PDA

View Full Version : Дали проблемът е в мен или просто е загубил интерес..



lopez79
05-31-2013, 21:35
Здравейте! Значи.. проблемът е следния.. Първоначално той ми писа и искаше да се запознаем. Започнахме да си пишем и искаше да излезем да се видим на живо. Съгласих се, излязохме и още на първата среща започнаха целувките, което според мен не е правилно, тъй като нито се познаваме добре, нито нищо. Не казвам, че не ми беше приятно.. напротив, но въпреки това смятам, че ако не бяхме прибързали толкова много с целувките нямаше да се случат някои неща. На първата среща не говорихме особено много, а и излязохме за малко. След това излязохме още няколко пъти, но тъй като понякога съм доста срамежлива, почти не си говорихме. Той се опитваше да ме опознае и казваше, че много иска и ме разпитваше разни неща да му разкажа за мен, а аз "злето", тъй като все се притеснявам да говоря, защото прекалено много е от значение за мен това, което ще кажа и начина, по който ще го кажа и така убивам разговора с мълчание. Постоянно ми казваше "Няма ли да кажеш нещо?", "Защо мълчиш?", "Хайде де, кажи и ти нещо.. само аз говоря".. Ще ме помислите за много зле, но просто съм такава. Наистина много се притеснявам от това, което ще кажа и дали ще ме хареса.. не знам за какво да говоря с едно момче просто.. не мога да се отпусна, стоя като скована, защото може би ме е страх, че няма да му хареса това, което ще кажа. Дори и аз не знам причината. И та.. той изглеждаше доста сериозен и наистина си личеше, че иска да ме опознае и иска да имаме нещо общо занапред, постоянно ми пишеше, а аз дори не отговарях винаги.. все той се сещаше за мен.. Ее да, знам .. не съм ли тъпа? :D То аз сама си го правя.. И сега изведнъж разбрах, че не харесва никое момиче и се учудих. Попитах го за това и той ми каза "Ами съжалявам, но мисля, че дори и ако сега тръгнем, няма да се получи.. Ние сега не си говорим, а представи си след това какво ще е" и след това, което каза аз просто си останах шашната. Е да, знам, че съм си виновна за това, но пък.. може ли толкова бързо да се отказва от мен, след като имаше такъв интерес? Наистина не разбирам. Имам чувството, че аз нещо съм направила на последната среща, с което толкова бързо да ме отреже и то наистина неочаквано за мен.. Не знам какво да правя, чудя се дали да го питам за нов шанс или просто да го оставя така и да видя дали сам ще ме потърси отново и ще иска да опитаме.. Ако някой има мнение по въпроса, моля да пише! :)

MarkKnight
05-31-2013, 21:58
ти от страх да не го изгубиш си го изгубила...право е момчето,то със "стена" няма как да се бориш...на колко сте бтв?

feikk
05-31-2013, 22:00
Еми... да. В теб си е проблема. Имал е желание > убила си го. Не трябва да се притесняваш толкова, преодолей го.

lopez79
05-31-2013, 22:05
Знам, аз съм си виновна до някъде.. Прекалявам с това мълчание и притеснение, но е по-силно от мен .. не мога да се отпусна просто и да съм себе си. Сякаш ме е страх, че няма да ме хареса. Дори и аз не мога да си го обясня, но дали има шанс да оправя нещата.. не знам. :( Аз съм на 16, той на 18. :)

MarkKnight
05-31-2013, 22:07
Ами опитай пак...и вземи се отпусни малко

LadyTerrible
05-31-2013, 22:16
Помисли как ти ще се почувстваш,ако някой стои срещу теб и мълчи така...проблемът си е в теб,мисля,че вече си го знаеш.От тук нататък само от теб зависи дали ще се промениш или не.Ако държиш на момчето,пиши му или му се обади и му кажи,че искаш втори шанс.После,обаче ,трябва да се отпуснеш и да не го оставяш сам да води разговора.

lopez79
05-31-2013, 22:17
Да, но не е толкова лесно. На думи винаги е лесно, но да се направи не е чак толкова. А и аз просто съм си такава, не мисля, че ако бях някоя отворена щеше да е по-добре. Освен, че се притеснявам, не ми идва какво да кажа.. би трябвало от само себе си да дойде нещо, но аз просто не знам какво да е то. И така идва мълчанието и само той говори. :D Работата е там, че може и да е късно вече да му спечеля отново вниманието.. а и не знам как да го направя.. чувствам, че може да е нахално от моя страна да го питам дали иска да опитаме отново и да продължавам да го карам все едно да излизаме.. Не знам, може би проблемът ми е, че прекалено много му мисля :D

LadyTerrible
05-31-2013, 22:26
Още ли ще се оправдаваш,че си си такава и на думи е лесно и тнт? Ако искаш момчето и искаш втори опит с него,оправданията няма да ти помогнат,нито ще ти помогнат като не знаеш какво да кажеш...Никой не казва,че е лесно,но айде като пък е трудно нищо да не правим и нещицата от само себе си ще потръгнат.На човека му е писнало и му е било скучно с теб,опитвал се е да поддържа разговора,но ти си го затапвала...вкарала си си автогол.Колкото и да му мислиш,друго няма да измислиш.Ако го искаш-търсиш го,спираш с оправданията и е възможно и да го спечелиш.Ако не-по живо по здраво. :D

lopez79
05-31-2013, 22:40
Всъщност права си! :D Наистина искам да се пробвам да спечеля интереса му към мен отново, но просто не знам как да го направя. Ако просто ей така му заявя "хайде да опитаме отново" може си помисли, че не мога да спра да мисля за него и тогава става лошо. Защото нали знаеш.. дойде ли момента, в който момчето разбере "Аа тя, не спира да мисли за мен" губи интереса си съвсем.. просто така са устроени човешките взаимоотношения, че прекали ли човек с думите и вниманието си към някого, другият се плаши и се отдръпва. Страх ме е, да не го отдръпна съвсем .. Може би ми трябва някакъв друг подход, но просто нямам опита и затова търся някой съвет как да постъпя.

girlwithblueeyes
05-31-2013, 22:42
Еми... да. В теб си е проблема. Имал е желание > убила си го. Не трябва да се притесняваш толкова, преодолей го.

