PDA

View Full Version : към момичетата



firstdiesel
05-27-2013, 22:03
тренира ли се по време на цикъл ?

знам че се тренира, но може ли човек да си дава зор, тоест да тренира като в другите дни ?

питам щото нямам опит :D

Mase
05-27-2013, 22:06
тва ще е гадно

firstdiesel
05-27-2013, 22:12
тва ще е гадно
спорта не приема извинетлни бележки

Mase
05-27-2013, 22:40
e все пак ако ти капе кръв от междукраката аз лично не бих ходил където и да е ако бях женско :lol:

marrcandy
05-28-2013, 08:25
Зависи колко тежък ти е цикъла и колко сериозни са ти тренировките. На мен не ми е проблем,правя си тежки тренировки, не ми пречи. Попринцип при всички би трябвало да е така. Затова казах ,че зависи колко са ти сериозни тренировките.

Ninitoo
05-28-2013, 09:02
Аз лично мисля че няма никакъв проблем . Преди като тренирах редовно съм нямала никакъв проблем с цикъла - слагам две превръзки , опаковам се като пеленаче и тренирам . Ама пак зависи си от човека . Ако на теб примерно цикъла ти е силен или още като чешма , то по-добре не прекалявай с тренировките .

SqNkA
06-02-2013, 15:33
И аз нямам проблем с това..според мен..тренирай си..не ти пречи..колкото и тежка да ти е тренировката ако ти е комфортно си тренирай.

girlwithblueeyes
06-02-2013, 15:47
Да тренирам на мен не ми пречи .

vesinceto
06-02-2013, 16:01
не ми пречи

D*Rose
06-02-2013, 16:23
То сигурно е най-хубавото време за тренировка - като агресират и си го изкарат в залата :D

marrcandy
06-02-2013, 20:56
То ние сме нервни само преди цикъл. Май. Поне аз. А пък и аз винаги ям железата във фитнеса. Даже ако не се напомпам се ядосвам супер много и се чувствам все едно не съм тренирала. Мисля ,че имам психически проблем . Хахаха

DownloadVirus
06-02-2013, 22:36
Е успокой се с факта,че ако се напомпаш не означава,че си тренирала качествено :))

marrcandy
06-03-2013, 06:21
Това го знам. Затова написах,че имам психочески проблем. Т.е. Че проблема ми е в главата,а не в тренировките ми.

DownloadVirus
06-03-2013, 09:27
Е аз като знам фактите няма смисъл да се притеснявам.. Има момчета във фитнеса , където като не се напомпат както искаш и си мислят,че не са тренирали..

lubovvv
06-07-2013, 14:35
Е спортувам си и тогава...то да не е болест цикъла? :lol:

Shines
06-07-2013, 18:07
Браво, момичета! Много ви се възхищавам на мотивацията и упоритостта, продължавайте все така :)!
п.п извинявам се за спама, но не се сдържах

Fisherman
06-08-2013, 13:39
браво всички сте изрядни на думи а резултати има ли

SlowDown
06-09-2013, 13:51
Тренирането понижава менструалните болки, от личен опит знам.

marrcandy
06-09-2013, 14:33
браво всички сте изрядни на думи а резултати има ли


Смешен си. Във всяка тема се чудиш с кого да се заядеш. Ходи да спортуваш вместо да си изкарваш нервите тук.

BaffaLsc
06-15-2013, 21:30
По-тъп въпрос задай, моля те.

nyxu
06-15-2013, 21:45
Не ми пречи. :D

Fisherman
06-17-2013, 12:58
Смешен си. Във всяка тема се чудиш с кого да се заядеш. Ходи да спортуваш вместо да си изкарваш нервите тук.

спокойно мацка аз мога да ти кажа,че тренирам повече от тебе,ела да ми бъхтиш 4 часа с 20 кила раница на гърба по 500 набирания и още толкова лицеви и кофички или ще издъхнеш на първия час?

