PDA

View Full Version : Курсовете много странен проблем



greengreengreen
05-31-2013, 13:28
значи направо ще изперкам взех си вътрешния и външния (ЛИСТОВКИ) и сега си кормувам всичко точно на 23тия час съм но има ОГРОМЕН проблем инструктора не спира да се заяжда с мене за най-малкото карам почти без грешка но той ми вика за някви неща от сорта на пестене на "скъпата му газ" и т.н навсичкото отгоре вместо 1 4ас караме по 35 40 минути постоянно се заяжда с мен този нервак какво да правя в тази ситуация .. посъветвайте ме нещо :X

dimitar_ak
05-31-2013, 13:41
Аз не разбрах в какво се състои заяждането.

Nakadah
05-31-2013, 18:33
В това, че господин Шумахер си мисли, че може да кара след 23 часа практика а този "идиот" до него му казва, че не е точно така и че има какво още да понаучи...

xXxAngerfisTxXx
05-31-2013, 20:21
ми брат като си взел листовките начи ти остава изпита по кормуване ?? ти кво искаш ? да ти мълчи само задето знаеш път с предимство и без предимство ? моя преди изпита на един завой взе да псува и ме свали от колата да видя на какво разстояние съм от тротоара... нормално е не се ядосвай
просто като караш повече следиш повече другите коли, следиш знаците и забравяш елементарните неща, които си ги учил в първите часове.

Violenza
06-01-2013, 08:20
Абе как ще е нормално?!? Баща ми не си позволява да ми повиши тон, какво остава за някакъв мърлив инструктор. Неговата работа е да те учи и поправя, а не да те навиква. Сменяй го като толкова те дразни.

Auriss
06-01-2013, 09:42
^Е че как няма да е нормално, бе. От селяндур освен селяндурско поведение к'во повече да очакваш. Даскал по шоферство ... близко е до акъла к'ва стока е.

//успех с намирането на нормален инструктор. Няк'ъв богопомазан ще да си ако случиш.

yakuza_
06-01-2013, 15:33
Моя си беше нормален. Супер спокоен и ти обесняваше всичко. Даже някой път аз се чудех как не го изнервят.


Кажи му на тоя, че си плащаш за курса и ако не му харесва, не е единствения.

Supermassive____
06-01-2013, 15:42
Инструктора винаги е прав, явно ти бъркаш някъде и за това ти вика. Помни, че той не ти се кара за лошо. Ако не можеш да понесеш неговото викане по-добре въобще не сядай зад волана и не взимай книжка.

pifiella
06-02-2013, 09:52
И моя ми се заяждаше,постоянно ми викаше,че съм устата,че не си знам мястото,ама го преживях...Още малко ти остава,стегни се и нали няма да го виждаш повече...

POLLINA
06-02-2013, 09:54
Виж ся.. ако караш на 2ра с 40 разбирам го човека

dimitar_ak
06-03-2013, 07:44
В пъти по-добре е да потърпиш ругатните на инструктора, вместо ежедневно да те ругаят другите шофьори, че не си се научил.

ImmortalSportFreak
06-09-2013, 18:39
Инструкторът ти явно иска да те предпази от елементарни грешки,които можеш да допуснеш на изпита. Слушай го и си карай. Тренирай и внимавай,гледай огредала,знаци,всичко.

Но затова,че би трябвало да караш 1 час,а караш по-малко време,поговори с него. Все пак си си платил/а за да се упражняваш и е важно да си караш 1 час.

Супер че си си взел/а листовките,успех и на кормуването! ;)

aquaposh
06-21-2013, 10:05
шофьорските курсове не учат на нищо, което ще прилагаш по-нататък. като покараш една година сам ще се усетиш. засега просто им играй по свирката на инструктури и изпитващи и се надявай по-бързо да се отървеш от тази пародия.

buddhaa
06-21-2013, 22:48
точно така на нищо не учат шоф. курсовете,както и училището,както и мама и тате до 7 години...абе изобщо всичко ще научиш в живота ей така от опит (ама по хубаво слушай патилите)