



dewansiko26
05-27-2013, 18:52
Здравейте аз сам момиче на 17 години. Имам си приятел с които сме заедно от 7 месеца и един ден , Обичам го :* Знам че и тои ме обича ^^ всичко си казваме каде ходим, с кои говорим , какво правим и тай подобни :) Искам да разбера вашите мнения за това . И така ние нямаме интимни отношения още , Тои ми казва че ни е рано но аз мисля че не е това . Ами според мен следните причини са, че аз сам имала повече интимни отношения от колкото тои .
Но за мен миналото и на 2ма ни не е от значение, почти всеки в днешно време е имал интимни отношения с някои преди някоя сериозна връзка ... Аз сам готова за него искам да му се отдам, решила сам че тои е правилния човек за мен че ще прекарам, жиюота си с него искам бебе от него, тои е невероятен обичлив,грижоюен,мил, добър с мен и още какви ли не добри неща просто е чудесен :* обичм го :*
:) Какво мислите приятели,Твурде рано ли е да има интимни отношения в нашата връзка :) Благодаря ви :)

DisappointedDreamer
05-27-2013, 18:56
мисля, че ще ти затворят темата, 'щото не е на кирилица.

DisappointedDreamer
05-27-2013, 18:57
iskam bebe ot nego

какво?

Дефинирай интимни отношения. Той на колко е? Не сте ли повдигали темата?

Рано е да мислиш за деца. Смисъл, нормално е да ти минава през акъла, ама чак толкоз.....

BlackFlower
05-27-2013, 18:58
Първо - ще е хубаво да пишеш на кирилица, маймуницата се чете по-трудно.
Второ - "wsichko si kazwame kade hodim, s koi govorim , kakwo prawim i tai podobni" - това ми изглежда страшно задушаващо..Като се видите или чуете да не си давате отчет?? :D
Трето - "iskam bebe ot nego" - самият факт, че мислиш за това ме хвърли в тъча..Та ти си САМО на 17.
Четвърто( и за теб най-съществено) - Не, не мисля, че е рано, даже мисля, че е странно дълъг "сух" период.

MarkKnight
05-27-2013, 19:02
искам бебе от него,

http://i.imgur.com/DgB0qgM.jpg

dewansiko26
05-27-2013, 19:07
ако ще ми пишете някакви безмислени неща по добре не пишете :)

Auriss
05-27-2013, 19:11
Пиш пиш пиш пиш









Не, не, не пиша.



Пишкам ти в темата просто.



Чао. И успех с карбоновото аки. Мислила ли си за име ?

dewansiko26
05-27-2013, 19:15
Пак ли ти бе спамерченцецеце, гърненце на аки Фостата за теп

Беги от тука, кажем нещо свесно.

DisappointedDreamer
05-27-2013, 19:16
ако ще ми пишете някакви безмислени неща по добре не пишете :)

Добре. Задодох ти въпроси. Отговори ще получа ли? Или търсиш предложения за имена и кои памперси са по-евтини?

Не ви разбирам...

dewansiko26
05-27-2013, 19:17
какво?

Дефинирай интимни отношения. Той на колко е? Не сте ли повдигали темата?

Рано е да мислиш за деца. Смисъл, нормално е да ти минава през акъла, ама чак толкоз.....

"Дефинирай интимни отношения" Не разбирам
Със година е по малък от мен

Мерси, че поне повдигна въпроса. :)

granger
05-27-2013, 19:19
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m63cwutk9L1rzozkio1_100.gif

DisappointedDreamer
05-27-2013, 19:20
"Дефинирай интимни отношения" Не разбирам
Със година е по малък от мен

Мерси, че поне повдигна въпроса. :)

Секс ли не сте правили? Защо?

dewansiko26
05-27-2013, 19:22
Тои има лоши и натрапчиви мисли от месеци, и мисля, че това е неговия и главния проблем за това.