порадвай се на кура на приятеля ти преди да е станал на парцал

DownloadVirus
06-17-2013, 14:37
Няма бенефитс от толкова набирания кофички лицеви и прочие... Абсолютно никакви.

Chacho
06-17-2013, 14:45
спокойно мацка аз мога да ти кажа,че тренирам повече от тебе,ела да ми бъхтиш 4 часа с 20 кила раница на гърба по 500 набирания и още толкова лицеви и кофички или ще издъхнеш на първия час?

порадвай се на кура на приятеля ти преди да е станал на парцал

Всъщност, специално marrcandy, съдейки по физиката й, най-вероятно тренира поне двойно на теб :D

s.dance33
06-17-2013, 16:03
По време на цикъл не е хубаво да се извършват по-тежки физически упражнения ,защото може да се усили болката в областта на корема и кръста. Иначе не пречи , освен ако момичето примерно не се притеснява ,че може да протече и т.н. ... както казваш , спорта не приема извинителни бележки и лично на мен не ми пречи

marrcandy
06-17-2013, 21:26
спокойно мацка аз мога да ти кажа,че тренирам повече от тебе,ела да ми бъхтиш 4 часа с 20 кила раница на гърба по 500 набирания и още толкова лицеви и кофички или ще издъхнеш на първия час?

порадвай се на кура на приятеля ти преди да е станал на парцал

И за какво ми е да правя такива безсмислени неща? Що не дойдеш ти в ЦСКА В ДРУЖБА ДА ВИДИШ КАК ТРЕНИРАМ АЗ А.?

Fisherman
06-17-2013, 22:38
Безмислени?Недей се прави на путчица.Прогрес в тоя живот се прави,когато ти е трудно.Пийте си протеиновите шейкове с твоя човек,место да обелите 5 яйца или 2 кофички с кисело млякно да шмугнете правете оборот на шанаджиите с л-карнитини и тем подобни лайнА

AnakinSkywalker
06-17-2013, 22:42
Fisherman, ти като експерт по всички теми в този форум ли се водиш?

DownloadVirus
06-17-2013, 22:55
Дано ги разправя ей така да троли,защото иначе се обяснява причината ,поради която се оплакваше,че 10 години трябва да се бъхти яко,за да има резултати.То и 10 може да не се достатъчни.

marrcandy
06-18-2013, 06:51
Не ям яйца защото съм алергична към тях и към лактоза. Знаеш ли в колко много неща има лактоза и в колко много има яйца. И да аз съм путка. Айде сега ела в моя фитнес,да направиш мойта тренировка ,да те вида как ще издъхнех само като ти дам дъмбелите да правиш гърди. Аз не си губя времето като тренирам както правиш ти,аз гоня резултати.

girlwithblueeyes
06-18-2013, 07:42
Мацка що му се впрягаш на рибата той така си се заяжда във всяка тема
Самата аз съм спортист макар и да нямам общо с фитнеса и да знам колко воля и постоянство се изисква
Само хора който са седяли с часове в залата биха те разбрали .

marrcandy
06-18-2013, 08:20
Ох не знач. Много ме дразни ,защото се има за рабирач. Много ме дразнах хора,който не разбират,ти седиш и му обясняваш,а то пак с знае твойто.
Евала ,че се занимаваш със спорт,в днешно време всеки мисли за бирата и цигарите.

Chacho
06-18-2013, 08:43
Евала ,че се занимаваш със спорт,в днешно време всеки мисли за бирата и цигарите.

Странно е да защитаваш химици и да плюваш по бирата и цигарите. Всеки си прави избора, нали така?

girlwithblueeyes
06-18-2013, 08:52
Ох не знач. Много ме дразни ,защото се има за рабирач. Много ме дразнах хора,който не разбират,ти седиш и му обясняваш,а то пак с знае твойто.
Евала ,че се занимаваш със спорт,в днешно време всеки мисли за бирата и цигарите.

