PDA

View Full Version : Евреите



Horrificus
06-01-2013, 15:34
http://www.youtube.com/watch?v=zALzF6rEipc
Ето в това клипче е представена истинската страна на евреите. Съгласен съм, че е насочено с цел пропаганда, но фактите са 100% верни и доказани. Замислете се! Поставете коментар с това, което мислите. Ако някой е съгласен мога да предоставя много материали по тази тема.
Също така ако натиснете на СС - появяват се субтитри на български.

LovEsIckk
06-01-2013, 15:40
ОК, интересна ми е темата. Ще го изгледам.

OoVasKoO
06-01-2013, 15:48
Охоо за "богоизбраните" ли ще си говорим :D

цитати от книгите на талмуда:

Abhodah Zarah (22 a) Не общувайте с неевреи, те проливат кръв.
Kerithuth (6 b, p.48) Евреите се наричат хора, християните не са хора.
Nilkhoth Maakhaloth Християните са идолопоклонници, не общувайте с тях.
Abhodah Zarah Християните са мръстни, защото те не са от Синайската планина.
Makkoth (7 b) Невинен си в убийство, ако намерението ти е да убиеш християнин.
Zohar (II, 64 b) Раждаемостта на християните трябва да се намали осезателно.
Iore Dea (142, 10) Стойте физически далече от църкви.
Iore Dea (335, 43) Изгнание за този евреин, който продаде земя на християнин.
Iore Dea (154, 2) Забранено е да учите християнин на търговия.
Babha Bathra (54, b) Всяка християнска собственост принадлежи на този евреин, който пръв предяви претенции.
Babha Kama (113 b) Позволено е да измамиш християнин.
Zohar (I, 160 a) Евреите винаги трябва да се опитват да измамят християнина.
Hilkhoth Akum (X, 1) Не спасявайте християни, когато са в смъртна опастност.
Hilkhoth Akum (X, 2) Покръстените евреи трябва да получат смъртно наказание.
Choschen Ham 9425, 5) Тези, които не вярват в Тората трябва да бъдат убити.
Pesachim (49, b) Не са необходими молитви, когато обезглавите някого в деня на Шабат.
Hilkhoth Akum (338, 16) Или ги отвърнете от тяхната вяра или ги убийте.
Zohar ( II, 43 a) Изтреблението на християните е необходима жертва.
Ialkut Simoni ( 245 c) Да пролееш кръвта на неблагочестив е жертвоприношение на Бога.
Zohar ( L, 38 b,39a) Високопоставеното място в Рая е отредено за тези, които убиват идолопоклонници.
Abhodah Zarah (26 b) T Дори и най-добрият от гоите(неверниците) трябва да бъде убит.
Sanhedrin (59 a) Тези, които любопитстват да разберат еврейските закони, да получат смъртно наказание.
Sepher Or Israel (177 b) Ако евреин убие християнин, той не извършва никакъв грях.
Sanhedrin (58 b) Да удариш евреин е все едно да удариш шамар на Бога.
Obadiam Когато Рим бъде разрушен, Израел ще бъде спасен.

Тия са голяма напаст за света, Хитлер добре ги беше почнал . . . За жалост сега не виждам някой, който да ги спре.

Ivaaaaa
06-01-2013, 16:00
понякога се чудя, защо хората таят толкова омраза в себе си и защо си усложняват живота си сами ?

изглежда религията проповядва не любов и мир, а разделение и омраза
хората изпадат в такива крайности, че не ми се мисли

светът става все по-ужасно място...

Fisherman
06-01-2013, 16:04
Охоо за "богоизбраните" ли ще си говорим :D

цитати от книгите на талмуда:

Abhodah Zarah (22 a) Не общувайте с неевреи, те проливат кръв.
Kerithuth (6 b, p.48) Евреите се наричат хора, християните не са хора.
Nilkhoth Maakhaloth Християните са идолопоклонници, не общувайте с тях.
Abhodah Zarah Християните са мръстни, защото те не са от Синайската планина.
Makkoth (7 b) Невинен си в убийство, ако намерението ти е да убиеш християнин.
Zohar (II, 64 b) Раждаемостта на християните трябва да се намали осезателно.
Iore Dea (142, 10) Стойте физически далече от църкви.
Iore Dea (335, 43) Изгнание за този евреин, който продаде земя на християнин.
Iore Dea (154, 2) Забранено е да учите християнин на търговия.
Babha Bathra (54, b) Всяка християнска собственост принадлежи на този евреин, който пръв предяви претенции.
Babha Kama (113 b) Позволено е да измамиш християнин.
Zohar (I, 160 a) Евреите винаги трябва да се опитват да измамят християнина.
Hilkhoth Akum (X, 1) Не спасявайте християни, когато са в смъртна опастност.
Hilkhoth Akum (X, 2) Покръстените евреи трябва да получат смъртно наказание.
Choschen Ham 9425, 5) Тези, които не вярват в Тората трябва да бъдат убити.
Pesachim (49, b) Не са необходими молитви, когато обезглавите някого в деня на Шабат.
Hilkhoth Akum (338, 16) Или ги отвърнете от тяхната вяра или ги убийте.
Zohar ( II, 43 a) Изтреблението на християните е необходима жертва.
Ialkut Simoni ( 245 c) Да пролееш кръвта на неблагочестив е жертвоприношение на Бога.
Zohar ( L, 38 b,39a) Високопоставеното място в Рая е отредено за тези, които убиват идолопоклонници.
Abhodah Zarah (26 b) T Дори и най-добрият от гоите(неверниците) трябва да бъде убит.
Sanhedrin (59 a) Тези, които любопитстват да разберат еврейските закони, да получат смъртно наказание.
Sepher Or Israel (177 b) Ако евреин убие християнин, той не извършва никакъв грях.
Sanhedrin (58 b) Да удариш евреин е все едно да удариш шамар на Бога.
Obadiam Когато Рим бъде разрушен, Израел ще бъде спасен.

Тия са голяма напаст за света, Хитлер добре ги беше почнал . . . За жалост сега не виждам някой, който да ги спре.

тва по скоро се отнася за мюсюлманската религия

kaRamella
06-01-2013, 16:06
Не знам, ама в моя град има нещо като паметник с големината на гума на тир и отгоре има такава звезда с 6 лъча.

Horrificus
06-01-2013, 16:11
Охоо за "богоизбраните" ли ще си говорим :D

цитати от книгите на талмуда:

Abhodah Zarah (22 a) Не общувайте с неевреи, те проливат кръв.
Kerithuth (6 b, p.48) Евреите се наричат хора, християните не са хора.
Nilkhoth Maakhaloth Християните са идолопоклонници, не общувайте с тях.
Abhodah Zarah Християните са мръстни, защото те не са от Синайската планина.
Makkoth (7 b) Невинен си в убийство, ако намерението ти е да убиеш християнин.
Zohar (II, 64 b) Раждаемостта на християните трябва да се намали осезателно.
Iore Dea (142, 10) Стойте физически далече от църкви.
Iore Dea (335, 43) Изгнание за този евреин, който продаде земя на християнин.
Iore Dea (154, 2) Забранено е да учите християнин на търговия.
Babha Bathra (54, b) Всяка християнска собственост принадлежи на този евреин, който пръв предяви претенции.
Babha Kama (113 b) Позволено е да измамиш християнин.
Zohar (I, 160 a) Евреите винаги трябва да се опитват да измамят християнина.
Hilkhoth Akum (X, 1) Не спасявайте християни, когато са в смъртна опастност.
Hilkhoth Akum (X, 2) Покръстените евреи трябва да получат смъртно наказание.
Choschen Ham 9425, 5) Тези, които не вярват в Тората трябва да бъдат убити.
Pesachim (49, b) Не са необходими молитви, когато обезглавите някого в деня на Шабат.
Hilkhoth Akum (338, 16) Или ги отвърнете от тяхната вяра или ги убийте.
Zohar ( II, 43 a) Изтреблението на християните е необходима жертва.
Ialkut Simoni ( 245 c) Да пролееш кръвта на неблагочестив е жертвоприношение на Бога.
Zohar ( L, 38 b,39a) Високопоставеното място в Рая е отредено за тези, които убиват идолопоклонници.
Abhodah Zarah (26 b) T Дори и най-добрият от гоите(неверниците) трябва да бъде убит.
Sanhedrin (59 a) Тези, които любопитстват да разберат еврейските закони, да получат смъртно наказание.
Sepher Or Israel (177 b) Ако евреин убие християнин, той не извършва никакъв грях.
Sanhedrin (58 b) Да удариш евреин е все едно да удариш шамар на Бога.
Obadiam Когато Рим бъде разрушен, Израел ще бъде спасен.

Тия са голяма напаст за света, Хитлер добре ги беше почнал . . . За жалост сега не виждам някой, който да ги спре.

Много се радвам, че не ме нападнаха хората от форума, а напротив - споделят моето мнение. В една от своите речи през 1933 ходина Хитлер казва следното: "И след 100 години ние отново ще бъдем тук". Остават точно 20 години до тогава. До 20 години според мен се очаква обхващане от националсоцилизма на повечето бели държави в Европа. Коя ще е първата - не мога да кажа, но си мисля, че ще е именно "победителя" от ВСВ - Русия, защото тя е най-голямата бяла държава в целия свят.

psychopath
06-01-2013, 16:12
понякога се чудя, защо хората таят толкова омраза в себе си и защо си усложняват живота си сами ?

изглежда религията проповядва не любов и мир, а разделение и омраза
хората изпадат в такива крайности, че не ми се мисли

светът става все по-ужасно място...