MarkKnight
05-27-2013, 19:27
седем месеца да няма желание да праите секс...нещо не е в ред

Auriss
05-27-2013, 19:27
^ Сигурно е много грозна :lol:

DisappointedDreamer
05-27-2013, 19:28
^ Сигурно е много грозна :lol:

ще ме ядосаш :с ненужни коментари пускаш. тъпи. страдаш ли от lack of imagination?
//не ми се карай.

мех. авторке, не е нормално. провокирай го.

MarkKnight
05-27-2013, 19:39
като сте у вас се съблечи чисто гола,седни му на скута и му кажи ... ЧУКАЙ МЕ...ако не го направи...имам лоши новини за теб..

dewansiko26
05-27-2013, 19:49
като сте у вас се съблечи чисто гола,седни му на скута и му кажи ... ЧУКАЙ МЕ...ако не го направи...имам лоши новини за теб..

И ти ли искаш аки бе?
Посрахте се сичките, магарета акули!
Фошити гейзер, като не ги изнася бий си шута от тука.
Комплекси

MarkKnight
05-27-2013, 19:50
ах деца,деца...нема да се научите

dewansiko26
05-27-2013, 19:54
Ах, този запек
Ще се изцапате вече
ПосрахтИ са.

Благодаря на"DisappointedDreamer"
Явно малко хора със сърце, има тук :)

MarkKnight
05-27-2013, 19:57
какво сърце искаш като сипеш селски обиди по всички? аз ти дадох съвет какво да направиш,ти тука ми се правиш на голяма ,ако имаш толкова смелост и нямаш запек питай си го директно,ние тука нямаме ясновидски способности

dewansiko26
05-27-2013, 19:59
като сте у вас се съблечи чисто гола,седни му на скута и му кажи ... ЧУКАЙ МЕ...ако не го направи...имам лоши новини за теб..


Враца ?, извинявай ама така ли пишеш ти ?

MarkKnight
05-27-2013, 20:01
кое те притеснява от написаното?

marin4itu
05-27-2013, 20:22
На MarkKnight пък си му е много хубаво мнението.. И как по дяволите реши, че искаш бебе от него... поживей с него известно време под един покрив и тогава прави такива сериозни заключения...

CharovnikaOtOz
05-27-2013, 20:22
може да не иска да легне с теб от страх да не се изложи след като си по-опитна само че просто трябва да го успокоиш да не се притеснява от това и че си с него не заради секса а заради самия него а и щом има голяма любов доставянето на удоволствие се научава много по-лесно
това за бебето засега го запази за себе си

melany94
05-27-2013, 20:55
Оф мале ... момичето говори, че по-нататък би желала да има семейство с него. Кво толко не разбрахте? Не е тръгнала сега да ражда.
А относно въпроса ти, 7 месеца са си доста и за момче е доста странно да не иска. Малко тъп въпрос, ама поне свирки не е ли имало?

tireheb
05-27-2013, 21:09
ако дори си му намекнала, че "искаш да имаш бебе от него" - директно забрави дори да е погледне сексуално, ахаха

fenkaaa
05-27-2013, 21:44
Може би не е толкова опитен в леглото.. все пак е момче,кое момче не иска да бъде в по-интимни отношения с приятелката си,а и 7 месеца са си достатъчно време.Явно в него има някакви притеснения,съмнява ме да е заради предишните ти партньори.

dewansiko26
05-28-2013, 04:21
ако дори си му намекнала, че "искаш да имаш бебе от него" - директно забрави дори да е погледне сексуално, ахаха

Напротив той го знае, дори ми каза, че ще е със мен. (sun)


може да не иска да легне с теб от страх да не се изложи след като си по-опитна само че просто трябва да го успокоиш да не се притеснява от това и че си с него не заради секса а заради самия него а и щом има голяма любов доставянето на удоволствие се научава много по-лесно
това за бебето засега го запази за себе си

Мисля, че и това е факт.