Няма как да го знае защото ако толкова тренира колкото се изкарва най-малкото щеше да уважава труда ти
Иначе нито цигарите нито бирата са ми приоритет моят спорт е доста далеч от фитнеса но всеки решава дали да живее пълноценно или не .

marrcandy
06-18-2013, 09:02
Странно е да защитаваш химици и да плюваш по бирата и цигарите. Всеки си прави избора, нали така?


Аз не плюя бирата и цигарите. Все пак съм пушила 4 години,и добре че не пуша вече. Мисълта ми е че много от младите хора живеят, за да излязат с компанията вечер,за да пият бира в парка,или да отидат на дискотека. И това чакат цял ден. Това плюя аз. Приоритет да ти е да си купиш бира и цигари ,окей ,всеки си има приоритети. Обаче да казваш като оправдание,че нямаш пари,за да спортуваш и в същото време всеки ден да си купуваш по 2 кутии цигари. Е това не го разбирам. Разбираш ли какво плюя?

Да синеочке,напълно те подкрепям.

Chacho
06-18-2013, 13:53
Аз не плюя бирата и цигарите. Все пак съм пушила 4 години,и добре че не пуша вече. Мисълта ми е че много от младите хора живеят, за да излязат с компанията вечер,за да пият бира в парка,или да отидат на дискотека. И това чакат цял ден. Това плюя аз. Приоритет да ти е да си купиш бира и цигари ,окей ,всеки си има приоритети. Обаче да казваш като оправдание,че нямаш пари,за да спортуваш и в същото време всеки ден да си купуваш по 2 кутии цигари. Е това не го разбирам. Разбираш ли какво плюя?

Разбрах още първият път, апелът ми беше да се уточниш, за да не влизат всички в една категория.

marrcandy
06-18-2013, 20:36
Тогава защо ме караш да се обяснявам като третокласник? Хахаха :д

Chacho
06-19-2013, 08:34
Тогава защо ме караш да се обяснявам като третокласник? Хахаха :д

От една страна намирам смисъл в това, от друга е забавно :D

Mary_Jane_69
06-20-2013, 15:44
ми не го правя, некомфортно ми е.

Fisherman
06-20-2013, 19:09
Fisherman, ти като експерт по всички теми в този форум ли се водиш?

поне баща ми не е от лошите

Fisherman
06-20-2013, 19:14
Дано ги разправя ей така да троли,защото иначе се обяснява причината ,поради която се оплакваше,че 10 години трябва да се бъхти яко,за да има резултати.То и 10 може да не се достатъчни.

хахаахахах лол,това което разправях е че с начина ми на тренировка ще ми трябват 10 години и чак тогава да кажа че имам мускули,освен това аз не съм маняк на тема тяло,причината да започна да тренирам е съвсем различна от на повечето,правя го най-вече за здраве

няма от какво да се оплаквам аз съм търпелив човек и откъде решихте,че съм разбирач?Просто споделям наблюденията си

DownloadVirus
06-20-2013, 21:53
Е като не си за визията за к'во се фукаш с огромни гърди перки и не знам си к'во? Ама гледай сега ти споделяш възгледите си и хубаво,че искаш да помогнеш,но го прави коректно.. Като знаеш сам ,че не разбираш не спориш с останалите,които разбират повече-така объркваш повече начинаещия. Това е все едно аз да почна да се меся в някъв форум за силов трибой в тренировка за сила като си нямам хал-хабер за к'во иде реч. Щом си търпелив човек,пробвай да търпиш на гадна храна толкова да ти се повръща освен тренировките да си тестваш търпеливостта.

Fisherman
06-23-2013, 10:50
Е като не си за визията за к'во се фукаш с огромни гърди перки и не знам си к'во? Ама гледай сега ти споделяш възгледите си и хубаво,че искаш да помогнеш,но го прави коректно.. Като знаеш сам ,че не разбираш не спориш с останалите,които разбират повече-така объркваш повече начинаещия. Това е все едно аз да почна да се меся в някъв форум за силов трибой в тренировка за сила като си нямам хал-хабер за к'во иде реч. Щом си търпелив човек,пробвай да търпиш на гадна храна толкова да ти се повръща освен тренировките да си тестваш търпеливостта.

