PDA

View Full Version : Не съм сигурна дали мина добре..



nutella123
05-31-2013, 20:16
Излезнах на първа среща с едно момче и тръгнахме смисъл той ми предложи и аз приех,защото го харесвам от доста време,да :Д
Та говорихме си доста обаче мен ме беше наистина срам и се чувствах доста странно.. смисъл целуна ме само по бузката и ми хвана ръката и това беше ..бяхме с колата му и дори когато ме изпрати ми каза само едно 'хайде чао'
почувствах се доста тъпо..
дали проблема е в мен или.. ?

marilyn
05-31-2013, 20:24
Първа среща, той "ти предлага"... така ли се сгаджосва днешната младеж?

nutella123
05-31-2013, 20:34
Първа среща, той "ти предлага"... така ли се сгаджосва днешната младеж?
Ами само да ти поясня -.- Излизали сме много време и двамата усещахме,че имаме някакви чувства един към друг,и дойде един момент,в който по скайпа той ми каза всичко ,но просто искаше да ме попита когато се видим,защото е много глупаво да се предлага по скайп и фейсбук,и излезнахме на среща :)

klimatronik
05-31-2013, 20:41
да бе да.. нищо ,че сте излизали много ,,време'' - първа среща , нали ?

pifiella
05-31-2013, 20:42
На пръв прочит си помислих,че сте на по 12,ама той имал кола....нещата се промениха.
А ти какво очакваше от първата ви среща?Да те награби,да те изчука и накрая да те набие ли?
Не се заяждам само да поясня,но е странно да ни питаш дали е минало добре,при положение,че ти си била там,а не ние.И не,не може да съдим по наш минал опит, дали твоята среща е била провал,или не!

LadyTerrible
05-31-2013, 22:29
Като гледам ти на 15,той на 18 примерно...яко :D Изкарай поне 2рата среща и тогава му мисли. :D

marilyn
06-01-2013, 07:31
Оставяйте нещата да се развиват спокойно, насила хубост не става.

nutella123
06-01-2013, 08:24
Въпреки ,че беше първа среща си писахме по скайп за чувствата ни ,но не можехме да се видим по-рано,тъй като ,въпреки че живеем в един град,учим в различни градове :)

prosto_chovek
06-01-2013, 09:00
А ти какво очакваше от първата ви среща?Да те награби,да те изчука и накрая да те набие ли?


Само че първо да смени статуса във фейсбук.

pifiella
06-01-2013, 20:22
Само че първо да смени статуса във фейсбук.

Заеби..направо се отчайвам!

BrokenKnight
06-02-2013, 18:43
според мен е нещо нормално и аз бих постъпил по същия начин.. сигурно си очаквала да ти каже 'обичам те' , но явно пича е на место, малко са тези които казват това което чувстват и не играят роли и сценки... осъзнай го на време

prosto_chovek
06-02-2013, 19:21
Заеби..направо се отчайвам!

Предполагам си прекрасна.

tori
06-02-2013, 19:29
Ами само да ти поясня -.- Излизали сме много време и двамата усещахме,че имаме някакви чувства един към друг,и дойде един момент,в който по скайпа той ми каза всичко ,но просто искаше да ме попита когато се видим,защото е много глупаво да се предлага по скайп и фейсбук,и излезнахме на среща :)
Но не е тъпо да си каже какво чувства спрямо теб? fuck logic, baby

analgin
06-04-2013, 08:35
Призна ти чувствата си по скайп , но излязохте за да ти предложи на живо , защото "е много глупаво" по фейсбук или в скайп .. мда така си сериозните разговори са онлайн , предложенията на живо готино , готино . Разочарованието дойде от това ,че ти каза хайде чао и те е целунал по бузата ,а как очакваше да завърши въпросната среща , ако имаше секс може би щеше да пуснеш тема "грешка ли направих ,че му пуснах на първата среща , не ми търси вече втора седмица " .
Очевидно на момчето не бърза и иска нещата да се развиват с нормална скорост , имай малко търпение и не се вкарвай във филми за глупости .

fenastz
06-04-2013, 13:09
Кара кола, а те целува по бузката???????????????????????????????????? ????????????????

I'm confused