PDA

View Full Version : Желаещи за Чаена диета заедно???



zorrnica
05-30-2013, 20:59
От утре започвам Чаена диета. Тя е следната :

Чаена диета (ефект: 10 кг за 12 дни)
Ако положението е чак толкова тежко, не ви остава друго освен крайния и радикален вариант " Чаена диета ". Тя се прилага в елитни западни санаториуми за отслабване.
Като меню е съвсем проста:
В продължение на 12 дни се пие 1,5-2 л билков или зелен чай, подсладен с мед, и всеки ден се ядат килограм плодове по избор. Единствената разрешена добавка през това време е три пъти на ден да се пие минерална вода на воля.
Захранването след чаената диета трае още 10 дни с единствено блюдо обезмаслено кисело мляко и по филийка бял хляб на хранене.
Излизате от това изпитание с поне 10 кг. по-леки.

Разбира се, свалените килограми зависят от редица фактори, като тегло, ръст, години, начин на живот (активен, умерен, застоял). Диетата не е от най - правилните и напълно го осъзнавам, но имам воля, желание и чай в шкафа. Затова който иска дори да не успее да се пробва да се включва и всеки ден ще пишем дали има промяна, като още първият ден споделим откъде тръгваме. Аз съм 162 см. и тежа 50 кг. искам да стана около 45 кг., но тъй като последните килограми са най - трудни за сваляне взех доста драстични мерки. :P

П.С. : Който обмисля да критикува, моля да не си прави труда.

bijou
05-30-2013, 23:39
Ако тия 1,5-2 литра билков чай са ти за ден, не ми се мисли колко мед ще изядеш...
Меда може да е полезен ама в определено количество. Ако прекалиш от въглехидратите в него като нищо ще напълнееш.

Зеления чай се пие чист.

Какви плодове мислиш да ядеш? Защото ако се тъпчеш с кило банани или грозде на ден, ми е интересно как ще отслабнеш.

А това захранване... Поне като ще го правиш го прави като хората, какво е това хляб и кисело мляко.

НО, дори и да отслабнеш ти гарантирам, че като я спреш до месец ще си ги върнеш килата.

Успех иначе и пиши за промяната, че ми стана интересно.

AliceSw
05-31-2013, 00:00
или ще припаднеш, или ще изядеш нещо на 3-тия ден

казвам го като човек, на който преди се е случвало да кара по 3-4 дена без да се храни

да не говорим как ще ти престърже стомаха от тоя чай....

да не говорим, че само въглехидрат ще поемаш, което автоматично след 3-тия ден, кара организмът да събира всичко поето и да го прави на мазнина, защото се шокира много лошо...

Sladurr
05-31-2013, 09:44
И аз я почвам от понеделник..само,че с добавен лимон и по 1 кисело мляко с2лъжички пектин в тях..иначе ще припадна..

zorrnica
05-31-2013, 12:19
Пия билков чай или зелен, но не слагам нито мед, нито захар, нищо че в диетата е уж позволено. Плодовете са различни за всеки ден, но само портокали, ябълки, грейпфрут и просто ги редувам, но не заедно. Воля имам и няма да изям нищо на 3-я ден. А колкото до Sladurr, не че ми е работа, но ако все си казваш от понеделник скоро може и да не я почнеш, все пак успех

Your.Passion
05-31-2013, 13:07
Съгласна с първите две мнения.

П.С - На колко години си?

Runaway11
05-31-2013, 19:35
Пффф...ми то така става като се сещате преди лятото, само на чай ще сте...ама то и първите 5 часа няма да ги изтърпите така че за какво въобще говорим.

ledenakrasota
05-31-2013, 19:47
Не ти я препоръчвам, защото през цялото време няма кой да те контролира. Не се прави само на Запад, а това се прилага във всеки дебелариум у нас. Проверяват те също дали не си свил нещо отвън като храна и ти го взимат. Надали ще се затвориш у вас за няколко дни без да излизаш. :D

pepa97
05-31-2013, 19:54
10 кг за 12 дни ? O.o
Килограмите се свалят бавно ,здравословно и чрез спорт !!!! С тези диети може да те хване нещо диария ,дори по-лошо диабет и т.н. Яж си здравословно ,спортувай ,движи се .... и т.н.

EternalDream
05-31-2013, 20:11
10 кг за 12 дни ? O.o
Килограмите се свалят бавно ,здравословно и чрез спорт !!!! С тези диети може да те хване нещо диария ,дори по-лошо диабет и т.н. Яж си здравословно ,спортувай ,движи се .... и т.н.

Ако не се тъпче със захар (изключваме захарта от меда и плодовете, която е полезна), и не е стресирана - няма да хване диабет.