е къде се фукам с огромни гърди бе брат и кво те ебе ,от гърдите си съм много доволен аз,гледам че тука лицевите опори не са на почит но само с това съм ги правил.никой тука не е треньор,така че разбирач и неразбирач няма

DownloadVirus
06-23-2013, 13:14
Има хора с повече опит ,защото са прочели и опитали повече.. Лицевите опори за ей така далеч не са на почит.Ако нямаш голяма тежест на гърба при лицева опора не струва. Реално погледнато никой нормално трениращ поне малко знаещ не би правил серии с по 80-100 лицеви опори на серия,освен много рядко в единични случаи поради ред причини. В тренировка на някой знаещ и практикуващ няма да намериш подобни неща. Треньорите ако си мислиш,че нещо знаят .. Охх,далеч си от истината тогава.

lyuba991
06-23-2013, 13:36
не трябва да тренираш :)

marrcandy
06-24-2013, 13:52
не трябва да тренираш :)


Абсолютна простотия.

Fisherman
06-24-2013, 16:08
Има хора с повече опит ,защото са прочели и опитали повече.. Лицевите опори за ей така далеч не са на почит.Ако нямаш голяма тежест на гърба при лицева опора не струва. Реално погледнато никой нормално трениращ поне малко знаещ не би правил серии с по 80-100 лицеви опори на серия,освен много рядко в единични случаи поради ред причини. В тренировка на някой знаещ и практикуващ няма да намериш подобни неща. Треньорите ако си мислиш,че нещо знаят .. Охх,далеч си от истината тогава.

нека съм далеч,важното е че тренирам яко и виждам резултати,друго не ми трябва.па ти седи си брой калориите като жена

DownloadVirus
06-24-2013, 16:36
Е кой ти каза,че си броя калориите,на боб ли гледаш? А защо пък като жена ще те оставя да се аргументираш? Защото не ти стига търпението да броиш и това ти се струва непосилно за теб ,понеже си слабо организиран и зле ориентиран ,също както в тренировките ли?

Fisherman
06-24-2013, 16:43
хахахахахах ето жена си какво има повече да говорим,броиш ги все едно имаш вагина.вместо човек да седне на масата и да яде какво иска,ще се ограничава,защо?

DownloadVirus
06-24-2013, 16:45
Не ги броя ,кажи ми защо като ги броя обаче ставам жена ,искам да знам.Интересно ми е. Нещо не можеш да се аргументираш и се дразниш чак.

Chacho
06-24-2013, 17:00
:D

Бтв, Вирусе, как вървят тренировките? Кви са целите сега? Едно време имаше интерес към състезания.

DownloadVirus
06-24-2013, 17:04
Нормално,учим се.. Целите да съм по-голям ,масивен,релефен и прочие като същевременно това да ми е супер лесно и да го правя без никакви усилия и във всякакви ситуации,които предоставя динамичния живот. Интересът към състезания нещо ми мина,смисъл бих се пуснал пак след някоя друга година,ама ей така просто все едно да минавам без никакви подготовки и тем подобни,не ми се взема химия дори и да имам пари..Пък и имам фобия от игли(като цяло остри предмети),за културист не ставам.

Fisherman
06-24-2013, 17:35
Не ги броя ,кажи ми защо като ги броя обаче ставам жена ,искам да знам.Интересно ми е. Нещо не можеш да се аргументираш и се дразниш чак.

Чак се дразня начи,ти по-добре от мене знаеш как се чуствам и как точно тренирам,сигурно всеки път се криеш в храстите.Просто ви се чудя,вместо да седна на трапезата и да си хапна,каквото ми се яде,цел ден ще съм на протеинова пудра и пиле с ориз и една шепа хапчета преди тренировка.И под "каквото ми се яде" нямам предвид кола и сланина с пиперче или пържени тиквички.

