PDA

View Full Version : Искам да споделя болката си на някого,но на кого?



tujniqlem
05-31-2013, 18:10
Здравейте, Името ми е Митко.

Искам да споделя болката си на някого, имам "приятелка" която днес ме "заразя", и ме напсува заради едно "здравей,здрасти, или друг дребен разговор със момиче"
Много е ревнива и това ме дразни, не мога да и обясня, че така ме задушава.
Забранява ми да говоря със момичета, да не сядам до момичета.
Във телефона си имам само нея и на роднините ми номера(както й тя), пишем си само ние във скаип(други абонати нямаме и двамата)
Тя ме обича но прекалява някои път. Е, днес беше краина псувня от устата й.

Поставя ми ословия да избирам между нея и "тях" "другите" момичета със които съм говорил
Разбира се, казах и, че искам да е със мен и аз със нея. Искам да си омрем заедно със нея, знае го това. Но тя пак "ако искаш да си със мен със други няма да говориш" !
Онзи ден ме одари във корема, заради някаква гола снимка.
Сега ме боли ръката, защото ме стисна и ми направи червено, заради големия и инат и бяс.

Не е само това, нямам истински приятели, не мога да споделя на никои какво ми е. Като тръгвам да споделям на "приятелката си" тя реагира по децки начин, блъска, кара се, вика, тръгва си после пак се връща, затваря във скайп и т.н.

Не знам какво да направя, искам да си излея душата, защото никои не разбира мен! ;(

LadyTerrible
05-31-2013, 18:17
Както чета,разбирам,че за теб тази връзка е била мъчение.За мен също би било.Явно момичето е от крайно ревнивите,които отблъскват всички от себе си.Доколкото разбрах,ти искаш да се върнеш при нея,но наистина ли искаш пак същия кошмар,през който си минал вече? Не можеш да спреш да общуваш по всякакъв начин с момичета,само заради нейната несигурност в самата нея и тоталната й липса на доверие,които я избиват на нерви и агресия.Да,най-вероятно те обича,но каквото и да направиш,тя няма да се промени.Мъчението ще се повтори само,остави я и продължи напред и не се оставяй да понасяш подобно отношение без причина.

Auriss
05-31-2013, 18:26
:D :D :D

tigity
05-31-2013, 18:27
за момичетата до някъде е права, но това за телефона и малтретирането ;Д според мен минава всякаква граница

avgo01
05-31-2013, 19:02
Това трол ли е ? Защото ако не е, момче, осъзнай се ! Ти си късметлия, че си се оттървал! Това съсипва, повярвай ми. С времето ще усетиш.

ameli
05-31-2013, 19:27
Леле, поработи над правописа си, тъкмо сега няма да имаш занимание.
Иначе браво, че си се отървал, не се оплаквай. След време ще си намериш друга по-добра и ще се радваш, че тая се е разкарала.