PDA

View Full Version : Много ли тъпо изглежда...



Nana_12
05-27-2013, 21:32
Здравейте... с приятеля ми сме заедно от скоро.. скоро скоро почти месец и тепърва започнахме да се сближаваме. На 17 съм почти, той тази година прави 18.. и стана така,че той и съседа ми под нас се познават. Та тая седмица щели да се събират. Предполага се да има САМО момчета. Но наще са по-строги и няма да ме пуснат тъй като аз с това момче под нас даже не се познавам само на здрасти сме,смисъл такъв знаем се. Та щели да се събират и аз няма да мога да отида. Първо наще това момче много май не го харсват,другото което е аз дори не го познавам, на баща ми още не съм му казала за приятеля си само майка ми знае,тя пък от своя страна няма да излъже баща ми заради мен. И като знаят че ще има и пушене и пиене съвсем. Наще каквито са абсурд. И ми стана чудно няма ли да е много много тъпо в очите на момчето. Другото което е като го питат що аверката ти не дойде какво да каже "ами не я пуснаха" и аз попринцип му го написах на смс но той явно е заспал...просто ми стана гадно,защото с другите които е бил е нямало такова нещо. Всяка вечер купончета и т.н и не искам да го поставям в неудобно положение пред приятелите му. Та много тъпо се получи и ся ми е някакво много гадно,всъщност даже не знам как ще реагира.. е нищо няма да ми каже но ще му стане тъпо. Но от друга страна много..... ограничено ли изглеждам така отстрани? И без това наще са много консервативни, много са строги с мен и това .... понякога ме поставя в такива ситуации,че чак срам ме хваща.. гадно ми е .. иде ми направо да се разрева... та той ще е под нас??? и аз тъпата няма да мога да отида щот мама и татко не ме пускали .. страх ме е да не изглежда така в неговите очи .. знам знам ако държи на мен, ще ме разбере но ... някак ми стана гадно та исках да попитам много ли малоумно изглежда отстрани?

Mase
05-27-2013, 21:35
ам не

prosto_chovek
05-27-2013, 21:36
Нищо страшно не е, не би трябвало да му изглежда странно. ;)

102
05-27-2013, 21:36
Не много.

fenkaaa
05-27-2013, 21:38
На мен ми изглежда странен фактът,че живее под вас и биха ти направили проблем,след като ще си им на 1 ръка разстояние.. иначе не е толкова странно,ако мястото беше друго.

CharovnikaOtOz
05-27-2013, 21:44
в интерес на истината е странно но не защото родителите ти не те пускат, а защото е в апартамента под вас, в крайна сметка не е на другия край на града, макар че би могла да използваш този факт и да помолиш родителите ти да те пуснат поне за малко и също да им кажеш че е хубаво да ти имат малко повече доверие

The One and Only
05-27-2013, 21:46
Ако трябва да ти вкарвам филма - тъкмо ще има възможност да се пробва с някое друго момиче, чиито родители са по-разкерпостени и я пускат навсякъде... :P

Ако трябва да погледнем реално на нещата - проблем няма. Особено щом са само момчета, можеш да му кажеш, че не искаш да отиваш, защото ще си само момиче и няма смисъл. А това, че не те пускат не трябва да бъде срамно, на теб е нормално да ти е неприятно, но не и да се срамуваш, нито пък той. :)

Nana_12
05-27-2013, 21:46
Окей доверие,апартамента под нас всичко е точно само че ако го познавах. Аз даже не го познавам и те много добре го знаят това нещо ... е защо иначе да ходя? няма да познавам никой там разбирам поне момчето да ми беше приятел но в случая не е. Остава това да кажа на баща ми че си имам приятел и той ще е там,затова съм искала да отида, а това сега не искам да се случва.

The One and Only
05-27-2013, 21:51
Хубаво е вашите да знаят, че имаш приятел. Не си на 13, за да те е срам от това. Относно това.. Не можах да разбера ти ли държиш да присъстваш на това негово събиране с момчешка компания или той те е поканил и иска да отидеш? Защото ако е първото е безсмислено.. Ще си говорят за неща, които не те вълнуват и т.н. Ако е второто - дай аргумента от първото и факта, че не те пускат като обяснение и той не само че ще те разбере, но и няма да му е тъпо...

