PDA

View Full Version : Мнение за менструалният цикъл,моля!



nameless16
05-30-2013, 10:57
Здравейте,може би има такива теми но много се притеснявам.Искам да попитам дали да се притеснявам защото вече ми закъснява с 13 дни. миналият месец прекарах огромен стрес защото член от семейството ми си отиде.Миналият месец също правих анален секс но беше много кратко като човека не свърши в мен, след това ми дойде но с 2 дни закъснение.Този месец трябваше да ми дойде на 17.05, днес е 30.05 и все още нямам цикъл. Имам болки в корема сякаш ще ми дойде но те са от един два дни.Не съм правила тест защото този месец не съм имала контакти и просто няма смисъл да правя.Наскоро започнах да тренирам, също четох че това указва влияние. Много ви благодаря ако ми изкажете своето мнение. Благодаря!

granger
05-30-2013, 11:03
Може да е от стрес, пренатоварване, щом имаш болки - почакай ден,два. Може би ще ти дойде, ако ли не - има гинеколози. Не е страшно,споко.

nameless16
05-30-2013, 11:06
Много Ви благодаря! Никога не ми се е случвало и винаги съм се консултирала със родителите си но просто това чакане ме изнервя :)

pepa97
05-31-2013, 22:27
Здравейте,може би има такива теми но много се притеснявам.Искам да попитам дали да се притеснявам защото вече ми закъснява с 13 дни. миналият месец прекарах огромен стрес защото член от семейството ми си отиде.Миналият месец също правих анален секс но беше много кратко като човека не свърши в мен, след това ми дойде но с 2 дни закъснение.Този месец трябваше да ми дойде на 17.05, днес е 30.05 и все още нямам цикъл. Имам болки в корема сякаш ще ми дойде но те са от един два дни.Не съм правила тест защото този месец не съм имала контакти и просто няма смисъл да правя.Наскоро започнах да тренирам, също четох че това указва влияние. Много ви благодаря ако ми изкажете своето мнение. Благодаря!
Може да е от стрес!

LadyTerrible
05-31-2013, 22:40
Според мене е от стреса,успокой се и ще ти дойде,не се тревожи.Щом не си правила секс без предпазни средства,значи всичко е окей.+Аналният секс няма нищо общо със забременяването и цикъла.Само да си знаеш. ;-)