PDA

View Full Version : Пазаруване от Кокетна?



DragonLady
05-30-2013, 19:54
Понеже страшно много си харесах една рокля за рожденният си ден от този сайт ( преди не съм пазарувала дрехи от интернет ), искам да ви попитам:
Поръчвали ли сте си от този сайт?
Доволни ли сте?
Найстина ли доставката е само 2 лева, и как точно се осъществява ( до офис на фирма, с куриер до дома или )?
Ако не ми стане роклята, имат ли опция за подмяна?
Качествени ли са им стоките?
До колко дни ти доставят поръчката?

Мерси предварително!!!

Your.Passion
05-31-2013, 13:10
Ъп-вам темата ,защото и аз искам да разбера! :)

Slobbery
05-31-2013, 13:16
Бях си поръчала рокля преди две години,за доставката не помня,но лично аз не бях доволна от качеството на плата. :)

girlwithblueeyes
05-31-2013, 13:19
Не съм си пърчваал ниощ а не бих си поръчала само като гледам сайта и моделите ми е ясно кви евтиниика са
Имам приятелки който са пърчвали но никоя не е останало доволна .

kaRamella
05-31-2013, 13:26
Здравей:)
1. Да поръчвала съм рокля и жартиери с панделки. Бяха много симпатични.

2. Да, коректни са и ако имаш въпроси доста бързо ти отговарят.

3. От Сайта :
4.2. Доставката на поръчана стока може да е обикновена и експресна. Доставки не се извършват в Неделя и в официални празници.
Продавачите в електронния магазин използват за доставки куриерска фирма “Спиди” АД (Speedy), като обичайните часове за доставка са от 9.00 до 17.30 часа.
Попринцип доставките на Спиди са едни от най-скъпите, лично аз съм плащала над 5 лв почти винаги.

4.Аз моята като я поръчвах предварително им се обадих да ми кажат каква е дължината на най-малкия модел и след като дойде си я скъсих, защото съм дребничка.
До колкото мисля, може да се подмени , но изпращането и получаването са за твоя сметка , защото грешката все пак си е твоя.

5. За тези цени съм доволна.

6.2-3дни.

Дано да съм ти помогнала.

cyclops
05-31-2013, 13:58
Не съм поръчвала, но моя приятелка си поръчва редовно от там и е много доволна.

koketna.com
06-04-2013, 08:04
Здравейте, тук сме, за да отговорим на Вашите въпроси! Под артикулите в нашия онлайн магазин http://www.koketna.com/ се съсържат и коментарите на потребителите, които могат да Ви ориентират още по-добре за самия продукт. Доставка се извършва на територията на цялата страна, като стойността й е 1,95лв.,а при поръчки над 100 лева е безплатна. Срокът за доставка е до 7 работни дни, като често това става и в много по-кратки срокове. Ако поръчаните модели не отговарят на очакванията Ви, винаги може да върнете или замените закупената стока. Освен на 02/400 55 00, бърза връзка с нас може на осъществите и на https://www.facebook.com/Koketna.
Поздрави,
Екипът на Кокетна