PDA

View Full Version : Училището вече ми липсва



DaNGeRousLy
05-28-2013, 10:18
бахти
живота ми изгуби смисъл

http://oi39.tinypic.com/5cdmon.jpg

KadifWerewolf
05-28-2013, 10:22
lol
never.

yakuza_
05-28-2013, 10:28
Когато завършвах даскалите ми казаха, че ще ми липсва. До днес все още там не съм стъпал. :lol:

mlakniwe
05-28-2013, 10:33
Еми и на мен ми липсва, само че и в университета е яко

EinGutesKind
05-28-2013, 10:55
Когато завършвах даскалите ми казаха, че ще ми липсва. До днес все още там не съм стъпал. :lol:

+++

Кое ви липсва? Целодневното висене, домашните, контролните, оценките, отсъствията, мрънкането на родителите, матурите, ученето, липса на години и свобода? :lol:

LadyDi
05-28-2013, 11:16
Мен ми липсва студентството.

Pedigree
05-28-2013, 11:18
На мен не... все още.

DaNGeRousLy
05-28-2013, 11:47
+++

Кое ви липсва? Целодневното висене, домашните, контролните, оценките, отсъствията, мрънкането на родителите, матурите, ученето, липса на години и свобода? :lol:

Приятелите, яките съученички, лигавщините .. май все чужди неща за теб (най-вече второто) :cool:

mlakniwe
05-28-2013, 12:26
+++

Кое ви липсва? Целодневното висене, домашните, контролните, оценките, отсъствията, мрънкането на родителите, матурите, ученето, липса на години и свобода? :lol:

Имал съм 2 неизвинени отсъствия през живота си, инъче мноо ми беше приятно да пиша домашни, да ме изпитват, да правя контролни, но не тестове, защото там нямах възможност да покажа всичките си знания, бях най-примерния в даскало и много обичах да вися там, сега в къщи ми е скучно, няям търпение да почна лекции и да се обогатя с още знания и хем да се видя с колегите след това да уча за изпити :) като цяло ходих да даскало само за да науча нещо и ми беше интересно, не като 90% от сегашните ученици да ходят по задължение и да не искат да се обогатяват със знания, добре, че не съм от тях

Fisherman
05-28-2013, 13:56
Нищо не ми липсва,бях в един клас с най-големите утрепки

Chacho
05-28-2013, 13:59
http://oi39.tinypic.com/5cdmon.jpg

Без лоши чувства, ама тоя малко ми прилича на Ваксата с коса и нетипичен нрав.

DaNGeRousLy
05-28-2013, 14:03
Нищо не ми липсва,бях в един клас с най-големите утрепки

много ли те тормозиха ?

nqmaznacheniee
05-28-2013, 14:07
Без лоши чувства, ама тоя малко ми прилича на Ваксата с коса и нетипичен нрав.

да бе малко.. приликата е голяма :D

SurfSky
05-28-2013, 14:17
И на мен ми липсва .... Искам да върна времето с няколко години назад .....
Но след време ще ни липсват тези години който живееме сега,след завършването ... Свободни и волни ... С лед някоя друга година,работа по цял ден,по 1 почивен ден на седмица , и то за какво ... Някаква мизерна заплата ....

Както казват , разбираш какво си имал,чак когато го загубиш :)

NqkfaNikakva21
05-28-2013, 14:19
Не ми липсва :Д

Ivaaaaa
05-28-2013, 14:23
на мен още отсега ми липсваТ хората естествено
кога се мина толкова бързо ;[
не искам да завършвам догодина

Mase
05-28-2013, 14:36
не ти липсва училището, а спомените и хората в него

DieselBlood
05-28-2013, 15:05
Ъъъъ, нито училището ми липсва, още по-малко класа. Един от малкото пъти, в които ще се съглася с Наско. Домашни, отсъствия, да уча за контролни по някакви тъпи предмети т.в-айде не.