Въпрос на интерпретация и манипулация е, но си на прав път.

Supermassive____
06-01-2013, 16:35
Някой беше написал следното - "Ето, кой всъщност искаше войната - евреите, в лицето на Великобритания и Франция, които създадоха тази война, за да могат еврейските банки и фабрики да натрупат несметни богатства за сметка на европейските народи." И е бил много прав.

Ivaaaaa
06-01-2013, 16:45
Въпрос на интерпретация и манипулация е, но си на прав път.

знам, че е така
просто не ми го побира акъла
сега сигурно ще си кажете ебаси дечкото, но не съм чак толкова малка ..
просто искам да кажа, че всичко е много далеч от мен и не го разбирам
и тук във форума има толкова много слепи привърженици на дадена вяра, движение, партия дори и там други подобни, расисти също...

yakuza_
06-01-2013, 16:47
ЩО МИ ИЗТРИХТЕ КАРТИНКАТА ?!


СМЪРТ ЗА ЕВРЕИТЕ И ДЕЦАТА ИМ ! ОБЯВЯВАНЕ ВОЙНА НА ИЗРАЕЛ И ЗАЛИЧАВАНЕТО ИМ КАРТАТА НА СВЕТА !

OoVasKoO
06-01-2013, 16:48
Много се радвам, че не ме нападнаха хората от форума, а напротив - споделят моето мнение. В една от своите речи през 1933 ходина Хитлер казва следното: "И след 100 години ние отново ще бъдем тук". Остават точно 20 години до тогава. До 20 години според мен се очаква обхващане от националсоцилизма на повечето бели държави в Европа. Коя ще е първата - не мога да кажа, но си мисля, че ще е именно "победителя" от ВСВ - Русия, защото тя е най-голямата бяла държава в целия свят.

Голямото им ядро е в САЩ. Надявам се да дойде времето, когато целия свят да намрази и хамериканците и евреите и на мястото на уса да има една голяма дупка.

OoVasKoO
06-01-2013, 16:49
ЩО МИ ИЗТРИХТЕ КАРТИНКАТА ?!


СМЪРТ ЗА ЕВРЕИТЕ И ДЕЦАТА ИМ ! ОБЯВЯВАНЕ ВОЙНА НА ИЗРАЕЛ И ЗАЛИЧАВАНЕТО ИМ КАРТАТА НА СВЕТА !

верно ли са ти изтрили снимката?
баси, еврейските подмазвачи са навсякъде :D

RedArmy
06-01-2013, 17:07
Научете се да правите разлика между евреи и ционисти, германци и фашисти, турци (араби) и фундаментални ислямисти. Смърт за държавата Израел, аз също съм против израелската агресия и насилие над Палестина, Сирия и т.н., но не може да се каже смърт за евреите като цяло. Това е елементарно мислене, присъщо на първосигналните индивиди. Ако руснаците след Втората Световна Война, не правеха разлика между обикновен германец и нацист, щяха и можеха да унищожат Германия. Можеха да унищожат и нас, защото сме били на страната на Хитлер. Но за добро или за лошо не го направиха, защото само мустакатият педал е този, който не е можел да разграничи нещата и е избивал наред. Не расовият признак е този, по който трябва да се сравняват хората по света, а класовият. Но това ще го осъзнаете по-късно, а голяма част изобщо няма и да узреете. Хората навсякъде по света са жертва на политиката на страните си.
Към автора - понеже ти попадах и на други постове и видях че имаш нацистки наклонности - как ти се струва, ако се окаже че пра-пра-прадядо ти (примерно) е бил евреин и трябва да бъдеш отровен с газ заради това?
Между другото, прочети няколко цитата на Гьоринг (ако знаеш кой е изобщо) и може би ще разбереш какво подкрепяш -

http://bg.wikiquote.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%93%D1%8C% D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B3

Ivaaaaa
06-01-2013, 17:09
Научете се да правите разлика между евреи и ционисти, германци и фашисти, турци (араби) и фундаментални ислямисти. Смърт за държавата Израел, аз също съм против израелската агресия и насилие над Палестина, Сирия и т.н., но не може да се каже смърт за евреите като цяло. Това е елементарно мислене, присъщо на първосигналните индивиди. Ако руснаците след Втората Световна Война, не правеха разлика между обикновен германец и нацист, щяха и можеха да унищожат Германия. Можеха да унищожат и нас, защото сме били на страната на Хитлер. Но за добро или за лошо не го направиха, защото само мустакатият педал е този, който не е можел да разграничи нещата и е избивал наред. Не расовият признак е този, по който трябва да се сравняват хората по света, а класовият. Но това ще го осъзнаете по-късно, а голяма част изобщо няма и да узреете. Хората навсякъде по света са жертва на политиката на страните си.
Към автора - понеже ти попадах и на други постове и видях че имаш нацистки наклонности - как ти се струва, ако се окаже че пра-пра-прадядо ти (примерно) е бил евреин и трябва да бъдеш отровен с газ заради това?

wooooow браво ;]

koshtramba
06-01-2013, 17:15
Към автора - понеже ти попадах и на други постове и видях че имаш нацистки наклонности - как ти се струва, ако се окаже че пра-пра-прадядо ти (примерно) е бил евреин и трябва да бъдеш отровен с газ заради това?


А ти малко седни и се образовай дали изобщо е имал такъв геноцид над евреите.

ПП : Също така няма как да бъде изтребен затова, че дядо му е бил еврейн. Ако знаеше, че еврейството се наследява само по майчина линия, нямаше да говориш глупости.

Ivaaaaa
06-01-2013, 17:18
омгг как можеш да кажеш, че Холокоста е измислица o.O

yakuza_
06-01-2013, 17:19
Сефте ли го чуваш ? :lol:

OoVasKoO
06-01-2013, 17:22
А ти малко седни и се образовай дали изобщо е имал такъв геноцид над евреите.

ПП : Също така няма как да бъде изтребен затова, че дядо му е бил еврейн. Ако знаеше, че еврейството се наследява само по майчина линия, нямаше да говориш глупости.

Аааа, да :D :D :D "За да си истински евреин, майка ти задължително трябва да е еврейка"

koshtramba
06-01-2013, 17:23
омгг как можеш да кажеш, че Холокоста е измислица o.O

Заблуден народ.

RedArmy
06-01-2013, 17:32
А ти малко седни и се образовай дали изобщо е имал такъв геноцид над евреите.

ПП : Също така няма как да бъде изтребен затова, че дядо му е бил еврейн. Ако знаеше, че еврейството се наследява само по майчина линия, нямаше да говориш глупости.
А според теб Аушвиц, Бухенвалд, Биркенау, Треблинка и др. не са концлагери, а увеселителни паркове, така ли? Друг е въпроса, че са убити десетки пъти повече руснаци и изобщо славяни, отколкото евреи, но с това не се парадира, както с Холокоста, защото това е удобен начин да се оправдае агресивната и войствена политика на държавата Израел в днешно време. И знам, че еврейството се наследява по майчина линия, просто в момента не съобразих.

Точно ти си промит неонацистки мозък, ходи да четеш още нацистки лайна за да си доизгладиш гънките

koshtramba
06-01-2013, 17:54
А според теб Аушвиц, Бухенвалд, Биркенау, Треблинка и др. не са концлагери, а увеселителни паркове, така ли? Друг е въпроса, че са убити десетки пъти повече руснаци и изобщо славяни, отколкото евреи, но с това не се парадира, както с Холокоста, защото това е удобен начин да се оправдае агресивната и войствена политика на държавата Израел в днешно време. И знам, че еврейството се наследява по майчина линия, просто в момента не съобразих.

Точно ти си промит неонацистки мозък, ходи да четеш още нацистки лайна за да си доизгладиш гънките

Ха
хо
Хе!

Грешиш, приятелю, чела съм и двете гледни точки.
И понеже виждам, че слабо си запознат с темата, препоръчвам ти трудовете на Пол Расиние, Ричард Харууд, нашия страхотен журналист Георги Ифандиев с няколкото му тома "Сянката на Цион".
Ти на кое вярваш, на дневника на Ане Франк ли? За който е доказано, че е художествена измислица? Или пък на разказите на "очевидци", които дори не са виждали въпросните газови камери? Защо до днес не е описано подробно на какъв принцип са работили тези камери? Защо са работили с газа "Циклон-Б", който е бил предназначен за обезпаразитяване? Нима нацистите са му намерили друго приложение?
Наистина ли мислиш, че в разгара на войната, когато Германия водела отчаяни битки на 2 фронта, нацистката върхушка е могла да задели най-малко стотици хиляди войници, да оголи цели фронтови участъци, ДА ПРЕВОЗИ евреите до концентрационните лагери, за да организира такава касапница за "милиони евреи"? ...След като просто е могъл да ги използва за труд повреме на войната ?!

psychopath
06-01-2013, 18:00
Смърт за Израел!

Fisherman
06-01-2013, 18:12
Ха
хо
Хе!

Грешиш, приятелю, чела съм и двете гледни точки.
И понеже виждам, че слабо си запознат с темата, препоръчвам ти трудовете на Пол Расиние, Ричард Харууд, нашия страхотен журналист Георги Ифандиев с няколкото му тома "Сянката на Цион".
Ти на кое вярваш, на дневника на Ане Франк ли? За който е доказано, че е художествена измислица? Или пък на разказите на "очевидци", които дори не са виждали въпросните газови камери? Защо до днес не е описано подробно на какъв принцип са работили тези камери? Защо са работили с газа "Циклон-Б", който е бил предназначен за обезпаразитяване? Нима нацистите са му намерили друго приложение?
Наистина ли мислиш, че в разгара на войната, когато Германия водела отчаяни битки на 2 фронта, нацистката върхушка е могла да задели най-малко стотици хиляди войници, да оголи цели фронтови участъци, ДА ПРЕВОЗИ евреите до концентрационните лагери, за да организира такава касапница за "милиони евреи"? ...След като просто е могъл да ги използва за труд повреме на войната ?!