Това да си голям и нацепен и където отидеш да привличаш внимание ми се види супер комплексарско

DownloadVirus
06-24-2013, 21:22
Не се крия и къде съм ти казвал какво правиш.Казваш,че правиш някакви неща ,които са безсмислени за тренировки,което нормално да ме води на мисълта,че познания за тренировки имаш нулеви и плюс това толкова повторения няма да правиш 'за здраве',защото си ебаваш майката на стави и сухожилия. Сега зависи какво има на масата,аз съм спрял да броя,защото няма смисъл и го карам на око,ама защото мога да си го позволя,защото имам опит..Който няма такъв като иска нещо повече от тренировки 'за здраве' се налага да прави и подобни неща. А к'во пиле с ориз ми слагаш преди тренировка..К'ви хапчета,аналгин и парацетамол ли? :)) Нито пилешко ям,нито принципно ям преди тренировка.

Fisherman
06-24-2013, 22:29
Виж ти пък безмислени,стой си на изолиране на мускул всеки ден.Има милион начини да се тренира,както казах в другата тема на мускула му е се едно,само да го натоварваш извън нормата.Аз имам разултати от начина ми на тренировка,за какво говорим?Какво се опитваш да ми докажеш?Като не можеш да направиш толкова репетиции трай си баце.За ставите точно движението е полезно,защото се стимулира синовиалната течност,която ги предпазва от триене,сухожилията ако им ебавах майката щяха да болят

DownloadVirus
06-24-2013, 22:31
Високите повторения ти ебават майката на сухожилията и ставите.. Спокойно,ще те заболят,малък си все още,а има хора минали по твоя път.. И как точно изолирам мускула с клек и тяга ли ? :))

Fisherman
06-24-2013, 22:37
Забравих,че със сгъвания за бицепс тренираш цялото тяло.

Fisherman
06-24-2013, 22:38
Спокойно,ще те заболят,малък си все още,а има хора минали по твоя път.. И как точно изолирам мускула с клек и тяга ли ? :))

еми ти щом си се пазиш,ся не всички сме така

DownloadVirus
06-24-2013, 22:39
Да,някои и това правят.. http://www.youtube.com/watch?v=4QTc6h1-Npc

firstdiesel
06-24-2013, 22:51
(смех у залата!)

Fisherman
06-24-2013, 23:15
За да се стигне до проблем със сухожилията,пътя е дълъг,не е толкова лесно от няколко стотин лицеви и вече си се сгрухал с тендовагинит

DownloadVirus
06-25-2013, 06:17
Е много ясно,че от няколко стотин лицеви не става..Става с по няколко стотин лицеви (и не само) системно в продължение на години..

shusha
06-25-2013, 08:06
Зависи. Има хора. които гои боли и като се раздвижиш ли ти става под-обре или по-зле. Аз избягвам в дните, когато те4е най-много.

klimatronik
06-25-2013, 16:01
Искам да попитам marrcandy, наистина ли си вярва ,че може да е по-силна от някое момче, което спортува, но не е състезател или някакъв изверг?

redbul2
06-25-2013, 17:26
Искам да попитам marrcandy, наистина ли си вярва ,че може да е по-силна от някое момче, което спортува, но не е състезател или някакъв изверг?

Шшшшт! Не зачеквай този въпрос, че кака ти Мара много ще те шамаросва. :D

klimatronik
06-25-2013, 17:37
Шшшшт! Не зачеквай този въпрос, че кака ти Мара много ще те шамаросва. :D

:D Аз точно за това, ся е ръчкам за крехкото място :Д

D*Rose
06-25-2013, 17:52
Искам да попитам marrcandy, наистина ли си вярва ,че може да е по-силна от някое момче, което спортува, но не е състезател или някакъв изверг?

Да - ако момчето спортува шах.

