PDA

View Full Version : Признаване на чувствата.



elitovt
05-27-2013, 22:18
Здравейте. Вчера признах чувствата си на едно момче ,защото той пожела да разбере кого обичам. А аз глупачката му казах че е Той. Което наистина е така. И така стана че той пък ми каза,че е обичал себе си. ;Д Пълен хаос. И аз сега съм просто съкрошена. Какво да правя според вас , вашите съвети какви са ? :)

elitovt
05-27-2013, 22:59
А искам само да допълня,че с това момче сме се виждали 2 пъти и при срещите се целунахме.

HollyGolightly
05-27-2013, 23:30
На колко сте години? Не че имам съвет, просто ми е интересно на колко трябва да си, че да отговориш по начина, по който той то е отговорил.

JDeel
05-28-2013, 00:54
Най-вероятно са под 20, все пак сайта се казва "teenproblem". А това че е отговорил глупаво е напълно очаквано. Ако по принцип е глупав няма как да отговори умно и наистина мисли това дето е казал, а ако по принцип е умен е изпаднал в неудобна ситуация и реакцията е била да се "изтърси" по този начин. Но както и да е, нищо не свършва с репликата му.

elitovt, според мен няма нужда да правиш нещо специално, просто давай така все едно нищо не е станало :)

ShtrudeL
05-28-2013, 04:01
На неговото обичане вярвам, на твоето - не.

gabe
05-28-2013, 04:35
Е че какво лошо има, че си му казала. Момъкът очевидно е псолютен галфон, щом не се е зарадвал и не те е награбил. А щом ти е казал, че обича себе си, дори и да се е чудел какво да ти отговори, значи е нарцис и нямаш работа с него.

Не мисли, че нещо грешно или лошо си направила, но търси друг, този не става.

prosto_chovek
05-28-2013, 05:12
Малки са и тя му е казала, че го обича (от два пъти както са се виждали и цункали). Той не е знаел какво да каже или го е приел на шега, тя не е направила нищо след това, сигурно са попаднали в едно идиотско хилене и така. Детска работа. Като толкова го обичаш, накарай го да ти каже кого той обича, освен себе си.

LadyDi
05-28-2013, 06:10
Най-вероятно са под 20, все пак сайта се казва "teenproblem".
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lpfq2dzlha1r0mexno1_500.gif

Под 20 е много широко понятие, което обхваща различна индивидуална зрялост.
Героите в тоя сериал не са на повече от 14-15.

elitovt
05-28-2013, 17:53
Ами аз съм на 16 год. , а той е на 20 год. Ако става на въпрос аз него от много отдавна си го харесвам може и 2 год. вече как проявявам по-силни симпатии към него. И така стана че се видяхме 2 пъти с него и както и споменах се целувахме. И признаването на чувствата беше по Facebook,а не на живо. Не знам просто като видя и ще потъна в срам. Не знам какво да правя, на моменти изпадам в моментна паника.

LadyTerrible
05-28-2013, 18:02
На 20...леле ужас :D Когато признах на бившия ми бяхме на 15 и честно казано съжалявам за любовните си излияния от този ми период. :D Просто се прави,че нищо не е станало или по-скоро го обърни на шега.И как пък си го заобичала от две срещи не знам :D

102
05-28-2013, 19:31
"ще потъна в срам"... ХАхАХаХха.. "на моменти изпадам в моментна паника".. довърши ме.

elitovt
05-28-2013, 21:24
:D Ами така е . Даже на моменти не знам какво да чувствам и мисля. Напълно объркана съм.

analgin
05-28-2013, 21:29
Хесусе , спрете да казвате обичам те просто така , разликата между харесване , обичане и внушението ,че обичаш някого е огромна . Защо по фейсбук , 'що за глупост , не можехте ли да излезете трети път и тогава вече да му споделиш ,че го обичаш и тн или на живо е по-различно , не е толкова лесно и спокойно ?
"на моменти изпадам в моментна паника.".. на моменти и на мен ми се случва да изпадам в моментно отчаяние

Amore-Mio*
05-29-2013, 12:05
И аз, често казано, в такава ситуация бих приела нещата на шега и бих отговорила по такъв начин. И то поради две причини:
причина 1: Не правиш разлика между харесване и обичане. Реално, аз не вярвам да заобичаш даден човек, с когото си се виждал само да пъти.
причина 2: Казваш го във фейсбук.

fenkaaa
05-29-2013, 13:25
На неговото обичане вярвам, на твоето - не.

Дам.Виждали сте се 2 пъти и сте се целували и вече го обичаш ? :)

Glamour92
05-29-2013, 14:47
Е,поне сега си знаете,че ви свързват чувства към един и същи човек. :)

BloodyDreamer
05-29-2013, 19:44
http://cdn.superbwallpapers.com/wallpapers/meme/i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore-11372-2560x1600.jpg