Не знам,ама тука си се заблудила сериозно.Холокоста съществува,освен тва защо ти не изпиеш нещо за обезпаразитяване да видим дали ще оживееш

yakuza_
06-01-2013, 18:14
Докато сме на темата - смърт за сърбите !

koshtramba
06-01-2013, 18:24
Холокоста съществува

О, нима? Всичките доказателства, свързани със съществуването му са изчерпателни (и струват), колкото твоето.

И не става дума за "пиене" и обгазяване, а за обезпаразитяване на дрехи. С тези манипулации са спасесени стотици хиляди от петнистия тиф, бушуващ по онова време.

PainMonopoly
06-01-2013, 21:04
Има голяма разлика между условията в които е възникнал националсоциализма (преди почти век) и условията сега.

Преди 100 години в източна Европа е имало цели градове и села с еврейско мнозинство. Евреите са имали изключително влияние в политиката и медиите. Можели са да манипулират както политиката, така и общественото мнение в своя полза. И голяма част от тях не са били съвсем отдадени на държавата на която са били граждани, а на еврейската си общност и на бизнес целите си. Така че, евреите са били ПРОБЛЕМ за националната държава, съответно на базата на това възниква онзи бесен антисемитизъм.

В днешно време в Европа почти няма останали евреи, особено в източна Европа са се стопили до хиляди, като са били милиони преди. Сега са един незначителен фактор в битието на европееца. Още по-незначителен в това на българина, тук евреи почти няма. Сега имаме друго противопоставяне: в САЩ има повече евреи отколкото в Израел. Лобито им е мощно и в близките години няма никакъв шанс САЩ да оттеглят подкрепата си за Израел, без която Израел е изгубен. Евреи де факто държат най-мощната държава в света и диктуват световната политика, извъртайки я в свой интерес. А техния интерес е да си осигурят държава, като в момента се стремят да грабят територии, които не им принадлежат, докато още могат.

Тва е дълга и широка тема, няма да задълбавам, конфликтът в Палестина е много опасен и засяга целия останал свят и го дестабилизира. И все пак, пред България има по-сериозни заплахи. Аз лично смятам че един българин - националист не трябва да се занимава с евреите, защото те са най-малкия проблем за България, а интересите на България трябва да стоят над всички останали за един националист. Съветвам ви, ако ви пука за България, използвайте главите си, не се впускайте в боготворене на личности и идеи, които са били актуални в една друга епоха. Учете се от тях, от силните им страни, от грешките им, но живейте в настоящето. И в България.

kosder
06-01-2013, 21:41
Кой ще отвори тема за протестите в Турция ? Тази леко се поизчерпа.

yakuza_
06-01-2013, 22:11
От какъв чеп Израел може да има ядрено оръжие, а Иран като обяви, че няма да прекъсне ядрената си програма и започнаха санкции. С какво чифутити са повече от пясъчните хора ? Повече кожа на пишките ли имат ?

OoVasKoO
06-01-2013, 22:18
у тях са парите и САЩ е на тяхна страна

yakuza_
06-01-2013, 22:23
Ако не беше Колумб, още сума ти години, щяха да живеят във вигвами, докато някой друг ги намери къде са.

FasterBeach
06-01-2013, 22:45
познайте кой е бил евреин o.O

Fisherman
06-01-2013, 23:00
О, нима? Всичките доказателства, свързани със съществуването му са изчерпателни (и струват), колкото твоето.

И не става дума за "пиене" и обгазяване, а за обезпаразитяване на дрехи. С тези манипулации са спасесени стотици хиляди от петнистия тиф, бушуващ по онова време.

Как ще ми докажеш,че са обезпаразитявали дрехи

RedArmy
06-01-2013, 23:46
Ха
хо
Хе!

Грешиш, приятелю, чела съм и двете гледни точки.
И понеже виждам, че слабо си запознат с темата, препоръчвам ти трудовете на Пол Расиние, Ричард Харууд, нашия страхотен журналист Георги Ифандиев с няколкото му тома "Сянката на Цион".
Ти на кое вярваш, на дневника на Ане Франк ли? За който е доказано, че е художествена измислица? Или пък на разказите на "очевидци", които дори не са виждали въпросните газови камери? Защо до днес не е описано подробно на какъв принцип са работили тези камери? Защо са работили с газа "Циклон-Б", който е бил предназначен за обезпаразитяване? Нима нацистите са му намерили друго приложение?
Наистина ли мислиш, че в разгара на войната, когато Германия водела отчаяни битки на 2 фронта, нацистката върхушка е могла да задели най-малко стотици хиляди войници, да оголи цели фронтови участъци, ДА ПРЕВОЗИ евреите до концентрационните лагери, за да организира такава касапница за "милиони евреи"? ...След като просто е могъл да ги използва за труд повреме на войната ?!
А пещите за какво са? За да горят дрехите, които са обезпаразитили ли? :lol: Доста тъпи обяснения за измисления холокост бях чувал, но това е нелепо.. Дневникът на Ане Франк даже не съм го чел, боклИка Ифандиев съм го слушал няколко пъти още като беше в Скат, тоя е пълна пародия. Изобщо, гледам да не вярвам сляпо на някой или на нещо, без да съм го видял с очите си или без лично да се убедя в истината.
И какво учудващо има в това че по време на война е извозвал хора към концлагерите, Хитлер се е доказал като непрагматичен и дори нелогичен "тактик". Напада СССР докато не е завладял все още дори Англия и Франция.. за което, в интерес на истината, си има причина де - горивото, което германците нямат в достатъчни количества, а руснаците имат. И не съм казал че лагерите са били само за евреи - имало е поляци, руснаци, чехи, комунисти, евреи... Здравите и годните за работа, са били експлоатирани и са били използвани като роби, а старите и болните са поемали направо към газовите камери. И как може дори да питаш как така са имали време за концлагери и смърт.. Ти изобщо знаеш ли кое е едно от най-важните неща в нацистката идеология и едно от първите, които е започнал да прави Хитлер след идването си на власт? Именно унищожаването на "неарийските" раси" и "унтерменшите"..

vankovvv
06-02-2013, 00:04
Кви ралти..

Ivaaaaa
06-02-2013, 08:27
Koshtramboo, ти добре ли си?
ама не сериозно питам
чети си твоите книжки колкото искаш, обаче недей да се изказваш неподготвена
аз лично съм виждала концлагери в Полша
това да кажеш, че Холокоста е измислица граничи с тъпотията :lol: :lol: :lol:

PainMonopoly
06-02-2013, 10:15
Аз лично никога не съм имал съмнения че Холокоста се е състоял, преди да разбера че има държави със закони, които забраняват отричането му...

Концлагери, снимки, всичко може да се фалшифицира. Тва не значи че се е фалшифицирало. При всички положения това е въпрос за историци и ако някой иска да прави ревизия, трябва да му бъде дадена възможност да се аргументира и ако не е прав, аргументите му да бъдат отхвърлени от НАУКАТА, а не принудително от закона.

Но не, явно днешната ни реалност се крепи прекалено много на следвоенните комплекси и някои изпитват ужас от мисълта да се сгромоляса...

LovEsIckk
06-02-2013, 10:40
http://www.xnetbg.com/new/40/96/300----

pifiella
06-02-2013, 10:59
На изпита по журналистика писах подробно за Холокоста и като ходих да си проверявам работата ме поздравиха,че съм запозната с историята и СЪЩЕСТВУВАНЕТО на концлагерите,само да вметна,нали...
Съществувало е и не може да се отрече.
Всичкото това тръгва от една книга на Ницше,която прочита Хитлер и се вдъхновява да избие всичко живо...

LovEsIckk
06-02-2013, 11:01
Това не може да ти е критерий за истина/лъжа..

pifiella
06-02-2013, 11:10
Това не може да ти е критерий за истина/лъжа..


Не ми е критерий,само споделям впечатленията си от разговора ми с един ерудиран и запознат преподавател.

LovEsIckk
06-02-2013, 11:14
Mи те всички са ерудирани и запознати, до колкото може да бъде ерудирана и запозната масата.

Fisherman
06-02-2013, 11:17
аз не знам до къде стигнахте да отричате толкова ярки събития,логиката ти не си бил там не си видел е доста малоумна

pifiella
06-02-2013, 11:19
Mи те всички са ерудирани и запознати, до колкото може да бъде ерудирана и запозната масата.
А ти не си от масата,така ли?

yakuza_
06-02-2013, 11:21
Не, аз съм от столовете.