DownloadVirus
06-25-2013, 20:54
Искам да попитам marrcandy, наистина ли си вярва ,че може да е по-силна от някое момче, което спортува, но не е състезател или някакъв изверг?

Ми най-вероятно ще е. Надали клекът и тягата му ще са по-силни от нейните xaxa :))

klimatronik
06-26-2013, 09:59
Ми най-вероятно ще е. Надали клекът и тягата му ще са по-силни от нейните xaxa :))

Ще му са.. ако тренира нещо и е активен..
И оставете този клек и тяга, че познавам един масивен фитнес бодибилдинг маняк, който като му дадеш някоя работа или нещо да пренесе - се уморява за секунди..

marrcandy
06-26-2013, 10:10
О здравей приятелю .
изявяваш желание да тренираш с мен ли?
Виж сега ,на мене ми е през джанката кой колко вдига. Просто се дразня, когато някой спори с мен,и си мисли ,че като съм женска съм неорентирана,глупава,слабо телесна,разбирам само от гримове и говоря ,защото ми е скучно,а всъщност не казвам нищо смислено.

bojitooo
06-26-2013, 10:14
според мен да си тренираш , ако не ти е много силен ( на мен не ми пречи ) не ,че тренирам много често :D

klimatronik
06-26-2013, 10:18
О здравей приятелю .
изявяваш желание да тренираш с мен ли?
Виж сега ,на мене ми е през джанката кой колко вдига. Просто се дразня, когато някой спори с мен,и си мисли ,че като съм женска съм неорентирана,глупава,слабо телесна,разбирам само от гримове и говоря ,защото ми е скучно,а всъщност не казвам нищо смислено.

драстии. Никой не казва токова нещо. Освен Рибока,но него не го слушай много :Д
Факт е обаче, че все пак си жена и самият ти организъм и хормони не позволяват такова развитие като при мъжете. Много по-бавно и трудно е . А пък на колко години все още си? След време усилени тренировки според мен ще си станеш много по издръжлива и физически силна от много мъже, но за сега все още си детенце ;) :д

marrcandy
06-26-2013, 10:31
Прекалено ясно ми е че нещата стават бавно ,заради хормоните. Все пак тренирам от година и малко и нямам тези резултати ,който искам,но все пак съм доволна . На 19 години съм. И да, аз се чувствам като детенце все още. :)

klimatronik
06-26-2013, 10:39
Ааа недей така да се чувстваш,че аз значи за бебенце трябва да се имам :Д
Щото нали по принцип момичетата по-бързо излизат от пубертета. Мои съученички на по 18 вече се омъжват и ходят с 40, 50 годишни , на които аз още им викам на ,,чичо'' :D

marrcandy
06-26-2013, 10:49
А тея момичета не ги коментирам. Ще кажа само ,че всяка жена минава през курвенски период :))) Някои рано,други късно...
Ама верно си е по-развити сме от вас. Нашия мустак се появява още на 11-12 год възраст . Ахахахахахха

klimatronik
06-26-2013, 14:43
въпреки това си е индивидуално... пък и няма лошо момчетата по-дълго време да сме си деца :Д

DownloadVirus
06-26-2013, 14:45
лошото е когато по характер си останеш такъв. :)

klimatronik
06-26-2013, 14:47
лошото е когато по характер си останеш такъв. :)

При всеки има развитие, но детското при нас остава за цял живот ;)

DownloadVirus
06-26-2013, 14:48
Хубаво е да имаш нещо детско,но по характер да си дете не е хубаво.. :)

klimatronik
06-26-2013, 14:57
Хубаво е да имаш нещо детско,но по характер да си дете не е хубаво.. :)

тъй , тъй е ;) Макар че има деца,които се държат по нормално от възрастни ;)
Лъвчо. ко стана с матурите ? Взе ли ги , в България ли ще кандидатстваш :)

DownloadVirus
06-26-2013, 15:08
Взех ги ама слабичко.. Очаквах по БЕЛ повече,но анализа са ми го оценели явно не както предполагах..А бе субективно е.. Петицата не ме задоволява,а аз си мислех,че ще съм на границата между 5 и 6... (към 5,50..)

klimatronik
06-26-2013, 15:14
Взех ги ама слабичко.. Очаквах по БЕЛ повече,но анализа са ми го оценели явно не както предполагах..А бе субективно е.. Петицата не ме задоволява,а аз си мислех,че ще съм на границата между 5 и 6... (към 5,50..)