POLLINA
05-31-2013, 20:12
абсолютни глупости са това
ако искаш да отслабнеш здравословно и трайно, както казаха много преди мен , трябва да спортуваш, да се храниш здравословно и най-важното е че това трябва да ти се превърне в навик,а не след като свалиш желаните кг да започнеш да се тъпчеш пак с каквото видиш. Другото много важно нещо е да се разграничават понятията гладна съм и яде ми се. Има огромна разлика, наистина огромна.

FuckingFreak
06-01-2013, 06:16
И на много други места съм го писала, и тук ще го напиша - 10 кг мазнини не се качват за 12 дни, следователно НЯМА КАК да се свалят за толкова.

BonnieandClyde666
06-01-2013, 08:49
Ейййййййййййййййййййййй дебеланииииииииииииииииии иииииииииииииииииииииииии ии, захващайте се със спорт!!!!!!!!!!!!!! Чайовете нема ви спасят!

zorrnica
06-02-2013, 12:23
На 17 години съм, спортувам си редовно и отслабнах с доста за около 2 месеца с режим и здравословно хранене, но последните 3-4 килограма са най- трудни и затова реших да се пробвам с по - драстична диета. Днес ми е трети ден и още не съм се изкушила. Даже вчера бях на 3 чая без захар или мед и 2 ябълки. От малка, винаги съм се ограничавала, затова и сега не ме бърка да не ям. Ясно ми е, че 10 кг за 12 дни не се свалят, а дори и да се свалят трябва да си над 100 кг, а аз съм 50, но все пак за тези 12 дни дори за моите килограми ще сваля поне 2-3кг. А колкото до BonnieandClyde666 ае по - полека с коментарите. Няма перфектни хора, ти също не си изключение сигурна съм.

bijou
06-02-2013, 14:11
Аха, значи си спортуваш редовно и ще караш на чайове с некви мизерни плодчета...... Супер, браво

ledenakrasota
06-02-2013, 16:09
Аз ПЪК на ден пия по 3 чаши чай без значение с какво се тъпча! [-(

FuckingFreak
06-02-2013, 16:42
^Толкова и спортува сигурно.

Sladurr
07-02-2013, 18:18
Eййй изруд...ч по-полека с коментраритее :**

иначе бчх на диетата 3 дни..сега пак я почвам,но този път за седмица..и не от понеделник,а от утре :)
Иначе имах някакво списание с подобие на чаена дието,но по-поносима...ето какво пишеше:

от 1 до 5 ден:
закуска:150 гр череши и 1 чаша чай.
обяд:същото като на закуска
след това се пие само чай и бода
6 ден:
закуска нишесте със студена вода и малко мед(пие се против диария,която причинява обезводняване)+половин ябълка и чай
обяд:половин кисело мляко с 2 лъжички мед+чай
след това се пие само чай на корем
от 7 до 12 ден:
закуска:половин банан+чай с малко мед(най-добре домашен)
обяд:половин кисело мляко и чай на корем
вечеря:2 парчета диня и чай колкото искате...
мисля,че тази е по-приемлива,но я казвам по спомен..като я открия ще я напиша как е точно.
накрая се яде най-много,защото организма има нужда от повече калории,но без спорт дори да не ядеш нищо пак няма да отслабнете!

marrcandy
07-02-2013, 19:00
Мале мале мале с какви неща ви пълнат главите. На чай 10 дни. Мисля да си ги записвам и да издам книга. Хахахах

swagit
07-02-2013, 20:00
Абе щом искате да свалите 2-3 кг що не прочетете за лунната диета ? отслбнах с 3 кг от нея . BonnieandClyde666 бе ти само обиждаш , която и тема да отворя все някой си нарекъл / нарекла така . Едвали си умират от кеф като ги обиждаш , имаш ли си представа до къде може да стигне едно момиче като го обиждае по този начин ?

kosder
07-02-2013, 20:04
Пробвай, ама без чая и другите работи. Щом целта ти е отслабване на всяка цена.

DownloadVirus
07-02-2013, 21:28
К'ви са тия глупости.Карайте 20 дена на без течности на къра 35 градуса и си живейте* живота. Смешно е.

heartshapedbox
07-02-2013, 21:36
Защо по дяволите ще се заахранваш с БЯЛ хляб и още повече. защо имаш право да пиеш ВОДА само 3 пъти на ден?
И аз съм 50 кг и съм 1.63, иска ми се да сваля още 3-4-5 килограма, но определено не е това начина..

Naive
07-02-2013, 22:28
То ако така се сваляха 10кг за 12 дни...
Възмущавам се колко наивни и глупави могат да бъдат хората.