Fisherman
06-02-2013, 11:24
Якузичка,който твърдеше,че закона за майчиния език ще няма да бъде гласуван

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295516_561891333863680_797790904_n.jpg

yakuza_
06-02-2013, 11:29
Докато не го видя черно на бяло, че го учат, няма да повярвам.
А и като стана президент, ще се променят много неща, няма за какво да се хабя отсега.

pifiella
06-02-2013, 11:31
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295516_561891333863680_797790904_n.jpg

Кажи ми,че е ебавка,моля те!

koshtramba
06-02-2013, 11:38
Koshtramboo, ти добре ли си?
ама не сериозно питам
чети си твоите книжки колкото искаш, обаче недей да се изказваш неподготвена
аз лично съм виждала концлагери в Полша
това да кажеш, че Холокоста е измислица граничи с тъпотията :lol: :lol: :lol:

Аха - ееей, почти ме убеди. Такива концентрационни лагери са построени след войната, и това е доказано. Знаеш ли какво пише на входа на този на Аушвицкия "лагер"? - "Arbeit macht frei" аз определено не го свързвам с концентрационни лагери, а ти?!
Знаеш ли кога за първи път се споменава за Холокост (или "Холокауст"?) Едва 1948, повече 4 години след въпросния Холокост. И знаеш ли защо?! Защото тогава им е било изгодно. Ако не знаеш, държавата Израел е създадена изкуствено, "подарена" от Щатите, точно на основите на този измислен Холокост. А всяка година Германия Щатите им плащат репарации в огромни размери. До днес! До 1992 г. Германия е изплатила на Израел и на различни еврейски организации (само по официална статистика и без да се смятат безплатните масови доставки на различни стоки) 85,4 милиарда марки.
И понеже една дискусия е хубаво да се подкрепя с факти, ще ми кажеш ли къде са документите от "изтребването" на евреите? Тъй като една такава огромна операция, като убиването на няколко милиона души в газови камери, задължително би трябвало да е свързана с големи административни разходи, може да се приеме, че върху Холокауста би трябвало да съществува огромна документация. В действителност не е открит нито един германски документ от плана за изтреблението на евреите или строежа на газовите камери, с изключение единствено на такива за дезинфекция от въшки. Яко, а?
Дори в "Газовите камери са съществували" на Жорж Валерс, никъде не се натъкнах на описание на устойството на тези камери! Знаеш ли колко е скъпа и сложна е една такава операция ? Например в затвора в Балтимор - щатът Мериленд, целият „ритуал” обхваща ни повече, ни по-малко 47 етапа, някои от които са твърде сложни. Газовата камера трябва да е абсолютно херметично затворена, иначе екзекуцията ще бъде игра със смъртта за персонала на затвора и свидетелите. Газът се неутрализира в един очистителен филтър и се отвежда през комина. В продължение на 20 минути камерата трябва да бъде грижливо вентилирана, преди един лекар и двама помощници в защитни костюми, предпазни ръкавици и газови маски да могат да влязат вътре, за да изнесат трупа. Тъй като не е изключено, че от някъде може да изтече газ, за стоящите отвън постоянно стои готов апарат за първа помощ. Не е чудно, че все повече американски щати се отказват от този абсурдно скъп, сложен и опасен начин за екзекуция и го заместват с друг - смъртоносна инжекция.
Най-добре е запазен "концентрационният лагер" К-II. Пред тази руина на една табела е описано как са извършвани масовите убийства - до 2000 души били наблъскани в „газовата камера” и умъртвяване чрез хвърлян вътре Циклон-Б; след това труповете били прехвърляни в намиращия се над „газовата камера” крематориум и изгаряни.
Ако природните закони са били в сила също и по време на Втората световна война, а не отменени с цел извършването на Холокауста, то това описание, точно както и показанията на тройката главни свидетели - Хес, Мюлер и Врба, са низ от нелепости. Най-големите безмислици са изпразнени от съдържание дори и за лаици като вас, затова ви ги представям :
Абсурдност номер едно - никой уважаващ себе си архитект не би построил крематориум и газова камера в същата постройка, в която посредством експлозивен газ се извършва масово убийство. Наистина, експлозивността на Циклон-Б не е особено висока, но само заради латентната опасност от експлозия, която дори би произлязла от обгазените с Циклон-Б трупове, е свидетелство за самоубийствена лудост, още повече, че за да бъдат убити около 2000 души за три минути (Хес) е необходимо използването на огромно количество газ. Крематориумът К-1 не се намира върху „газовата камера”, а непосредствено до нея. Постройката първо би хвръкнала във въздуха, изтребвайки целия лагер, включително всички от SS.
Абсурд номер две - Както споменах по-горе, Циклон-Б трябва да се изпари, за да може да влязат хората от специалния взвод и да изнесат труповете.Това изпарение отнема минимум 30 мин, преди това камерите трябва да бъдат много добре затоплени, най-малко до 25 градуса. А такава нагревателна система в газовите камери не съществува.
Освен това в тази натъпкана до пръсване камера (2000 души в едно пространство от 210 кв. м) газът въобще нямаше да се разпространи.
Абсурд номер три - вратите на повечето газови камери се отварят навътре! Следователно специалния взвод въобще не би могъл да влезе в помещенията, претъпкан до последния квадратен сантиметър с трупове. Тия нацисти на какви некадърни и глупави архитекти са възложили строежа на своите съоръжения за унищожение! „Газовите камери” в Освиенцим разполагат само с една примитивна вентилационна система, така че газовите маски не биха били достатъчни за хората от специалния взвод, още повече, че отровата по труповете на убитите, върху които специалният взвод започва да работи, действа също така смъртоносно, тъй като тя именно прониква и през кожата. При това, специалната команда не е носила противогазови маски. Според Хес, те пушели, докато извършвали своето отвратително занимание.
Те пушели! В средата на експлозивен газ!
Абсурд номер пет - От „газовите камери” до крематориума, както се вижда на запазените строителни планове не е водел никакъв друг път освен един асансьор с размери 2, 10 на 1, 35 м, който, заедно с обслужващите го, може да транспортира едва четири трупа. При транспортирането на мъртвите в крематориума трябвало да се бърза, защото следващите обречени на смърт чакали вече пред душа (в началото на лятото на 1944 г. били
„обгазявани 12 000, според други „историци” - до 24 000 души дневно). Нещастниците не са и забелязали, че душа не е истински, защото им давали в ръцете сапун (според други „очевидци” имитация на сапун) и хавлиена кърпа (или е било имитация на пешкир?). Докато те търпеливо чакали, момчето от асансьора непрекъснато сновяло 500 пъти насам и натам между газовата камера и крематориума, работейки неуморно върху обгазените с Циклон трупове в пълното с отровен газ пространство и то без опасност за своето здраве!

RedArmy, ти си куку. Как може да кажеш, че Хитлер бил непрагматичен и нелогичен? Хитлер е бил гении, справил се е с безработицата по това време, вдигнал е Германия на крака, успявал е да накара цяла Германия да му вярва. Това е случайно, нали ? Сигурно е било плод на нетактичността му.
И кое приемаш за меродавно доказателство за избиването? "Окончателния въпрос" ли ?
Недей да се излагаш повече, моля те. Видях колко разбираш.

Fishermann, да се избиват хора с "Циклон Б" е трудно. Той може да отрови човек, ако е в големи дози. Но ако се използва в такива смъртоносни дози, камерите трябва да са херметизирани, както обясних по-горе, за да не се изтровят и надзирателите. Камерите за обезпаразитяване в концлагерите не са херметизирани за такива количества газ, твърдят ревизионистите, след проучвания.

LovEsIckk
06-02-2013, 11:48
По въпроса как се е справил Хитлер с Германия, как я вдигнал и как всички му вярвали..Има доста конспиративни теории.

Една от тях е свързана с фамилия Ротшилд - видни ционисти. :D И връзката на Хитлер с това семейство.

LovEsIckk
06-02-2013, 11:49
А ти не си от масата,така ли?
Точно тЕй!
ха ха

Horrificus
06-02-2013, 13:33
А пещите за какво са? За да горят дрехите, които са обезпаразитили ли? :lol: Доста тъпи обяснения за измисления холокост бях чувал, но това е нелепо.. Дневникът на Ане Франк даже не съм го чел, боклИка Ифандиев съм го слушал няколко пъти още като беше в Скат, тоя е пълна пародия. Изобщо, гледам да не вярвам сляпо на някой или на нещо, без да съм го видял с очите си или без лично да се убедя в истината.
И какво учудващо има в това че по време на война е извозвал хора към концлагерите, Хитлер се е доказал като непрагматичен и дори нелогичен "тактик". Напада СССР докато не е завладял все още дори Англия и Франция.. за което, в интерес на истината, си има причина де - горивото, което германците нямат в достатъчни количества, а руснаците имат. И не съм казал че лагерите са били само за евреи - имало е поляци, руснаци, чехи, комунисти, евреи... Здравите и годните за работа, са били експлоатирани и са били използвани като роби, а старите и болните са поемали направо към газовите камери. И как може дори да питаш как така са имали време за концлагери и смърт.. Ти изобщо знаеш ли кое е едно от най-важните неща в нацистката идеология и едно от първите, които е започнал да прави Хитлер след идването си на власт? Именно унищожаването на "неарийските" раси" и "унтерменшите"..
Извинявай ако те обидя нещо брат, но по това, което казваш си личи, че не си чел и грам книжки.
Хитлер напада СССР 2 седмици преди самият Сталин да го атакува. Сталин е щял да вземе цяла Европа. Затова е проправял пътя на Хитлер към властта, затова Хитлер е направил правителство с подкрепата на КОмунистическата партия в Германия. Всичко е по заповед на най-великият зъл гений в историята на човечеството - Сталин. Самият Сталин е искал да вземе цяла Европа, защото по-този начин е щял да има гиганстка власт и защото социализмът би траел най-дълго ако е на земя обградена от вода, а не от съседни държави.
Сталин е щял да атакува, имал е 6 милионна армия на границата, от които 4.5 милиона биват заловени от германците. Хитлер е атакувал, защото е нямал избор и защото е щял да бъде пометен от СССР. По този начин Хитлер се явява спасителят на цяла Европа от смразяващия план на Сталин.
Също така съм напълно съгласен с Кощрамба, че холокосът е абсолютна измислица. Със сигурност са се избили евреи, но никакви 6милиона. На едно място бях чел, че общо за цялата война са били 270 000, което е много по-реална цифра.