klimatronik
05-28-2013, 15:28
Приятелите, яките съученички, лигавщините .. май все чужди неща за теб (най-вече второто) :cool:


и аз вече започвам да изпитвам леко носталгия, но като цяло не бях много близък с класа ми.
Преди месец мразих от дъното на душата си тва училище и ръководство ,а сега ми е замаяно за бъдещето и тнт

EinGutesKind
05-28-2013, 15:54
Имал съм 2 неизвинени отсъствия през живота си, инъче мноо ми беше приятно да пиша домашни, да ме изпитват, да правя контролни, но не тестове, защото там нямах възможност да покажа всичките си знания, бях най-примерния в даскало и много обичах да вися там, сега в къщи ми е скучно, няям търпение да почна лекции и да се обогатя с още знания и хем да се видя с колегите след това да уча за изпити :) като цяло ходих да даскало само за да науча нещо и ми беше интересно, не като 90% от сегашните ученици да ходят по задължение и да не искат да се обогатяват със знания, добре, че не съм от тях
Значи си бил от смотаните зубъри :(

EinGutesKind
05-28-2013, 15:56
Приятелите, яките съученички, лигавщините .. май все чужди неща за теб (най-вече второто) :cool:

Всичко това се помрачава от нещата, които изброих :D С приятели предпочитам да ида на екскурзия, разходка, кафе, а не 40 минути да си шепнем в класната стая, в страх да не ни чуе даскалицата и да ни нахока ...

yakuza_
05-28-2013, 15:57
Аз виждам постоянно хора от класа си. Даже догодина се събираме, но мисля да не ходя, ще отида на 10 години от завършването. :D като всичките са народили и са станали още по-огромни.

mlakniwe
05-28-2013, 16:05
Значи си бил от смотаните зубъри :(

Не, така разсъждават тъпите хора, първо има голяма разлика между зубър и човек, който иска да научи нещо, 2-ро не значи, че като съм умен тряя за съм смотан или забил, съвсем нормален съм си като всички други, защо в днешно време ако искаш да спазваш правилата и искаш да постигнеш нещо в живота те смятат за смотан или изостанал не мога да разбера, но не ми пука, завърших си образованието, сега следвам и него ще завърша и ще стане човек от мен пък вие си бягайте от часовете и ходете по кафета, после работете като роби няква хамалска работа good luck!

yakuza_
05-28-2013, 16:06
Засегна го ! Значи си бил прав.

EinGutesKind
05-28-2013, 16:09
Не, така разсъждават тъпите хора, първо има голяма разлика между зубър и човек, който иска да научи нещо, 2-ро не значи, че като съм умен тряя за съм смотан или забил, съвсем нормален съм си като всички други, защо в днешно време ако искаш да спазваш правилата и искаш да постигнеш нещо в живота те смятат за смотан или изостанал не мога да разбера, но не ми пука, завърших си образованието, сега следвам и него ще завърша и ще стане човек от мен пък вие си бягайте от часовете и ходете по кафета, после работете като роби няква хамалска работа good luck!

Не искам да те разочаровам, но образованието не е гаранция за успешна реализация. Нямаш ли стабилни връзки, и докторант да станеш, пак може по кофите да ровиш.

Fisherman
05-28-2013, 16:17
много ли те тормозиха ?

Аз ги тормозих да

mlakniwe
05-28-2013, 16:20
Не искам да те разочаровам, но образованието не е гаранция за успешна реализация. Нямаш ли стабилни връзки, и докторант да станеш, пак може по кофите да ровиш.

Знам, ама все пак не е зле да имаш акъл в главата, ти нали май учеше за даскал по БЕЛ, що не си остана със средно, не че даскалите взимат милиони, ама все пак?

yakuza_
05-28-2013, 16:37
Ровенето по кофите сатана мн комерсиално, аз бих предпочел да мия колите по стоповете.

