PDA

View Full Version : Болка в тестисите



GalaxyY
05-30-2013, 13:33
След мастурбация ме болят много тестисите(и двата). Пробвах да не мастурбирам по 1 седмица, по 3-4 дена. Пробвах да мастурбирам през ден. Какво ли не не пробвах, но болката си я има. Понякога ме заболява ей така от нищото докато съм в час и е много неудобно и гадно. Но най-силно ме боли след мастурбация. На 15 съм. От какво може да е? Някой имал ли е подобен проблем и как го е оправил?

skok
05-30-2013, 22:26
Свършваш ли като мастурбираш ?

Sladura 22
10-01-2013, 00:48
Здравейте, аз имам същия проблем...... Получи се след прекалено много свършвания. Ходих на лекар, уролог, хирург.... Изписаха ми нимезил атаракс и инжектсии в дупето......... Имаше облекчение и промяна към по добро но нищо не се промени.... Болката понамаля преди не се търпеше. Сега след мастурбация винаги ме поболяват тестисите..Когато не ме боли чувствам се не комфортно. Когато мастурбирам след това ме боли. Когато не мастурбирам също започва да ме боли........на кръвните изследвания не излезе нищо, при урината левкоцитите бяха много, вече са нормални стойности но проблема остава.......Не мога да спя нощем....Така се чувствам от месец... Лекарите казват че нищо ми няма....

qhnalametlata
10-02-2013, 14:14
Фащайте се отрано и започвайте да прилагате Петимата тибетци. Това са пет упражнения, които регулират процесите в тялото, вкл. движението на енергията, в т.ч. сексуалната такава. Ясно ми е защо може да прекалите от това да се ръкувате често с едноокия змей, ама щом имате дискомфорти, значи нещо не правите както трябва. Освен 5-те упражнения, има и 6-о в същата книжка, което помага за регулирането на сексуалната енергия в период на въздържание (или липса на мома наоколо). Тибетските монаси го прилагат от хиляди години и явно им върши работа.
Всякакви такива книжки може да си дръпнете от спиралата.нет или други подобни места. Четете, прилагайте и да се надяваме, че по-рядко ще се оплаквате от такива неща.