anonymous895156
06-02-2013, 13:35
ХАХАХА ВЕРВАЙТЕ СИ НА КОНСПИРАТИВНИТЕ ТЕОРИИ ЗА ЕВРЕИТЕ

ТОЛКО СТЕ ТЪПИ, ЧЕ НЕ СХВАЩАТЕ, ЧЕ ПСИХОПАТА ХИТЛЕР СИ ГИ Е СЪЧИНИЛ

OoVasKoO
06-02-2013, 13:35
. . .

klimatronik
06-02-2013, 13:38
Жалко ,че Хитлер не успял да заличи всички евреи .... както и че не е изпратил циганите на остров Мадагаскар

Ivaaaaa
06-02-2013, 13:39
веве няма да влизам повече в тази тема, защото няма смисъл :lol:
то какви безумни аргументи, какво чудо
как е възможно да твърдиш тези неща нз нз?
баси болните мозъци...

koshtramba
06-02-2013, 14:47
Извинявай ако те обидя нещо брат, но по това, което казваш си личи, че не си чел и грам книжки.
Хитлер напада СССР 2 седмици преди самият Сталин да го атакува. Сталин е щял да вземе цяла Европа. Затова е проправял пътя на Хитлер към властта, затова Хитлер е направил правителство с подкрепата на КОмунистическата партия в Германия. Всичко е по заповед на най-великият зъл гений в историята на човечеството - Сталин. Самият Сталин е искал да вземе цяла Европа, защото по-този начин е щял да има гиганстка власт и защото социализмът би траел най-дълго ако е на земя обградена от вода, а не от съседни държави.
Сталин е щял да атакува, имал е 6 милионна армия на границата, от които 4.5 милиона биват заловени от германците. Хитлер е атакувал, защото е нямал избор и защото е щял да бъде пометен от СССР. По този начин Хитлер се явява спасителят на цяла Европа от смразяващия план на Сталин.
Също така съм напълно съгласен с Кощрамба, че холокосът е абсолютна измислица. Със сигурност са се избили евреи, но никакви 6милиона. На едно място бях чел, че общо за цялата война са били 270 000, което е много по-реална цифра.

Мани го тоя псевдокомунист. :)

Не е имало избиване, по-скоро да били експлоатирани и са умрели на фронта, следствие на глад и епидемии. По време на ВСВ еврейската популация не само не е намаляла, а дори се е увеличила. И ще попитате "къда са еди-колко-си евреи"? Ще ви кажа - в Израел!!!

ЕТО колко е реалното число :

http://4.bp.blogspot.com/_siUTd3bwwrA/TJmP-TyPWvI/AAAAAAAAAFA/vRZkqP5UUZ4/s1600/Redcross_Holocaust.jpg

Мнооого далеч от 6-те милиона.

klimatronik
06-02-2013, 14:56
Мани го тоя псевдокомунист. :)

Не е имало избиване, по-скоро да били експлоатирани и са умрели на фронта, следствие на глад и епидемии. По време на ВСВ еврейската популация не само не е намаляла, а дори се е увеличила. И ще попитате "къда са еди-колко-си евреи"? Ще ви кажа - в Израел!!!

ЕТО колко е реалното число :

http://4.bp.blogspot.com/_siUTd3bwwrA/TJmP-TyPWvI/AAAAAAAAAFA/vRZkqP5UUZ4/s1600/Redcross_Holocaust.jpg

Мнооого далеч от 6-те милиона.
hahahahahhah..... големи исторички се навъдихте

koshtramba
06-02-2013, 15:10
Да, завършила съм хуманитарна гимназия, и от 5-6 години се занимавам с хуманитарни науки. 'Що па да не съм историчка ?

npp
06-02-2013, 15:11
юдаистите всъщност са едни от многото фанатични до умопобърканост сектанти на тази планета, но наистина успяха да доведат много израелтяни до голямо възгордяване дотолкова щото и жените им да се имат за най-достойни дори над мъжете, натъквал съм се на месиански юдаисти, от които немалко се оказаха невероятно надути сектанти с чувство за превъзходство над всеки друг все едно че са някакви богове, а всъщност хора, които не са направили дори и една добринка на човечеството, а си мислят че са първи в Божието Царсво, при това имайки Исус за пророк, но не Го признават за самият Господ какъвто в действителност Той е, а особено немалко от жените им се оказаха невероятно надути все едно че са повече дори и от мъжете и Бога, завистливи, злобни и нападателни способни дори да те хвърлят в клетка с гладни тигри без да им мигне окото - клеветници и разрушители на доброто, но не само те, досега света бе пълен с множество такива фанатици имащи се дори за повече и от Бог: сатанисти, кришнаисти, индуси, шиваисти, йогисти, мюсюлмани, та дори и немалко християни, обаче досега измежду някои от тях се срещаха и добри хора, имало е и добри християни, и добри израелтяни, та дори и добри мюсюлмани

"не се срамувам от благовестието [Христово]; понеже е Божия сила за спасение на всекиго, който вярва(т.е. за всекиго, който е верен нему), първо на юдеина(т.е. на праведните духовни служители/работници), а после и на езичника(т.е. и на невярващите/неокултистите). Защото в него се открива правдата, която е от Бога чрез вяра към вяра, както е писано: "Праведният чрез вяра ще живее". Защото Божият гняв се открива от небето против всяко нечестие и неправда на човеците, които препятствуват на истината чрез неправда(т.е. чрез духовно/религиозно беззаконие). Понеже, това, което е възможно да се знае за Бога, на тях е известно(сиреч, понеже са вярващи/духовни работници), защото Бог им го изяви. Понеже от създанието на света това, което е невидимо у Него, сиреч вечната Му сила и божественост, се вижда ясно, разбираемо чрез творенията; така щото, човеците остават без извинение. Защото, като познаха Бога(т.е. защото като станаха вярващи/духовни работници), не Го прославиха като Бог, нито Му благодариха; но извратиха се чрез своите мъдрувания(т.е. чрез своите(666) духовни/религиозни измишления), и несмисленото им сърце(т.е. несмислената им вяра/несмисленият им дух) се помрачи. Като се представяха за мъдри(също: за святи/възвишени/богове), те глупееха(т.е. така всъщност те посрамваха себе си), и славата на нетленния Бог(т.е. на единственият истински Бог) размениха срещу подобие на образ на(т.е. срещу вероучения на) смъртен човек(сиреч, които докарват осквернение/влошаване/погибел), на птици(т.е. на сатанински ангели и нечиста възвишеност), на четвероноги(т.е. на (дълбок) окултизъм) и на гадини(т.е. и на "бесове"/зли духове). Затова, според страстите на сърцата им(т.е. на неправедните им верчески/духовни/религиозни убеждения), Бог ги предаде на нечистота, щото да се обезчестят телата им между сами тях, - те които замениха истинския Бог с лъжлив(или: с фалшив/друг), и предпочетоха да се покланят и да служат на тварта(т.е. на лукавият), а не на Твореца, Който е благословен до века. Амин. Затова Бог ги предаде на срамотни(също: на нечестиви) страсти, като и жените им измениха естественото употребление на тялото в противоестествено(сиреч, според системата на духовното/религиозното беззаконие). Така и мъжете(т.е. така и самите неправедни вярващи/духовни/религиозни мъже), като оставиха естественото употребление на женския пол(т.е. като оставиха жените си също да вършат духовно/религиозно беззаконие като тях), разжегоха се в страстта си(т.е. се разпалиха в неправедните си духовни/религиозни дейности) един към друг(сиреч, увещавайки се един друг че така е праведно), струвайки безобразие мъже с мъже(сиреч, вършейки заедно духовно(-то)/религиозно(-то) беззаконие без да се покаят напълно и трайно), и приемаха в себе си заслуженото въздаяние на своето нечестие(сиреч, на своята "мерзост на запустение", с която заменят истинската святост). И понеже отказаха да познаят Бога(т.е. истинският Бог), Бог ги предаде на развратен ум да вършат това, което не е прилично, изпълнени с всякакъв вид неправда, нечестие, лакомство, омраза; пълни със завист, убийство, крамола, измама и злоба; шепотници, клеветници, богоненавистници, нахални, горделиви, самохвалци, измислители на злини, непокорни на родителите си, безразсъдни, вероломни, без семейна обич, немилостиви; които, при все че знаят Божията справедлива присъда, че тия, които вършат такива работи(сиреч, най-вече духовни/религиозни неправди), заслужават смърт, не само ги вършат, но и одобряват ония, които(т.е. които също) ги вършат." Римляни 1: 16-32

koshtramba
06-02-2013, 15:14
Сатанинска конспирация на погибел са евреите, нали, npp? :lol:
Ама веднъж да сме на едно мнение. Браво, мисля, че почваш да ставаш човек.

klimatronik
06-02-2013, 16:17
Да, завършила съм хуманитарна гимназия, и от 5-6 години се занимавам с хуманитарни науки. 'Що па да не съм историчка ?

Ама, ако ще 5 докторантури да си завършила.. въобще и не си направих труда да прочета коментара ти, защото е безсмислено.
И как въобще да споменаваш за хуманитарната гимназия? Ако мислиш,че не знам какво се учи в нея... аз също я завърших. Обикновено средно образование.. нз каква предпоставка ти е?

Доктор Съсел
06-02-2013, 16:25
Бранейки се срещу еврейна, аз се боря за делото на бога!