EinGutesKind
05-28-2013, 18:49
Знам, ама все пак не е зле да имаш акъл в главата, ти нали май учеше за даскал по БЕЛ, що не си остана със средно, не че даскалите взимат милиони, ама все пак?

По БЕЛ и Философия. Уча, за да имам дипломата и да не казвам, че съм със средно. Не е сигурно, че ще се реализирам успешно или че ще взимам кой знае какви пари. Ако почна работа като даскал, ще се радвам много, щото е супер да преподаваш <3

klimatronik
05-28-2013, 19:27
Уча, за да имам дипломата и да не казвам, че съм със средно.<3

ХАхаХа, . На кой да казваш бе , пиле шарено? ;д Висшето така или иначе ще ти е необходимо за биографията ти и приемането ти в някоя фирма, в която да бачкаш като ,,общ работник'' на изнемогващ труд и убийствено напрежение за смешни пари....

EinGutesKind
05-28-2013, 19:34
^ На който ме пита с кво образование съм :lol:

mlakniwe
05-28-2013, 19:45
По БЕЛ и Философия. Уча, за да имам дипломата и да не казвам, че съм със средно. Не е сигурно, че ще се реализирам успешно или че ще взимам кой знае какви пари. Ако почна работа като даскал, ще се радвам много, щото е супер да преподаваш <3


Нали знаеш, че ще те побъркат :)

OoVasKoO
05-28-2013, 19:50
Напраоо ша та насерат :D

klimatronik
05-28-2013, 19:51
^ На който ме пита с кво образование съм :lol:

хихихи живей за себе си , не за другите

EinGutesKind
05-28-2013, 20:00
Нали знаеш, че ще те побъркат :)

Няма, преподавал съм много, има си методи и подходи за всякакви ситуации. Повечето даже съжаляваха, че практиката ми свърши и остават в ръцете на титулярката си :lol:

Fisherman
05-28-2013, 20:01
както всички

ParadOx
05-28-2013, 20:56
Искам пак бал <3

8-)

Supermassive____
05-29-2013, 06:33
На мен пък въобще не ми липсва. Вече 3-та година уча висше и ми е писнало.. Но няма как още една годинка и край.

analgin
05-29-2013, 08:39
и на мен вече ми липсва , ученето не толкова , но самото ходене на училище и приятелите , събиранията ..всичко , толкова беше хубаво

Kacarski1991
06-06-2013, 10:22
Студенстския живот е най - сладък :) , но много бързо приключва ... докато се осъзнаеш вече си пораснал и се сблъскваш с живота

Chacho
06-06-2013, 10:45
Няма, преподавал съм много, има си методи и подходи за всякакви ситуации. Повечето даже съжаляваха, че практиката ми свърши и остават в ръцете на титулярката си :lol:

Тру дат и парите не е нужно да са мизерни.

Ако не стана даскал, ше си сбера парички за 10+ години живот без работа и ще записвам пак университет. :D

POLLINA
06-06-2013, 11:17
Вече 2 години и продължава да ми липсва....

anonymous708973
06-06-2013, 11:22
+++

Кое ви липсва? Целодневното висене, домашните, контролните, оценките, отсъствията, мрънкането на родителите, матурите, ученето, липса на години и свобода? :lol:

Абсолютно.
Няма никакъв шанс да ми залипсва тая пародия, наречена "средно образование".

POLLINA
06-06-2013, 11:24
Много зависи от класа ти.
Определено не мога да кажа, че ми липсва самото учене, не :lol:
Aтмосферата ми липса :)

POLLINA
06-06-2013, 11:26
По БЕЛ и Философия. Уча, за да имам дипломата и да не казвам, че съм със средно. Не е сигурно, че ще се реализирам успешно или че ще взимам кой знае какви пари. Ако почна работа като даскал, ще се радвам много, щото е супер да преподаваш <3

