PDA

View Full Version : Срамежлива съм..



nutella123
05-28-2013, 06:30
Значи с едно момче ще излизаме тези дни,той ще дойде до нас да ме вземе с колата му ( той е на 18 ,а аз на 15) и ще ходим някъде.. Проблема е там,че мен ме е малко срам смисъл пишем си редовно ,но е много по-лесно да му пиша от колкото да го гледам в очите и да му говоря.. И двамата се харесваме и от няколко дни си пишем за нас ( пишем си ,защото нямаме възможност да се видим) и ще излезем когато и двамата сме свободни,тъй като не учим в един и същ град. Просто не знам как да се отпусна.. Знам ,че ще ми предложи ,защото ми го е казвал и ми каза да си помисля и да му отговоря като се видим. Аз наистина го харесвам и не искам да объркам нещата.. Помогнете ми моля ви.. :)

valentão
05-28-2013, 07:19
напий се със 200 уиски , или изпафкай 1 цигара джонка , и като го видиш му кажи "ко стааааааа е чуек" , така той ще види че си максимално отпусната и не те е срам и ше се влюби още повече , успех ;))))

klimatronik
05-28-2013, 08:48
от това ,което прочетох разбирам ,че ти си едно наивно момиче, а той иска само да се възползва от теб

nutella123
05-28-2013, 16:10
Само не разбрах как реши,че иска да се възползва от мен?
Въпроса ми беше просто 'Как да се отпусна и да не ме е срам,защото принципно съм доста срамежлива?'

klimatronik
05-28-2013, 16:12
Само не разбрах как реши,че иска да се възползва от мен?
Въпроса ми беше просто 'Как да се отпусна и да не ме е срам,защото принципно съм доста срамежлива?'

Какво мислиш ,че ще ти предложи?

mlakniwe
05-28-2013, 16:23
Значи с едно момче ще излизаме тези дни,той ще дойде до нас да ме вземе с колата му ( той е на 18 ,а аз на 15) и ще ходим някъде.. Проблема е там,че мен ме е малко срам смисъл пишем си редовно ,но е много по-лесно да му пиша от колкото да го гледам в очите и да му говоря.. И двамата се харесваме и от няколко дни си пишем за нас ( пишем си ,защото нямаме възможност да се видим) и ще излезем когато и двамата сме свободни,тъй като не учим в един и същ град. Просто не знам как да се отпусна.. Знам ,че ще ми предложи ,защото ми го е казвал и ми каза да си помисля и да му отговоря като се видим. Аз наистина го харесвам и не искам да объркам нещата.. Помогнете ми моля ви.. :)


Първата среща почти винаги е неловко но просто бъди себе си, всичко ще мине наред, в моята връзка аз бях срамежливият, дори на първата среща беше ужас от притеснение се олях, после се пребих на леда и тнт, но после постепенно се отпуснах :D

ch0c0late44
05-28-2013, 16:37
Знам ,че ще ми предложи ,защото ми го е казвал и ми каза да си помисля и да му отговоря като се видим.
не сте ли малко млади да се жените хах
иначе klimatronik си е прав(а)

LadyTerrible
05-28-2013, 17:14
Да ти кажа и аз:имай си едно на ум. ;-)
Като цяло универсален лек срещу притеснението няма (за здравословните говоря :D ). Аз не съм имала подобен проблем като се замисля,но бих те посъветвала да не мислиш,че ще се прецакат нещата или че ще се изложиш непременно.Бъди себе си,усмихвай се и мисли колко се радваш,че ще се видите и ще се почувстваш по-добре.