Horrificus
06-02-2013, 16:30
Мани го тоя псевдокомунист. :)

Не е имало избиване, по-скоро да били експлоатирани и са умрели на фронта, следствие на глад и епидемии. По време на ВСВ еврейската популация не само не е намаляла, а дори се е увеличила. И ще попитате "къда са еди-колко-си евреи"? Ще ви кажа - в Израел!!!

ЕТО колко е реалното число :

http://4.bp.blogspot.com/_siUTd3bwwrA/TJmP-TyPWvI/AAAAAAAAAFA/vRZkqP5UUZ4/s1600/Redcross_Holocaust.jpg

Мнооого далеч от 6-те милиона.

Точно този документ бях гледал. Браво!!!

koshtramba
06-02-2013, 16:40
Ама, ако ще 5 докторантури да си завършила.. въобще и не си направих труда да прочета коментара ти, защото е безсмислено.
И как въобще да споменаваш за хуманитарната гимназия? Ако мислиш,че не знам какво се учи в нея... аз също я завърших. Обикновено средно образование.. нз каква предпоставка ти е?

Ами, 12 часа седмично не са малко. Верно е, обикновено средно е, но ми е дало доста. Не е нужно да си специалист, за да ти се чете на подобни теми.

klimatronik
06-02-2013, 17:00
Ами, 12 часа седмично не са малко. Верно е, обикновено средно е, но ми е дало доста. Не е нужно да си специалист, за да ти се чете на подобни теми.
Добре, ама всичките тези неща ,които пишеш тук - са коренно противоположни на материала в училище. Или на вас са преподавали извън нормите и учебниците ? Не ,че в учебниците нещо пише, ама такива недоказани тези и йероглифи.. ми праскаш ,че не знам къде си ги чела ...

koshtramba
06-02-2013, 19:07
Ами, ти ако вярваш на учебниците за 10-ти и 11-ти клас на "Просвета" или "Анубис" - няма да стигнеш далеч. А и нещата са писани в нечии интереси, затова ги има ревизионистите. Аз, подобно на тях, правя собствена ревизия на историята със странична литература. Достатъчно е само да ти се чете.

ПП : Ако четеше повече по темата, щеше да знаеш къде съм ги чела. Или може би трябва да пиша с библиография под постовете си?!

OoVasKoO
06-02-2013, 20:02
Ако искате да знайти повече за иврейти: 1 (http://www.youtube.com/watch?v=k3Ya5qiiW6k), 2 (http://www.youtube.com/watch?v=EewGMBOB4Gg), 3 (http://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w)

the sniper guy
06-02-2013, 21:03
Докато сме на темата - смърт за сърбите !

WTF защо сърбите тях сме ги млатили и пак ще ги млатим!

OoVasKoO
06-02-2013, 21:04
Хех дават филмче за иврейти по Нова.

klimatronik
06-02-2013, 21:06
Ами, ти ако вярваш на учебниците за 10-ти и 11-ти клас на "Просвета" или "Анубис" - няма да стигнеш далеч. А и нещата са писани в нечии интереси, затова ги има ревизионистите. Аз, подобно на тях, правя собствена ревизия на историята със странична литература. Достатъчно е само да ти се чете.

ПП : Ако четеше повече по темата, щеше да знаеш къде съм ги чела. Или може би трябва да пиша с библиография под постовете си?!
Ами не, не ми се чете. Достатъчно ми е да гледам някои научни филми по натионал дискавъри и вярвам повече на това ,което е общо прието ( типично за малкия човек). Концлагерите са били безспорен факт. Там са се извършвали изключителни тежки мъчения и тнт.
А до въпроса с учебниците - да знам.

klimatronik
06-02-2013, 21:07
Хех дават филмче за иврейти по Нова.
да.. и началото на филма беше близко до действителното минало.

OoVasKoO
06-02-2013, 21:11
да.. и началото на филма беше близко до действителното минало.

Баси, не знаех, че филма е толкова добър. Извратено смешен е :D

Убивал си евреи?
Храбро.

:D :D :D

Fisherman
06-02-2013, 21:30
Как се казваше тоя филм Bastards нещо си :-/

OoVasKoO
06-02-2013, 21:38
Гадни копИлета = Inglourious Basterds

Fisherman
06-02-2013, 21:49
X10

RedArmy
06-02-2013, 21:50
Извинявай ако те обидя нещо брат, но по това, което казваш си личи, че не си чел и грам книжки.
Хитлер напада СССР 2 седмици преди самият Сталин да го атакува...
А по това, което ти казваш личи, че си чел неправилните "книжки" :lol: Как да се изразя по-меко.. като цяло имаш доста объркана представа за нещата. Това, че Сталин е щял да нападне пръв, а Хитлер го изпреварил с 2 седмици, го тиражира фантазьора Виктор Суворов в книгата си "Ледоразбивачът", като това не се базира на нищо доказано, на никаква основа, освен на измислици и съчинени неща. В тази книга има малко по-малко истина, отколкото в приказките на братя Грим. В последствие тази теза започнаха да я повтарят всички западни лайнари и да я натрапват, може пък някой да повярва. Е, явно има такива де.. През 41-ва, когато Хитлер напада, Червената армия все още се превъоръжава, тъй като техниката е остаряла, а голяма част от нея е даже още от ПСВ. Дали две седмици са щели да стигнат, за да бъде завършено превъоръжаването, за да бъдат обучени войниците и да свикнат с новите танкове, самолети и оръжия, че и дори да нападнат Третия райх, който тогава е в подем? Не ти ли се струва нелепо? :D
Да, Сталин е искал Световна комунистическа революция и социализъм по целия свят на всяка цена. Но подбудите му не са като тези на мустакатия педал - за "повече жизнено пространство за арийската раса", а защото е искал една мечта да се осъществи - световен комунизъм. Тази мечта не е само негова, тя е на милиони хора по света. Била е и ще бъде. Каквото и да е правил Сталин, то е било за народа, за идеята, а не от алчност или лични подбуди.
Посочи ми сигурни източници за това, че е имало 6 милионна руска армия на границата? Че и 4,5 милиона били заловени :D Ти знаеш ли колко е наброявала Червената Армия в тези години? Хитлер е спасил Европа от Сталин. А защо в Австрия, родината на Хитлер, има паметник на Червената армия и на Сталин? Момче, ти не си в ред, само се прочети какво пишеш. Слушай речта на Хитлер веднага след нападението на СССР, чуй кои причини посочва за това, казва че му е трудно да нападне руския народ и т.н. но искал да унищожи комунистите и евреите. Никъде, ама никъде не се споменава, че Сталин е щял да го нападне и заради това той е решил да го спре. Мислиш ли че точно Хитлер нямаше да използва този факт за да разобличи Сталин като убиец, изрод и т.н.?

Дали един човек е нормален или луд, може да се познае дори по външен вид и по начина по който говори. Я сам прецени кой е луд и кой е изрода тук:

Сталин - http://vbox7.com/play:a8cd232a
http://vbox7.com/play:f4d31885 - следете му мимиките и държането, както и на другите, които го гледат с отворена уста, особено след 2:30
от по-голямо доказателство от това мисля че няма нужда :lol:

RedArmy
06-02-2013, 21:51
Мани го тоя псевдокомунист. :)
:lol: :lol: :lol:

Един приятел може да направи не по-малко "достоверен" документ, че баба ти е циганка, искаш ли? :lol:
Пак казвам, за мен Холокоста е нищо в сравнение с избитите руснаци по време на войната, както и партизаните от другите страни. Самият факт че се възхищаваш на Хитлер е достатъчно красноречив. Изключвам нещата които наистина е постигнал - икономическо възстановяване на следвоенна Германия, намаляване на безработицата (макар че по-голямата част от работещите са работели във военни заводи и са били свързани с военната промишленост). Цената обаче е твърде висока - милиони жертви дори от страната на Германия.