HollyGolightly
05-27-2013, 23:27
Не виждам защо да е тъпо, както каза ти, там ще са само момчета. Къде е неловката ситуация, в която евентуално го поставяш? Както на другит приятелките няма да ги има, така и неговата няма да присъства.
И е напълно нормално родителите ти да се притесняват да те пуснат у непознато момче, макар и на долния етаж, където ще са само и единствено момчета.

LadyDi
05-28-2013, 06:06
Та тая седмица щели да се събират. Предполага се да има САМО момчета.
Каква работа имаш ти там? Остави го човека да си се събира по мъжки, не е нужно да си на всяко гърне мерудията.

marin4itu
05-28-2013, 08:04
Нали ще са само по мъжки.. какво ще правиш ти там? Така и така ще е наблизо, можете да се видите преди да иде в съседа ти..

valentina96
05-28-2013, 23:01
Не би трябвало да ти се разсърди за нещо такова...От личен опит ти казвам, че едва ли ще изпуснеш нещо. И аз заради бившия си приятел се пожертвах да посрещна нова година в момчешка компания, само, за да съм с него. Ами беше ужасно тъпо...като се има в предвид, че щях да заспя по едно време. Таа...другото е, за да ти имат родителите ти доверие, трябва и ти да имаш на тях - кажи и на двамата за това, че си имаш приятел, така ще се чувстваш къде, къде по-спокойна, а и те. Не се притеснявай много, не е толкова страшно, едва ли баща ти ще ти се скара или пък ще те набие(?!) Няма как да избегнеш тази част от живота си с гаджетата .. ;)

anonymous708973
05-29-2013, 03:41
Абе я. От един месец са заедно, нормално да иска да отиде, какво толкова ще му наруши на мъжката вечер.

Странно си изглежда, да. Дали не можеш да обясниш на вашите, че хората редовно се запознават по купони?
Ама пак е странно, щото... ти откъде ще знаеш за тоя купон? Ето ти повод да не се държиш като лапе и да споменеш, че имаш приятел.

analgin
05-29-2013, 07:08
Няма да изглеждаш тъпа , защото все пак тези неща ги определят родителите ти ,а не ти .Обясняваш какви са и колко изкъсо те държат и толкова . Ако много искаш да отидеш просто ги попитай дали може да слезеш за малко ,не е нужно да им казваш ,че ще са само момчета и че почти не ги познаваш , ако това ще намали вероятността да те пуснат , все пак е на долния етаж , не отиваш кой знае колко далече . Щом събирането ще е по мъжки наистина не знам дали няма да ти е скучно и може би е по-добре да го оставиш да си се събере с тях сам , ако другите няма да си доведат приятелките надали ще го разпитват къде е неговата и най-добре поговорете нормално , не си пишете смси за да може да разбереш правилно какво е мнението му .

Amore-Mio*
05-29-2013, 12:10
Остави го да се събере по мъжки - ти работа там нямаш.
Разбирам приятелките на другите също да са там, но някак ми е странно да си само ти момичето там. Повярвай ми, от личен опит ти казвам, че ще е изключително тъпо.

anonymous708973
05-29-2013, 19:14
Разбирам приятелките на другите също да са там, но някак ми е странно да си само ти момичето там. Повярвай ми, от личен опит ти казвам, че ще е изключително тъпо.

Хах.
Повярвай ми, от личен опит ти казвам, че е каквото си го направиш. Ако си задръстена дрисла, ще ти е тъпо. Ако приятелите му са мухльовци - също. Ставало ми е тъпо в мъжка компания изключително рядко, когато се изпада в някакви прекалено натуралистични подробности и тематики.
Преди да имат определен орган в гащите, приятелите му са ХОРА с ИНТЕРЕСИ. Помисли върху това.

tori
05-29-2013, 19:28
Хах.
Повярвай ми, от личен опит ти казвам, че е каквото си го направиш. Ако си задръстена дрисла, ще ти е тъпо. Ако приятелите му са мухльовци - също. Ставало ми е тъпо в мъжка компания изключително рядко, когато се изпада в някакви прекалено натуралистични подробности и тематики.
Преди да имат определен орган в гащите, приятелите му са ХОРА с ИНТЕРЕСИ. Помисли върху това.
Мда. А авторката на не се прави, а да запознае гаджето с родителското тяло. Може и да я пуснат за малко.