PDA

View Full Version : Добра записваща програма.



kaRamella
06-01-2013, 16:06
Здравейте , имам малък проблем :(
Обичам да пея, върху инструментали или пък направо върху песните, та затова миналата година си купих микрофон на Сони. Проблемът ми е следният:
Преди една година бях с Windows Xp и когато включвах микрофона в стария си компютър , само да пусна една песен дори от ютюб ( не са ми трябвали програми ) се чуваше перфектно. Можех да нагласям кое да се чува по-силно - моя глас или песента. Но сега си купих нов лаптоп и той е с Windows 7-ца и когато се опитам да направя същото самия звук закъснява , т.е. не мога да слушам какво пея, защото е някак изчакващо за моите уши и се обърквам.
Толкова много се опитвах до го оправя - няма и няма.
Та , помислих си дали има някаква програма с която мога да го направя така, както беше на Xp-то или пак ще си закъснява...? ( Тоест да си пея пак така, но с помощта на програмата)
Много ще се радвам , ако ми помогнете. Ще следя темата постоянно. Благодаря ви предварително :*

npp
06-01-2013, 18:11
а какъв е модела на аудио адаптера/звуковата карта?, ако не знаеш, можеш да използваш програмата aida64, там в меню computer --> summary трябва да намериш кои са марката и модела на audio/sound adapter/card, направо можеш да направиш screenshot на екрана и да го постнеш тук

MaGuSs
06-01-2013, 18:15
Използвай Traktor pro 2 /изтегли от замунда или piratebay/. Това е софтуер за DJ-и, но можеш да го ползваш и за тази цел. Има си плейър и смесител, където също можеш да управляваш силата на песента и микрофона. Записва всичко в wav където горе долу 1 минута се равнява на 10MB, което означава, че записва с високо качество.

kaRamella
06-03-2013, 09:58
а какъв е модела на аудио адаптера/звуковата карта?, ако не знаеш, можеш да използваш програмата aida64, там в меню computer --> summary трябва да намериш кои са марката и модела на audio/sound adapter/card, направо можеш да направиш screenshot на екрана и да го постнеш тук
Това ли е : http://prikachi.com/images/919/6180919y.jpg
http://prikachi.com/images/920/6180920O.jpg

Благодаря и на MaGuSs , ще потърся програмите, надявайки се да ги разбера!

kaRamella
06-03-2013, 12:06
ООО, ама не не, тази е много сложна за мен, а и е за DJ, такива имах 4 преди и не мога да открия в тях това което търся. Как да ви обесня, просто ми трябва за караоке.

MaGuSs
06-03-2013, 13:15
ООО, ама не не, тази е много сложна за мен, а и е за DJ, такива имах 4 преди и не мога да открия в тях това което търся. Как да ви обесня, просто ми трябва за караоке.

Нищо и няма, пише на английски, само трябва да си настроиш дековете за микрофон и да записваш от record. Това е... ти няма да я използваш за миксове и т.н..