Oy7ofCon7roL
06-02-2013, 22:35
Аха - ееей, почти ме убеди. Такива концентрационни лагери са построени след войната, и това е доказано. Знаеш ли какво пише на входа на този на Аушвицкия "лагер"? - "Arbeit macht frei" аз определено не го свързвам с концентрационни лагери, а ти?!
Знаеш ли кога за първи път се споменава за Холокост (или "Холокауст"?) Едва 1948, повече 4 години след въпросния Холокост. И знаеш ли защо?! Защото тогава им е било изгодно. Ако не знаеш, държавата Израел е създадена изкуствено, "подарена" от Щатите, точно на основите на този измислен Холокост. А всяка година Германия Щатите им плащат репарации в огромни размери. До днес! До 1992 г. Германия е изплатила на Израел и на различни еврейски организации (само по официална статистика и без да се смятат безплатните масови доставки на различни стоки) 85,4 милиарда марки.
И понеже една дискусия е хубаво да се подкрепя с факти, ще ми кажеш ли къде са документите от "изтребването" на евреите? Тъй като една такава огромна операция, като убиването на няколко милиона души в газови камери, задължително би трябвало да е свързана с големи административни разходи, може да се приеме, че върху Холокауста би трябвало да съществува огромна документация. В действителност не е открит нито един германски документ от плана за изтреблението на евреите или строежа на газовите камери, с изключение единствено на такива за дезинфекция от въшки. Яко, а?
Дори в "Газовите камери са съществували" на Жорж Валерс, никъде не се натъкнах на описание на устойството на тези камери! Знаеш ли колко е скъпа и сложна е една такава операция ? Например в затвора в Балтимор - щатът Мериленд, целият „ритуал” обхваща ни повече, ни по-малко 47 етапа, някои от които са твърде сложни. Газовата камера трябва да е абсолютно херметично затворена, иначе екзекуцията ще бъде игра със смъртта за персонала на затвора и свидетелите. Газът се неутрализира в един очистителен филтър и се отвежда през комина. В продължение на 20 минути камерата трябва да бъде грижливо вентилирана, преди един лекар и двама помощници в защитни костюми, предпазни ръкавици и газови маски да могат да влязат вътре, за да изнесат трупа. Тъй като не е изключено, че от някъде може да изтече газ, за стоящите отвън постоянно стои готов апарат за първа помощ. Не е чудно, че все повече американски щати се отказват от този абсурдно скъп, сложен и опасен начин за екзекуция и го заместват с друг - смъртоносна инжекция.
Най-добре е запазен "концентрационният лагер" К-II. Пред тази руина на една табела е описано как са извършвани масовите убийства - до 2000 души били наблъскани в „газовата камера” и умъртвяване чрез хвърлян вътре Циклон-Б; след това труповете били прехвърляни в намиращия се над „газовата камера” крематориум и изгаряни.
Ако природните закони са били в сила също и по време на Втората световна война, а не отменени с цел извършването на Холокауста, то това описание, точно както и показанията на тройката главни свидетели - Хес, Мюлер и Врба, са низ от нелепости. Най-големите безмислици са изпразнени от съдържание дори и за лаици като вас, затова ви ги представям :
Абсурдност номер едно - никой уважаващ себе си архитект не би построил крематориум и газова камера в същата постройка, в която посредством експлозивен газ се извършва масово убийство. Наистина, експлозивността на Циклон-Б не е особено висока, но само заради латентната опасност от експлозия, която дори би произлязла от обгазените с Циклон-Б трупове, е свидетелство за самоубийствена лудост, още повече, че за да бъдат убити около 2000 души за три минути (Хес) е необходимо използването на огромно количество газ. Крематориумът К-1 не се намира върху „газовата камера”, а непосредствено до нея. Постройката първо би хвръкнала във въздуха, изтребвайки целия лагер, включително всички от SS.
Абсурд номер две - Както споменах по-горе, Циклон-Б трябва да се изпари, за да може да влязат хората от специалния взвод и да изнесат труповете.Това изпарение отнема минимум 30 мин, преди това камерите трябва да бъдат много добре затоплени, най-малко до 25 градуса. А такава нагревателна система в газовите камери не съществува.
Освен това в тази натъпкана до пръсване камера (2000 души в едно пространство от 210 кв. м) газът въобще нямаше да се разпространи.
Абсурд номер три - вратите на повечето газови камери се отварят навътре! Следователно специалния взвод въобще не би могъл да влезе в помещенията, претъпкан до последния квадратен сантиметър с трупове. Тия нацисти на какви некадърни и глупави архитекти са възложили строежа на своите съоръжения за унищожение! „Газовите камери” в Освиенцим разполагат само с една примитивна вентилационна система, така че газовите маски не биха били достатъчни за хората от специалния взвод, още повече, че отровата по труповете на убитите, върху които специалният взвод започва да работи, действа също така смъртоносно, тъй като тя именно прониква и през кожата. При това, специалната команда не е носила противогазови маски. Според Хес, те пушели, докато извършвали своето отвратително занимание.
Те пушели! В средата на експлозивен газ!
Абсурд номер пет - От „газовите камери” до крематориума, както се вижда на запазените строителни планове не е водел никакъв друг път освен един асансьор с размери 2, 10 на 1, 35 м, който, заедно с обслужващите го, може да транспортира едва четири трупа. При транспортирането на мъртвите в крематориума трябвало да се бърза, защото


Ха
хо
Хе!

Грешиш, приятелю, чела съм и двете гледни точки.
И понеже виждам, че слабо си запознат с темата, препоръчвам ти трудовете на Пол Расиние, Ричард Харууд, нашия страхотен журналист Георги Ифандиев с няколкото му тома "Сянката на Цион".


Ти хубаво много си чела, ама я ми обясни за къв член си ги чела тия "трудове" като не можеш дори да използваш собствени аргументи в един спор около някоя тема, а плагиатстваш дословно от "трудове" на твои форумни колеги, които за разлика от теб имат собствено мнение... ?

Ако аргументите ще са ти копи-пейст поне да беше написала "нямам собствено мнение ама вижте кво пише тука", а не да ми се правиш на много интересна.
Ако от всичко, което твърдиш, че си прчоела не може да сглобиш една собствена гледна точка и да я оформиш като добра аргументация и за това прибягваш да плагиатстване, то тогава плюя на аргументите ти и плюя на всичко, което си прочела, плюя и на теб, защото не струваш

Иначе ето аргументите ти написани от някой още през 2009 г. - http://hooligans.bg/forum/viewtopic.php?id=693&p=12

Същите аргументи ги има и тук - http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=1008.100;wap2

Пак същите аргументи написани тук , този път през 2010 г. - http://samvoin.blog.bg/politika/2010/08/13/holokost-falshivi-snimki.590463?reply=2174340

Същите аргументи написани през 2011 г. - http://www.analizi.net/holocaust/56-auschwitz.html


И пак същите аргументи копи пейстнати от теб през 2012 г. в теенпроблем , но в друга тема - http://www.teenproblem.net/forum/archive/index.php/t-517239.html



Gute Nacht

the sniper guy
06-03-2013, 07:04
http://vbox7.com/play:f4d31885 В това видео видях един военен с американска униформа не е ли странно?!!?!?!?

yakuza_
06-03-2013, 10:25
Аз съм склонен да вярвам, че е имало, но жертвите са били по-малко от 6 милиона.

koshtramba
06-03-2013, 10:57
Ти хубаво много си чела, ама я ми обясни за къв член си ги чела тия "трудове" като не можеш дори да използваш собствени аргументи в един спор около някоя тема, а плагиатстваш дословно от "трудове" на твои форумни колеги, които за разлика от теб имат собствено мнение... ?



Естествено, че мога. Просто е по-лесно да отворя сейфовете си и да копирам, нямам излишно време за губене, информацията е толкова много, че можеш да се изгубиш в нея.Това не значи, че не я знам. :)
А и аз няма как да създам нова информация, не съм изследовател, нали се сещаш? :) Довиждане и благодаря за забележката!

koshtramba
06-03-2013, 10:58
Аз съм склонен да вярвам, че е имало, но жертвите са били по-малко от 6 милиона.

Само около 20 пъти по-малко.

Fisherman
06-03-2013, 11:01
Всеки може да развее някъв пършив документ на който пише някакво число жертви. Нищо не можете да докажете

yakuza_
06-03-2013, 11:27
Според мен са били около 500000.

koshtramba
06-03-2013, 14:36
Всеки може да развее някъв пършив документ на който пише някакво число жертви. Нищо не можете да докажете

Е ти и толкова не показа, така че... Нямаш право на глас.

yakuza_, интересно ми е на каква база си си изградил това мнение? Не се заяждам, просто питам.

anonymous895156
06-03-2013, 14:51
Богоизбраният народ е бил тормозен... Проклети да сте, арийци завиждачи!

yakuza_
06-03-2013, 14:55
Ами гледал съм доста документални филми и макар, че там показват това което те решат, съм гледал как също тия убийства натоварват войниците и се мислят какви ли не методи за да се избягва това. Да не говорим, че тия "лагери" имат нужда от охрана, а Германия е водила и война през това време. Ако приемем, че са 6млн, в продължение на 4 години (толкова е продължила доколкото знам) това прави по 4000 човека на ден. А тия лагери не са направени още от 1-вия ден на началото на войната. А и 4000 човека са много хора, та те дори не участват в военни действия.

koshtramba
06-03-2013, 16:17
Мисля, че се бъркаш обаче, "лагерите на смъртта" работили по-малко от 2 години. От 1943 до 1945г. И то от зимата на 1943! При това този темпорал не обхваща само унищожението им, а и транспортирането им от точка А до Б. Значи бройката нараства двойно, да не кажа тройно.
При това тази цифра важи за изгаряне без никаква почивка, а пещите е изключено да работят постоянно. Някъде бях чела, че им трябват по 12 часа почивка. Което всеки нормален човек може да заключи, според мен. Отделно това кремиране би довело до адски много пепел, като имаме предвид, че от 1 труп се получава около 1 кутия от обувки пепел, става дума за ааааааадски много пепел. Къде е тя?!

yakuza_
06-03-2013, 16:30
Аз имах предвид, че втората световна е била 4 години и бях взел хипотетично, че са започнали да работят още от 1-вата.

koshtramba
06-03-2013, 16:51
Аха, е ясно, не съм те разбрала. Е, вече знаеш с точност, че са работили около година и половина. Хипотетично, ако ги е имало... :)

Horrificus
06-03-2013, 18:10
А по това, което ти казваш личи, че си чел неправилните "книжки" :lol: Как да се изразя по-меко.. като цяло имаш доста объркана представа за нещата. Това, че Сталин е щял да нападне пръв, а Хитлер го изпреварил с 2 седмици, го тиражира фантазьора Виктор Суворов в книгата си "Ледоразбивачът", като това не се базира на нищо доказано, на никаква основа, освен на измислици и съчинени неща. В тази книга има малко по-малко истина, отколкото в приказките на братя Грим. В последствие тази теза започнаха да я повтарят всички западни лайнари и да я натрапват, може пък някой да повярва. Е, явно има такива де.. През 41-ва, когато Хитлер напада, Червената армия все още се превъоръжава, тъй като техниката е остаряла, а голяма част от нея е даже още от ПСВ. Дали две седмици са щели да стигнат, за да бъде завършено превъоръжаването, за да бъдат обучени войниците и да свикнат с новите танкове, самолети и оръжия, че и дори да нападнат Третия райх, който тогава е в подем? Не ти ли се струва нелепо? :D
Да, Сталин е искал Световна комунистическа революция и социализъм по целия свят на всяка цена. Но подбудите му не са като тези на мустакатия педал - за "повече жизнено пространство за арийската раса", а защото е искал една мечта да се осъществи - световен комунизъм. Тази мечта не е само негова, тя е на милиони хора по света. Била е и ще бъде. Каквото и да е правил Сталин, то е било за народа, за идеята, а не от алчност или лични подбуди.
Посочи ми сигурни източници за това, че е имало 6 милионна руска армия на границата? Че и 4,5 милиона били заловени :D Ти знаеш ли колко е наброявала Червената Армия в тези години? Хитлер е спасил Европа от Сталин. А защо в Австрия, родината на Хитлер, има паметник на Червената армия и на Сталин? Момче, ти не си в ред, само се прочети какво пишеш. Слушай речта на Хитлер веднага след нападението на СССР, чуй кои причини посочва за това, казва че му е трудно да нападне руския народ и т.н. но искал да унищожи комунистите и евреите. Никъде, ама никъде не се споменава, че Сталин е щял да го нападне и заради това той е решил да го спре. Мислиш ли че точно Хитлер нямаше да използва този факт за да разобличи Сталин като убиец, изрод и т.н.?