5 е много добре ;) По БЕЛ темите не ги бях чел , а правилата в последния момент ги учих - много зле - 4.40 ..
Обаче нямам намерения да кандидатствам в чужбина или трудни специалности като медицина.. така че добре съм си..

DownloadVirus
06-26-2013, 15:17
Е знам,че 5 е много добре..4 е добре 3 е средно а 2 е слабо..Аз правила не съм учил и като цяло въобще не съм учил за матурата,квото си знам от даскало това съм направил.

Chacho
06-26-2013, 15:19
Дреме ви, пък и тоя анализ си е смешка. Оценките не са лоши.

А кандидатстването?

DownloadVirus
06-26-2013, 15:23
Търново.

klimatronik
06-26-2013, 15:34
Варна и София - лесото

marrcandy
06-26-2013, 16:52
Е браво момци и аз имам 4.80 бо бел. Ама няма да кандидатствам .
Какво искате да учите вие?

D*Rose
06-26-2013, 17:13
5.70 по БЕЛ, 5.30 по английски - пълен провал и разочарование.

информатика

kittyKat
06-26-2013, 20:42
От менструации до унита...заинтригуващ развой има темата :дд

klimatronik
06-27-2013, 11:23
Е браво момци и аз имам 4.80 бо бел. Ама няма да кандидатствам .
Какво искате да учите вие?

нещо в сферата на природните науки или икономика. още не знам какво най-точно ме влече

Chacho
06-27-2013, 11:25
информатика

Оп, колега. :)

Кой ВУЗ?

kinkygirl
06-27-2013, 11:31
не е препоръчително,но и не пречи много,стига да не ти се отразява

strawberry88
06-27-2013, 17:59
Аз също тренирам тогава и не ми пречи.

sweetmony
06-27-2013, 20:59
няма никакъв проблем , но ако те боли много силно корема по-добре да си останеш вкъщи ..

Fisherman
06-27-2013, 21:49
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q77/998389_350542368407051_338445333_n.jpg

ICFfan
07-23-2013, 05:59
Fisherman, zamulchi i me slushai kato po-star chovek.

Trenirovkite sa ti bezumni, kakto i na vsichki "Street fitness" maniaci. Sila, koqto vodi sled sebe si masa, se izgrajda s uvelichavane na tejestta i/ili povtoreniqta. Tova znachi, che ili trqbva da muknesh 100 kila ranica, ili da pravish po 1000 licevi opori na seriq, koeto e bezumno. Zatova sa izmisleni shtangite i tejestite.

Za kaloriite nqma da komentiram. Az lichno sum 50/50. Nakraq na sedmicata se merq na kantara i ako sum kachil poveche pravq deficit. Inache prez ostanaloto vreme si qm zdravo. Ako iskam chips, diuneri, shokolad i takiva shte im napravq mqsto, ako ne namerq - drugiq den prosto pravq kardio i sum gotov.

Vmesto da se zanimavash sus Street Fitness, zashto ne zapochnesh Cross Fit ?

Chacho
07-23-2013, 08:35
Fisherman, zamulchi i me slushai kato po-star chovek.

Trenirovkite sa ti bezumni, kakto i na vsichki "Street fitness" maniaci. Sila, koqto vodi sled sebe si masa, se izgrajda s uvelichavane na tejestta i/ili povtoreniqta. Tova znachi, che ili trqbva da muknesh 100 kila ranica, ili da pravish po 1000 licevi opori na seriq, koeto e bezumno. Zatova sa izmisleni shtangite i tejestite.