Не мога да си представя да застана пред 30 човека, които ще се правят на интересни и няма да ме слушат. Абсурд :Д

marble
06-06-2013, 11:29
Искам пак бал <3

8-)


same
На мен ще ми липсва класа. МНОГО! Още от сега се чувствам странно като не ги виждам всеки ден. Не съм окей. Животът ми е хаос. Не мога така.
http://media.tumblr.com/b8e1cb4b336daf10a01d08f17fea1247/tumblr_inline_mnv1siNlER1qz4rgp.gif

EinGutesKind
06-06-2013, 11:30
Не мога да си представя да застана пред 30 човека, които ще се правят на интересни и няма да ме слушат. Абсурд :Д

Слушат, пишат, участват :cool: А като ме видят сега някъде по улиците и ми кажат "здравейте, господине" , се разтапям :D

POLLINA
06-06-2013, 11:31
Е, сигурно е така. Но според мен просто им е интересно, защото виждат някой нов.
Иначе след това... познай :cool:

EinGutesKind
06-06-2013, 11:37
Е, сигурно е така. Но според мен просто им е интересно, защото виждат някой нов.
Иначе след това... познай :cool:

Много зависи от подхода. Ако ги тормозиш, и те ще те тормозят, ама ако се държиш като приятел, ще си пиете кафетата заедно в междучасията :cool:

Chacho
06-06-2013, 12:01
Някой би се отдалечил от даскалската професия, само ако не е преподавал.

Fisherman
06-06-2013, 12:19
Много зависи от подхода. Ако ги тормозиш, и те ще те тормозят, ама ако се държиш като приятел, ще си пиете кафетата заедно в междучасията :cool:

ти няма на какво да ги научиш помияр

EinGutesKind
06-06-2013, 12:28
ти няма на какво да ги научиш помияр

Как да няма, ще ги науча на чалга :lol: А който си я слуша, директно 6 за срока

anonymous708973
06-06-2013, 12:41
Много зависи от подхода. Ако ги тормозиш, и те ще те тормозят, ама ако се държиш като приятел, ще си пиете кафетата заедно в междучасията :cool:

И няма да имат грам респект.
Познавам такива учители.

Chacho
06-06-2013, 13:20
^Учителят, към който всички имахме най-голямо уважение и страхопочитание, беше тоя, с който най-много излизахме по кафенетата. Просто и в кафенето беше наложен достатъчно интелигентен тон. И все още си му е такава практиката, най-близък е с учениците и най-много го слушат него. 3-4 випуска след мене гледах.

Всъщност, проблемните ученици не мисля, че са най-големият проблем на даскалите. Най-трудни са най-умните ученици. Щото тогава е предизвикателство и за учителя да продължи да ги обучава. Трябва да си истински вещ в материята си. Аз съм сигурен, че мога да преподавам математика така, че средното ниво на какъвто и клас да ми дадат да стане над 5. Но да ги изведа на високо ниво в олимпиадите - е там бих се озорил.

ParadOx
06-06-2013, 14:55
Аз съм сигурен, че мога да преподавам математика така, че средното ниво на какъвто и клас да ми дадат да стане над 5

Ееее, да беше дошъл да ми преподаваш в гимназията, а не да се разправям с разни кранти и оценката ми в дипломата да е 4.75 8-)

DieselBlood
06-06-2013, 15:45
Някой би се отдалечил от даскалската професия, само ако не е преподавал.

Ми не е точно така. Майка ми е учител по английски и знам с какви олигофрени се сблъсква всеки ден. Че на всичкото отгоре, идват родителите с претенции от рода на: "Ама моят/а син/дъщеря защо няма 6"?

Chacho
06-06-2013, 16:12
Във всяка работа се сблъскваш с олигофрени.

EinGutesKind
06-06-2013, 16:19
Ми не е точно така. Майка ми е учител по английски и знам с какви олигофрени се сблъсква всеки ден. Че на всичкото отгоре, идват родителите с претенции от рода на: "Ама моят/а син/дъщеря защо няма 6"?

Да дойдат мен да питат. Така ще ги изпитам пред тях, че още ще им падне оценката :lol: