PDA

View Full Version : Започване на връзка



lady6
05-31-2013, 20:34
Здравейте :) Тази тема е към мъжете .. та исках да ви попитам ако наистина харесвате дадена жена и и предложите и тя каже , че иска малко време ще я чакате или не и защо ?

MarkKnight
05-31-2013, 21:34
Не

Rock_950
05-31-2013, 22:03
Зависи, ако наистина харесваме даденото момиче ще го изчакаме, но не трябва да прекалява с времето.

r0073x
06-01-2013, 06:35
Принципно като получа някакво отлагане, цялата ми тръпка към даденото момиче умира. Дори после да получа "да" за отговор, целият ми интерес е станал нулев и ѝ казвам "сори, ама през това време всичката ми тръпка умря. Просто няма смисъл без нея ;)"
За мен това отлагане или е гаргара с мен, да види колко съм хлътнал, или някаква несигурност от нейна страна. И двете не ми харесват, и не ги толерирам.

valdesbg
06-01-2013, 07:21
Не, няма шанс да чакам когото и да било. Времето ми е ценно, ресурсите ми са ценни. Нещата стават или сега когато има възможност, желание и време за нещото... или не се получават изобщо и всеки по пътя си. Да не говорим че това чакане смърди супер много на размотаване и учтиво разкарване.

Няма значение колко харесвам дадена мома. Същото важи и за приятелите ми. Моите хора знаят че като дадена среща е определена за 10 сутринта на попа да речем, то това остава непроменяемо дори и ако има апокалипсис и се чакаме макс до 10:10. Който закъснее, звъни и сам се домъква до конкретното ни местонахождение.