PDA

View Full Version : Искат да ме бият! Не искам да живея в страх!



cappycappy
05-30-2013, 21:42
Преди един месец стана инцидент в едно кафе. Аз бях с компанията на един приятел. На масата до нас имаше също една компания. Започнаха да се заяждат (явно тази компания с която бях си имаха работа с другата). Най- накрая нарочиха мене. Все пак всичко свърши благополучно. Но след 2 седмици се оказа, че компанията с която стана свадата живеят на близо. Виждам ги доста често ( 4 момичета). Когато ги видя ме заплашват да ме бият и се заяждат . Много ме е страх, като някой път ги засека и наистина ме набият.
Какво да правя?

Nakadah
05-31-2013, 05:40
Ще ти набият по няколко шамара в продължение на няколко години. Ще станеш за смятах пред всички познати. Кво толкова? Когато се правиш на много важен и на тарикат трябва да можеш и да поемеш последствията...

DoubleDMG
05-31-2013, 06:01
По-добре бий шамари ти

the sniper guy
05-31-2013, 06:57
Значи някой съвети винаги си носи тръба цол цол и половина, шоков пистолет, пистолет със стоп патрони. Като никога не забравяй пистолета

sweetmony
05-31-2013, 13:16
Кви глупости говорите бе пистолети?! Не стигай до такива неща, просто си изяснете проблема без бой :) С бой нищо не се решава ..

evtimow :3
05-31-2013, 18:18
Единственото, което ще ти кажа, е да не поемаш доброволно ролята на жертва. Ти избираш какво да бъдеш.

magneticfields
05-31-2013, 18:22
Ми набий ги ти, бе!

Delziec
05-31-2013, 18:23
тролл ? ако не , носи си сопа с тебе

vladyman
05-31-2013, 18:47
Има една поговорка - "куче което лае не хапе". И при хората е така. Ако толкова искаха да те набият досега щяха да са го направили. Просто си имай едно наум и не им се ври в работите и толкоз.

pifiella
05-31-2013, 20:37
Кви глупости говорите бе пистолети?! Не стигай до такива неща, просто си изяснете проблема без бой :) С бой нищо не се решава ..

Аха!И всичко ще е толкова цветно и желерани мечета ще ти носят кафе цял живот...
И сега е времето да спукаш розовия балан,в който живееш и да приемеш нещата такива каквито са...тоест,че някои неща се решават с бой.

WPotter
05-31-2013, 23:26
Игнорираш ги,все някога ще им писне да те тормозят..

girlwithblueeyes
05-31-2013, 23:31
Вместо да ги игнорира може с 2-3 приказки да им каже нещата в очите . С бой нищо не се постига . Не сме животни излязли от джунглата.

TheVampire_38
06-10-2013, 03:42
Може да говориш с родителите си ;)

diamant4eto66
06-11-2013, 09:46
Има една поговорка - "куче което лае не хапе". И при хората е така. Ако толкова искаха да те набият досега щяха да са го направили. Просто си имай едно наум и не им се ври в работите и толкоз.

+1 :) варианта да говориш с вашите също е актуален... аз съм била в твоята ситуация и мога да кажа, че нищо не стана всичко обикновено е само на думи... обаче ако както изглежда бая те е страх по-добре вземи мерки от сорта на придружители, за да видят, че не си сама или почни да тренираш нещо за самозащита за всеки случай... почти винаги тези пуберски истории са и плод на разпаленото въображение ...