PDA

View Full Version : Как по точно се прави ? ;D



blogspot
05-27-2013, 19:18
Здравейте. От голям град съм на 16 години. Момче. До сега не съм имал връзка. Не, не си мислете , че съм самотен . Радвам си се на живота без проблеми. Мисля , че вече съм готов за сериозна връзка . Красив съм , добре изглеждащ , доста момичета са ме харесвали , но все нещо не се е получавало ( дори някои , които моите приятели си мечтаят да ги харесат мен си ме бяха харесали , но тъй като не си изиграх картите добре всичко се прецака ). Въпроса ми е как като си харесаш някоя мома тряя' да се запознаеш с нея и да се хванете. От години слушам как фр-тата ми си говорят , той се зарибява с оная , а пък другия с другата. Още от тогава не ми е ставало ясно как става това.

Да речем , че сте си харесали някое напълно непознато момиче от вашето училище. Как се сближавате с нея?
На мен ми звучи тъпо да ида и да и кажа " Здрасти искам да се запознаем " или да я намеря във фейсбук и да и пиша
" Здравей, как си ". Или пък ако се срещнете навън как успявате да запазите контакт с нея. Мисля , че схванахте мисълта ми.

ПОЗДРАВИ.

OneAndOnly
05-28-2013, 07:28
Можеш да пробваш със фейсбук като за начало.. ако имате много общи приятели спокойно можеш да и пратиш покана. ;]

.Beez
05-28-2013, 18:56
Човече чудя си се и аз, не бях имал връзка почти на 14 съм и можех да стигна до флирт с момичетата не повече докато наскоро (19,05,13) едно момиче ме реши да ме разпита, защото една нейна приятелка ме беше харесала.. питаше ме аз и обясних подробно защо не я харесвам и вкарах малко флирт тук-там и вечерта имахме фестивал на заря и точно на зарята отидох и я прегърнах и се хванахме ;д и нейната приятелка направо гореше, ама нали знаеш един го огрява друг не ;) . Запознанството е най-трудната част, но знаете ли са вече е лесно - действаш и се молиш.
ПС - Късмет ;)

ymmit
06-24-2013, 01:57
да ако ги слушаш тези ще си останеш самотен. Споко нищо страшно няма, няма да те ухапе. Не е толкова страшно. Утиваш при нея започваш с едно здрасти и от там на татък бъди себе си. Защото ако не си себеси тя ще се влюби не в теб а в престорения ти.
1. здр
2. "аз съм ...."
3. може и един комплимент
4. и тук намери тема

но това действа при нормалните момичето но ако е от онези фукли
е тогас вече ти трябва нещо повече от здр, тук вече трябва да си директен
1.здр
2. комплимент
3. вече предлагаш срещата

Wednesday666
06-24-2013, 05:02
Майко мила, ще се гръмна.. Този над мен - ти в часовете по БГ влизаш ли въобще?
Нищо не ти схванах от глупавите писаници.

До автора - добре, а щом като не ти се струва добра идея да пишеш по скайп/фейсбук/някъв сайт и ти се струва тъпо да ги заговориш, как очакваш да имаш някакъв контакт с някого?
Да, тя може сама да те заговори, но не винаги ще стане така.
За мен най-добрата идея и тактика е да да го правиш директно и с жив контакт.
Не се притеснявай да говориш с мацките, не хапят, нета е краен вариант ако си много срамежлив.
Просто бъди себе си, не се превземай, не ги сваляй веднага, не бъди нахален, шегувай се и имах търпение.

lyuba991
06-24-2013, 08:50
За мен най-добрата идея и тактика е да да го правиш директно и с жив контакт.
Съгласна съм с това, но както автора сам каза, не върви да отиде и само да смотолеви едно "Здрасти!". РазпитаЙ някоя нейна приятелка за интересите й и си намисли тема, преди да отидеш при нея! :)

Smrazqvashta
06-24-2013, 08:52
И все пак, ако разпитва приятелките и за нея, те 100000000000% ще и кажат. И от там момента на изненадата напълно го забрави.

lyuba991
06-24-2013, 09:29
Имах в предвид някоя, която умее да пази тайни (ако има такава, де).

BlueFace
06-24-2013, 10:35
Удряш я с бухалката и я влачиш обратно в пещерата

tori
06-24-2013, 22:10
Удряш я с бухалката и я влачиш обратно в пещерата
Това. И аватара е малко сгрешен, не ирония, направо сърказъм трябва да е.
Авторе, отиваш при нея, заговаряш я на няква тема и така от нея изскачат поне още три. Азтака правя като се запознавам с нови хора.

ymmit
06-24-2013, 22:25
Майко мила, ще се гръмна.. Този над мен - ти в часовете по БГ влизаш ли въобще?
Нищо не ти схванах от глупавите писаници.


миличка говори за себе си

~The Smile~
06-26-2013, 06:48
да ако ги слушаш тези ще си останеш самотен. Споко нищо страшно няма, няма да те ухапе. Не е толкова страшно. Утиваш при нея започваш с едно здрасти и от там на татък бъди себе си. Защото ако не си себеси тя ще се влюби не в теб а в престорения ти.
1. здр
2. "аз съм ...."
3. може и един комплимент
4. и тук намери тема

но това действа при нормалните момичето но ако е от онези фукли
е тогас вече ти трябва нещо повече от здр, тук вече трябва да си директен
1.здр
2. комплимент
3. вече предлагаш срещата

Нищо не ти разбрах от написаното. Няма да е зле да посетиш няколко часа по български език..

По темата: По фейсбук запознанството с непознат става най-лесно. Но по-добре е да я заговориш на живо.

AnzaRe
06-26-2013, 07:27
Реклама ли си правиш авторе?Бегай в някой сайт за запознанство

GospodinOtkat
06-26-2013, 08:14
Бъди себе си прави комплименти може и едно цвете да купиш жените много обичат. Която казва че не обича те лъже или те пробва. Кажи й че я харесваш и че искаш да излезеш на среща с нея. Аз така предложих на мойта и вече 3 години сме заедно