Za kaloriite nqma da komentiram. Az lichno sum 50/50. Nakraq na sedmicata se merq na kantara i ako sum kachil poveche pravq deficit. Inache prez ostanaloto vreme si qm zdravo. Ako iskam chips, diuneri, shokolad i takiva shte im napravq mqsto, ako ne namerq - drugiq den prosto pravq kardio i sum gotov.

Vmesto da se zanimavash sus Street Fitness, zashto ne zapochnesh Cross Fit ?

Защото му доставя удоволствие да тренира така, при условие, че си получава резултатите, които иска? Ако ти се състезаваш да добиеш най-бързата маса или сила, то някои тренират, защото им е приятно и се чувстват добре, дори това да означава да тренират с по-бавни методи. Ако тренировките му вредят - тогава е съвсем друг въпроса. Защо трябва да тренира най-правилно и кои сме ние да съдим целите му?

Каква сила се качва от 1000 лицеви и още повече, каква маса влачи след себе си?

Като са измислени щангите и тежестите, каква тренировка за ставите предлагат те?

ICFfan
07-23-2013, 11:51
Защото му доставя удоволствие да тренира така, при условие, че си получава резултатите, които иска? Ако ти се състезаваш да добиеш най-бързата маса или сила, то някои тренират, защото им е приятно и се чувстват добре, дори това да означава да тренират с по-бавни методи. Ако тренировките му вредят - тогава е съвсем друг въпроса. Защо трябва да тренира най-правилно и кои сме ние да съдим целите му?

Каква сила се качва от 1000 лицеви и още повече, каква маса влачи след себе си?

Като са измислени щангите и тежестите, каква тренировка за ставите предлагат те?

Tochno zatova predlagam Cross Fit. Hem ima aerobni uprajneniq za , hem ima vdigane na tejesti - nai-dobroto ot dvata svqta.

Inache 1000 licevi opori hich ne sa dobre za stavite. Licevite opori ako se izpulnqvat na dlan po princip ne sa dobre, no i na iumruk vurhu kamuk pak ne e dobre.

A shtangite podpomagat za razvitieto na stavite i kostnata sistema.

Inache za optimalnoto trenirane ne sum suglasen. Vajen e kakuv e krainiqt rezultat ot nego. Po-dobre da se izpotish 2-3 puti nad tqgata, otkolkoto da mresh i pushkash vurhu skripeca i nishto.

kes4eto
07-23-2013, 18:52
искам само да попитам има ли начин да се спортуват водни спортове докато си в цикъл?

Everyone.leaves.
07-23-2013, 18:59
Хах тренирам всеки ден без неделя,по някой път и по 2 пъти на ден.На треньорите не им пука дали съм неразположена или не,но на мен лично не ми пречи,да доста е неприятно,но все пак не може да се пропуска тренировката. :D

ves4eto
07-24-2013, 05:29
да права си че не трябва да се пропуска тренировка , но са ми казвали че могат да се използват тампони

yolo..
08-02-2013, 13:54
Аз тренирам лека атлетика. И независимо от това дали съм в цикъл, или не, си ходя на тренировки....

PurpleSand
08-05-2013, 13:37
Зависи колко тежък ти е цикъла и колко сериозни са ти тренировките. На мен не ми е проблем,правя си тежки тренировки, не ми пречи. Попринцип при всички би трябвало да е така. Затова казах ,че зависи колко са ти сериозни тренировките.

мда , на същото мнение съм. Аз също си тренирам без проблем :)

пп: ves4eto с тампон не винаги е удобно. Зависи какви упражнения правиш.

sofityoy
08-09-2013, 20:31
ако ти е комфортно си тренирай.
Ако се чувстваш добре тренирай! Няма защо да спираш спорта си заради това. Ако имаш обилен,по тежък цикъл това недей да тренираш 1-я ден,но след това продължи както преди ;)