това

LadyTerrible
05-31-2013, 23:03
Ако не опиташ-няма да разбереш. ;-) Потърси го един път и виж какво ще стане.Все пак ти си прецакала-ти ще действаш,гледай го от тази гледна точка.Може той също да се е надявал да стане нещо между вас и да се зарадва.Ако пък започне да се прави на интересен и му се вдигнат акциите,както се опасяваш,връщаш го на Земята и му казваш "чао".

a7xfan
06-02-2013, 08:33
Мацка, виж сега, и аз до преди може би около половин година бях най-срамежливият човек на Земята, срам ме беше името да си кажа даже...в един момент обаче стигнах до извода, че ако аз нямам смелостта да си поискам нещо, никой няма да се сети да ми го даде, в случая с пича. Искаш втори шанс, а? Обади му се и му кажи, че искаш отново да се видите, защото имаш да му кажеш толкова много неща и искаш да бъдеш извинена за предишното си сковано държание, но за тази цел, когато се видите наистина трябва просто да се отпуснеш, да говориш и да не мислиш какво мисли той за теб, ако не те хареса, майната му, той губи, пък ако има искрица, щастие ви желая. Няма смисъл от излишо вайкане, или ще стане или няма да стане. 50/50. длъжна си да опиташ. последен съвет: пука ти прекалено много във всеки един момент. спри! п.с. най-лесният начин да се опознаете набързо е да отидете и да се напиете само двамата, ей така. нямате си и на представа всеки колко бързо ще си каже всичко....

FuCKkK13
06-02-2013, 09:49
Знам, аз съм си виновна до някъде.. Прекалявам с това мълчание и притеснение, но е по-силно от мен .. не мога да се отпусна просто и да съм себе си. Сякаш ме е страх, че няма да ме хареса. Дори и аз не мога да си го обясня, но дали има шанс да оправя нещата.. не знам. :( Аз съм на 16, той на 18. :)

до някъде ?! о.О ти си съсипала всичко бе момиче :? какво означава ''толкова бързо да се откаже от мен'' мен ако питаш даже много те е търпял.. като не си наясно със себе си така става ( нямам предвид,че не знаеш какво искаш,а че не знаеш как,кое с кого)
това е доста малоумна логика ''страх ме е дали ще ме хареса'' той вече си те е бил харесал и е оставало само да си себе си,да прекара хубаво с тебе и да му пламне още повече,а ти си изляла една цистерна вода върху пламъче колкото пръст :?

ManonDilova
06-02-2013, 16:51
ами според мен не си объркала нищо при последната ви среща и не е в това проблемът. според мен просто в очите му изглеждаш така, както той изглежда в твоите в момента - студена, сериозна и незаинтересована. реакцията му е нормална предвид това, че не си му показала, че имаш интерес към него - това, че си излязла няколко пъти с него не значи, че го харесваш, понеже хората всекидневно постоянно се случва да излизат с разни хора и да комуникират с непознати, и ти с нищо не се различаваш от този образ, понеже не си показала интерес. повярвай - момчетата са също хора и може да си засегнала егото му, че не е привлекателен или кой знае какво друго му е хрумнало. не е станало кой знае какво - ако положиш усилия, най-вероятно ще ти обърне внимание пак, но и да не се развият добре нещата - целият свят е пред теб и ще срещнеш някой друг, с когото ще постъпиш не така, както с това момче. усмихвай се, бъди ведра, не гледай на една страна, по-добре е да говориш глупости дори, от колкото да мълчиш.

psychopath
06-02-2013, 23:25
Ами и аз бих загубил интерес... : )

pifiella
06-02-2013, 23:27
Скука.... и аз ^

r0073x
06-03-2013, 07:33
Момче съм и съм попадал в подобна ситуация: с едно момиче излизахме (по нейно предложение) 2-3 пъти на среща, а тя мълчи ли мълчи. Опитах се да я предразположа за лаф, да види, че не ям хора, ама нъцки. Иначе на sms-и, чатове и т.н. си личеше, че е яко хлътнала. Ама просто не става с човек, с когото не можеш да обелиш 1 дума на живо, без значение от причината. И нещата пропаднаха.
Просто се извини за мълчанието си, обясни му, какво чувстваш към него, и че това те е карало да си така стеснителна, и се надявай на най-доброто :)

BloodyDreamer
06-03-2013, 18:04
Еми помисли от тази гледна точка - пробвала си да мълчиш - не се е получило. Ако се отпуснеш да говориш, можеш само да спечелиш. Не го чакай, защото няма да ти пише пак. Но ако ти го потърсиш, трябва наистина да се потрудиш този път, а не само да разиграваш момчето.