PDA

View Full Version : Много важен въпрос за абитуриентската?



kaili_mir
05-29-2013, 12:31
Не знам дали темата ми е точно за тук, но.. интересувам се с какви коли бяхте на бала си? Колко г/д ви излезе? Мислите ли, че колата е много важна част ( специално за абитуриентките ) или че е по-скоро глезотия за 1 час? Къде в София може изгодно да наемеш луксозна кола? Специално аз се интересувам за Ferrari, Lamborghini, Maserati, Bugatti .. и в интернет чета за някакви космически цени, а най-евтиния наем беше за Mercedes, чийто модел не може да се сравнява с по-горе изброените коли и беше 200 евро?!?! Разбирам, че е скъпо, но за 1-2 часа за едното возене с Lamborghini и да струва примерно 800-900 лв .. ?!

BlackWings
05-29-2013, 12:51
Според мен няма смисъл от това. Идеално разбирам , че това е специален ден , и искаш поне на него да се поглезиш , да си отпуснеш душата , и да се почувстваш специален. Но ти сам си си го задал въпроса - струва ли си? Не се ли получава малко - на гол тумбак , чифте пищови? Ако на училище си си ходил с дънки и тениска за по 20 - 30- 50лв , като отидеш на бала с ламборджини , за чийто наем за 1 час родителите ти са работили половин-един месец (примерно) , пред кого се показваш?
Не ти набивам канчето , ти си знаеш.
Аз кола не съм наемала , закара ме приятелят ми който беше със ситроен. Не се сещам мои съученици да са наемали ферарита , мазератита , ламборджинита , и да са - в суматохата нищо не съм видяла , камо ли да се възхитя.
Както и да го решиш , успех и приятно прекарване :)

Hayashi
05-29-2013, 13:07
Аз си бях с нашата си кола. Почти всичките ми съучиници си бяха с техните, никакъв смисъл няма от коли, защото е само за 15 минути докато те закара до ресторанта.

mlakniwe
05-29-2013, 13:13
безплатно ми излезе бях с един джип на едни мой познат, ама няма никво значение с ква кола ще си според мен

BlackMeow
05-29-2013, 14:03
Бих те посъветвала да отидеш със семейната кола, или ако някой от семейството ти (чичовци, лели, братовчеди) има по-лъскава, попитай дали биха ти я дали за бала.
Всичко останало е смешна фукня. За 1-2 часа на бала да даваш луди пари е излишно. Най-малкото на всички ще им е пределно ясно, че това надали е твоята кола и надали можеш да я купиш.

ShtrudeL
05-29-2013, 14:21
по-скоро глезотия за 1 час?

this

sexa_na_kompleksa
05-29-2013, 18:58
Съгласна съм с другите - излишно е, скъпо е и никой няма да разбере. Моя съученичка на бала била дошла с мотор, а аз разбрах няколко седмици след това... от снимки във Фейсбук. ;д;д
На моя бал ме докара майката на съпруга ми (тогава гадже) - БМВ, но старо. А и така се получи, че трябваше да спрем малко по-далеч, та си повървях и пеша. ;д

sweet__potion
05-29-2013, 19:40
На нашият бал една също дойде с мотор :D Имахме и една ромка с ТИР...... беше........ странно цял тир за една абитуриентка. :X :D

YSMF
05-29-2013, 19:55
При нас се получава така, че улицата пред училище е малка и се налага да се паркират колите настрани и да се ходи пеш. Според мен е излишно да пръскаш огромно количество пари за кола,след като може да намериш представителна кола и при приятели/ роднини.

marilyn
05-29-2013, 19:58
Толкова пари за няколко часа не си струват. На мен ми е много банално ходенето на бала с ужасно лъскавата кола под наем, затова аз исках да отида с ретро автомобил. Успях да намеря, беше готино, защото беше различно, а колата беше супер, от 56та година.

anonymous708973
05-29-2013, 20:41
Няма да си кривя душата. Ако гаджето/братовчедът/приятел имаше лъскаво возило, щях да помоля за него. Обаче НИКОГА няма да си наема кола за тия пари, безкрайно неудобно ще ми е да помоля нашите.
Ние отидохме с нашата кола от ресторанта до хотела, като дори не минахме по стандартния път, а спряхме в съседна улица и отидох пеша. По тоя начин пътят отне 7-8 минути вместо 40 :)
И познай. Не умрях.

kaRamella
05-30-2013, 15:14
Аз мисля да съм с пожарна. Какво ще кажете? Тате беше пожарникар и мисля да използвам връзките му. (rofl) (rofl) (rofl)

YSMF
05-30-2013, 16:11
По тази логика една приятелка ми разправя, че щяла да бъде с катафалка, защото има познат гробар. Твоето е ирония, но за съжаление нейното не е 8-)