PDA

View Full Version : първа среща



аз_съм
05-28-2013, 13:48
Днес забих едно момиче което наистина много ми харесва даже си уредихме среща за утре но не искам да прецакам работата (случвало ми се е) ;) ПОМАГАЙТЕ!!! Какво да направя на кино ли да я заведа да и донеса ли цвете? И накрая ако всичко се е развило добре да я целуна ли? Щото съм целувал и после ебаси шамара сам ял ;)

sneering
05-28-2013, 14:01
Покани я на кино и остави да се развиват непринудено нещата.Опитай се да говориш приятелски за всичко и ще видиш как дори без да си искал,ще и се хареса атмосферата и ще даде знак за нещо друго,и тогава си ти.
Ако пък не даде знак,има и втори път и търпението е хубав порок.

Mase
05-28-2013, 15:14
целувай бе, кво като ти зашлеви един има и други момичета

LadyTerrible
05-28-2013, 17:29
Накарай я да се чувства удобно в твоята компания,това е най-важното.Това с цветята не е толкова задължително по мое мнение,но ако си го решил-давай,няма да навреди. ;-) За киното не мога да кажа нищо,аз лично не бих се изкефила на подобна първа среща,но не знам какво е момичето.Дръж се непринудено и поддържай разговора,следи как и тя се държи и накрая,ако нещата ти се сторят окей я целуни.Ако ли пък не-по-добре изчакай втората среща,отколкото да прибързваш. Успех!

anonymous708973
05-28-2013, 20:34
Никакво кино, никакво цвете, никакви целувки на първа среща.
Излизате да се опознаете, киното далеч не е подходящото място за това?
Цвете - защо? С какво го е заслужила? Наистина ли искаш да я поставиш в позицията на благоволяващата да излезе с теб и колко си й благодарен за това?
Целувки - тцъ, не й го прави толкова лесно. Физически контакт - да, уж случайни докосвания по кръста, раменете и т.н., докато й показваш нещо. За другото изчакай.

prosto_chovek
05-28-2013, 20:52
Ако тя те беше поканила на първа среща, какво щеше да искаш ти? Аз лично щях да искам да се опознаем, да си поговорин, да проведем разговор, да ни бъде весело. В киното отивате, гледате филм, филмът свършва, след което си тръгвате и точка. Цвете се носи на човек, когото харесваш. Ти знаеш ли дали ще ти хареса?
Заведи я на място, на което ще сте само двамата или в кафе, тоест място, на което никой няма да ви притеснява, говорете си, цветя не носи. А целувката си се усеща кога трябва да дойде. Ако не си преценил правилно и ти удари шамар - няма да се разглобиш, нали си мъж. ;)

analgin
05-29-2013, 07:30
Излезте и си създайте приятна и забавна атмосфера . Не носи цветя на първа среща , по-добре , когато отношенията ви са малко по-задълбочени . Не я води на кино , тъпо е . Отидете на място , където може да си говорите спокойно - кафе , парк . Целуни я само , ако усетиш ,че и тя го иска , иначе целувките не са задължителни на първа среща , не ми се вярва да се стига чак до шамари , но може прибързаността ти да я притесни .

valentão
05-29-2013, 08:13
Аз ще ти предложа друго , купи и букет от рози гледай да са четен брой задължително , слагаш до зад теб отиваш и го поднасяш , и веднага след това я целуваш по усните и няма да ти устои гаранция
При мен работи всеки път.Може да пробваш да извикаш и онея с тромпетите дето свиреха,като серенада тва също е романтично и много нестандартно.

analgin
05-29-2013, 08:46
Хахах задължително четен брой да може да отиде с букета на някое погребение и да , няма да му устои със сигурност , но после ще избяга с писък . Ако не успее да уреди такава серенада може направо да поръча от уличните оркестри от ромски произход с тъпаните и вече мацката ще е лудо влюбена в него

Amore-Mio*
05-29-2013, 13:32
Мен лично това с киното ми е доста захаросано, филмирано и неправилно. Все пак излизате на първа среща, за да е опознаете, а на кино това няма как да стане.

Инак, при мен обикновено ме питат, примерно, разходка или кафе?
И си казваме, и стигаме до едно общо решение и двете страни сме доволни.

valentão
05-29-2013, 13:38
Хахах задължително четен брой да може да отиде с букета на някое погребение и да , няма да му устои със сигурност , но после ще избяга с писък . Ако не успее да уреди такава серенада може направо да поръча от уличните оркестри от ромски произход с тъпаните и вече мацката ще е лудо влюбена в него
Всъщност щях да кажа че мечкарите са яката раота ама то вече май няма :smt023

Иначе розите трябва да са четно число , това означава любовта на двамата умножена , примерно момиче+момче 2 рози начален стадии, привързаност 2 по 2 е 4 рози, много голяма привързаност 6 рози, любов и т.н. 8 - 10 рози и вече може да стигне до 20 зависи колко е голяма вманиачеността :smt023

analgin
05-29-2013, 20:21
Много ти благодаря , че ми даде информация относно броя на розите при подаряване , знанията бяха основно от наученото в по-ранна възраст - че четен брой от някое цвете не е хубаво и се подарява при лоши поводи , докато нечетен е за нещо по-приятно