Дали един човек е нормален или луд, може да се познае дори по външен вид и по начина по който говори. Я сам прецени кой е луд и кой е изрода тук:

Сталин - http://vbox7.com/play:a8cd232a
http://vbox7.com/play:f4d31885 - следете му мимиките и държането, както и на другите, които го гледат с отворена уста, особено след 2:30
от по-голямо доказателство от това мисля че няма нужда :lol:

Обясни тогава защо Сталин е проправял път на Хитлер към властта, защо е казал на комунистите да му помогнат за н аправата на правителство? Май не ти са връзват фактите? Защо Сталин е сключил пакт за ненападение при положение, че Германия и СССР ги дели огромната държава Полша (тоест нямат обща граница)? Не е ли нелепо това? Много си го заобичал марксизма, но това показва, че си предател на бялата раса, защото маркс е бил евреин. Аз ще се боря срещу всички марксисти, демократи и тем подобни, докато националсоциализмът дойде на власт - има няма 20 години.

LovEsIckk
06-03-2013, 18:13
Ох, вие изписахте тонове литература за евреите. Успокойте се малко, пиленца.
Имаше един виц..Колко е висок един евреин?

koshtramba
06-03-2013, 18:54
^ 20 метра пламък. Това обаче са пълни глупости. Ева Шлос (преживяла геноцида, хаха), която е доведената дъщеря на Ото Франк, пише в "Историята на Ева" как от комините на крематориумите излизали "огромни оранжеви пламъци". Няма ли някой, който най-сетне да обясни на тия чифути, че никакви пламъци не излизат от никакви крематориуми ?!

Fisherman
06-03-2013, 19:32
Е ти и толкова не показа, така че... Нямаш право на глас.

yakuza_, интересно ми е на каква база си си изградил това мнение? Не се заяждам, просто питам.

Твърдението ти,че жертвите са малко и това не е масов геноцид,ще се окаже доста неуважително ако в реалност са загинали милиони.Аз нищо не знам,изгледал съм няколко филмчета прочел съм нещо от уикия и нищо не твърдя,просто много бързо почнахте да забравяте.

RagioL
06-03-2013, 19:46
Геноцида срещу коренното население на Америка е много кратно по мащабен, него защо не се напъват да го споменават толкова често?

RagioL
06-03-2013, 19:49
Та дори се и възхвалява във филми за скапани кравари.

kosder
06-03-2013, 19:52
Геноцида срещу коренното население на Америка е много кратно по мащабен, него защо не се напъват да го споменават толкова често?От едното се правят много пари само заради споменаването.

koshtramba
06-03-2013, 19:52
^
^ Това също, да, но той поне е същестувал и това е неоспоримо.

Cosder, мноооого пари.

FisherMann, не са, не са, спокойно. Имам уважение, но не и към измамници. Със същата измама ще си вземат и Обетованата земя, както са им подарили държавица. Нещастна работа. :)

RedArmy
06-03-2013, 22:41
Обясни тогава защо Сталин е проправял път на Хитлер към властта, защо е казал на комунистите да му помогнат за н аправата на правителство? Май не ти са връзват фактите? Защо Сталин е сключил пакт за ненападение при положение, че Германия и СССР ги дели огромната държава Полша (тоест нямат обща граница)? Не е ли нелепо това? Много си го заобичал марксизма, но това показва, че си предател на бялата раса, защото маркс е бил евреин. Аз ще се боря срещу всички марксисти, демократи и тем подобни, докато националсоциализмът дойде на власт - има няма 20 години.
Тъкмо бях тръгнал да пиша един много дълъг пост за "подкрепата" на Сталин към Хитлер, но като прочетох това за бялата раса се отказах.... момче, ти си поредният промит мозък.. Дори Хитлер не е вярвал в глупостите за "бяла раса", "чиста арийска раса", "унтерменши и юберменши" :lol: Преди няколко години бях гледал снимки на араби, турци и монголци в немски униформи, кълнящи се във вечна вярност на Фюрера. Това какво ти говори? Чувал ли си че Хитлер е бил подпомаган точно от ционистите за да дойде на власт. Знаеш ли колко пари е дал Хитлер на Хинденбург, за да го назначи за канцлер? Откъде са дошли тези пари? Явно си малоумен, щом досега не си разбрал че евреин не е равно на ционист и капиталист. Аз също съм против държавата Израел, трябва да се осъдят и разстрелят всички отговорни за войната в Палестина, но да се слага всичко под общ знаменател, това е присъщо само на малоумниците. Има евреи-капиталисти, убийци, алчни за власт и пари - те трябва да бъдат изпратени в трудови лагери или разстреляни (в зависимост от тежестта на престъпленията им), има евреи - истински комунисти, отдадени на идеала и дали живота си за него. Това важи за всяка друга страна. Може ли да кажем, че всички германци са били нацисти по онова време, след като в Нацистка Германия е имало силно развито партизанско и антифашистко движение?
Комунизма разделя хората на добър/лош, алчен/честен, егоист/мислещ за народа, нацизма разделя хората на черем и бял. Щом си черен си виновен, каквито лозунги издигаше една наркоманска агитка на известен столичен отбор. Айде чакаме нацизма да дойде.. Аз прогнозирам съвсем различно развитие на света след 20 години :)
П.П: не наричай нацизма национал-социализъм. Нацизма има толкова общо със социализма (пък бил той и национален), колкото магарето с космоса. Нацизма е обслужвал предимно едрите капиталисти, които пък от своя страна са давали подкрепата си за него. На бедните е обещавал да ликвидира богатите, на богатите е обещавал да запазят статута си. Това го има написано и доказано черно на бяло.
Гледай този филм - http://zamunda.net/details.php?id=179029&hit=1

RedArmy
06-03-2013, 22:46
Геноцида срещу коренното население на Америка е много кратно по мащабен, него защо не се напъват да го споменават толкова често?
Аз вече казах моето мнение:


... но с това не се парадира, както с Холокоста, защото това е удобен начин да се оправдае агресивната и войствена политика на държавата Израел в днешно време.

koshtramba
06-03-2013, 22:51
И ти си една фурнаджийска лопата.

RedArmy
06-03-2013, 22:57
Я кажи защо да съм фурнаджийска лопата? Много ясно съм се изразил, е, за хора, които могат да мислят разбира се. Една шепа ционисти и властолюбиви пиявици използват трагедия като тази - смъртта на невинни хора, за да оправдаят собствените си кървави афери и войни. Кое не разбра?

RagioL
06-04-2013, 09:38
Ако българите бяха в голяма степен като някои евреи поставяйки етническите си интереси пред всичко останало. А не да се дъвчат като кучета копирайки идеи от куцо и сакато, нещата може би щяха да са по-добри.

Oy7ofCon7roL
06-04-2013, 13:59
Естествено, че мога. Просто е по-лесно да отворя сейфовете си и да копирам, нямам излишно време за губене, информацията е толкова много, че можеш да се изгубиш в нея.Това не значи, че не я знам. :)
А и аз няма как да създам нова информация, не съм изследовател, нали се сещаш? :) Довиждане и благодаря за забележката!

Не ми е проблем, че взимаш данни от някъде, проблем ми е, че го правиш така все едно ти го пишеш, а така изглежда все едно имаш акъл

koshtramba
06-04-2013, 14:29
^ Е, пааа, щото си е така. Имам си всичко аз.

yakuza_
06-04-2013, 14:37
покажи си гърдите

vankovvv
06-04-2013, 14:41
покажи си гърдите
DO ET.

fostata_boklik
06-04-2013, 15:46
Холокоста е измислен от евреите.Не са загинали никакви 6000 000 евреи,а най-много няколко стотин хиляди евреи,комунисти...цигани...

the sniper guy
06-05-2013, 17:57
Холокоста е измислен от евреите.Не са загинали никакви 6000 000 евреи,а най-много няколко стотин хиляди евреи,комунисти...цигани...

Добро утро по напред в темата изобщо го няма документа на снимка.
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/547624-%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8%D1%82%D0%B5/page3

OoVasKoO
06-05-2013, 21:05
Добро утро по напред в темата изобщо го няма документа на снимка.
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/547624-%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8%D1%82%D0%B5/page3

цък (http://prikachi.com/images.php?images/209/6190209B.png)