PDA

View Full Version : Търся тези филми:



eric_turner
05-31-2013, 14:46
Здравейте! Значи търся 3 филма и ако поне един от тях ми кажете ще съм много благодарна! Значи първия филм се казва ''Плач на бебе'' където една жена и мъж се преместват в къща и чуват плач на бебе дух, но не мога да намеря филма! Никъде ама никъде го няма. Другият филм сигурно съм го гледала когато съм била на около 5-6 годинки, и помня една единствена сцена една едничка и тя е : 4-5 момиченца наредени в един кръг и в кръга има нещо като пентаграм и май викаха духове и след това 2 от момиченцата полетяха през прозореца и това е, само това си спомням, и всички момиченца бяха с едни бели/бежови роклички такива едновремешни с дантелки. А третия филм имам спомен, че се казва '' ILLS '' , но никъде не мога да го намеря. В него се разказва за момче и приятелката му се местят в някаква голяма къща, която май се намираше в близост до гора, и едни бездомни сираци около 6-7 момченца/момчета ходеха в къщата, плашеха ги и по едно време момчето и момичето се усетиха и искаха да се спасят и избягат и влезнаха в един тунел, но доста голям и какво стана момчето май излезна от тунела, а момичето не успя и тези момченца я убиха и я накълцаха на парченца. Завършека на филма беше, как тези момчета вървят спокойно към един училищен автобус и се качиха там и това беше и пишеше, че са ги вкарали в поправителен дом или затвор не знам точно. Това са филмите, които искам да знам! Благодаря предварително. :)

Tweedy
06-01-2013, 18:08
ils(Them) го има в Zamunda, от 2006 е филма.

eric_turner
06-02-2013, 14:19
Ооо, много ти благодаря! :) То било с едно Л аз с 2 го пиша, мерси!