PDA

View Full Version : Неудобна ситуация! ПОМОЩ!



GermanGirl
06-01-2013, 06:53
Здравейте! Значи имаше едно момче, което ме привлече като ми помогна с нещо важно без дори да се познаваме. Така реших, че си пада по мен. Оказа се обаче, че не е така. Сега той не ми обръща внимание. Не в това е обаче въпросът. Забравих го и харесах друг. Той е именно мой тип, много го харесвам, не се познаваме все още, но и това не ми е проблем. Проблема ми е, че се оказа, че те са в един клас! Познават се и не знам дали не са говорили за мен. Защото има такава възможност. А аз наистина искам да тръгна с второто момче!

valdesbg
06-01-2013, 07:07
Еми... тръгни де. Кво толкова трудно има? И кво като са в един клас? Дреме ти на катеричката :)

paradosou
06-01-2013, 07:11
Ако толкова много се влияе от чуждо мнение (евентуално негативно) без първо сам да си е изградил някакво... ще знаеш, че не си заслужава да се занимаваш :).

LadyTerrible
06-01-2013, 15:09
Ако толкова много се влияе от чуждо мнение (евентуално негативно) без първо сам да си е изградил някакво... ще знаеш, че не си заслужава да се занимаваш :).
+ 1
Опитай с второто момче,щом не ти пука за първия,значи си окей.

TheBanzai369
06-01-2013, 16:11
Как така знаеш, че е твой тип без да се познавате. i mean WTF?!?!

Amore-Mio*
06-01-2013, 17:43
Аз изобщо не мога да загрея къде е неудобната ситуация?
В един клас са - голям праз. Надали са седнали и са те обсъждали.

HollyGolightly
06-01-2013, 18:02
А м/у теб и това първото момче имало ли е някаква неудобна ситуация, от която се срамуваш и не искаш другият да разбира, понеже тази твоя история малко на "гузен негонен бяга" ми прилича?

GermanGirl
06-02-2013, 19:17
А м/у теб и това първото момче имало ли е някаква неудобна ситуация, от която се срамуваш и не искаш другият да разбира, понеже тази твоя история малко на "гузен негонен бяга" ми прилича?

Ами нещо такова.. не искам да обсъждам какво точно стана, но не искам второто момче да знае за първото!