PDA

View Full Version : Бележка



ReBornBelphegor
05-30-2013, 08:48
Абе хора,от няколко седмици ме гони депресията и съвсем не се чувствам добре. Вчера изобщо не ми се сядаше да уча,чувствах се ужасно. Днес трябваше да имаме тест и да предадем някакво есе,което дори и не съм го започнала(щях да имам двойка и съвсем щеше да ми се провали деня). Всяка нощ си лягам супер стресирана,мислейки си за следващия ден какво ще стане,дали домашното е верно,дали ще имаме тест и т.н. Днес НАРОЧНО пропуснах училище заради теста и есето. Първа смяна съм,а лекарката ми е втора. Какво да й кажа,че да ми даде бележка? Как да се направя на болна? Знам,че е супер глупава постъпка от моя страна,но просто не издържам вече. ._. Надявам се да ми даде бележка за два дена за да мога да си напиша и науча по всичко на спокойствие. Моля ви,помогнете.

Зайче..
05-30-2013, 08:51
Кажи, че си в цикъл и много те боли корема, а ако пиеш хапче ще се изцапаш. 8-)
При мен винаги минава тоя номер, дори и да не отида при личната :lol:

ReBornBelphegor
05-30-2013, 08:55
Да,но бележката от къде я вземаш? xD На мен само тя ми е проблема..

perry_the_platypus
05-30-2013, 17:14
Ако от личната не стане, говори с някой познат, който може да ти уреди бележка.

Mase
05-30-2013, 17:22
не ти трябва да се правиш на болна, отиваш, казваш, че искаш бележка и тя ти дава, то там си пише, че си болна от вирусна инфекция попринцип :lol:

mayaaa
05-30-2013, 18:49
не ти трябва да се правиш на болна, отиваш, казваш, че искаш бележка и тя ти дава, то там си пише, че си болна от вирусна инфекция попринцип :lol:
Мхм. Аз най-нахално съм ходила в съвсем перфектно състояние и съм искала бележка за деня и те ми пишат. Само ако в училището ти не приемат зелените (защото по едно време при нас беше така) е малко по-гадно, ама пак дават.

GeGaSa
05-30-2013, 18:52
Кажи, че си в цикъл и много те боли корема, а ако пиеш хапче ще се изцапаш. 8-)
При мен винаги минава тоя номер, дори и да не отида при личната :lol:

МногУ лоши примери даваш...

Зайче..
05-31-2013, 17:40
Да,но бележката от къде я вземаш? xD На мен само тя ми е проблема..

аз по принцип продавам бележки :lol:
ама като свършат и като ми потрябва спешно, отивам до една лекарка и почвам да и се оплаквам, че едва ли не ще умирам и тя ми дава бележка :D

и btw аз се оплаквам и се правя, щото аз като взимам бележка е за цялата седмица, не за 1-2 дни ;d