PDA

View Full Version : кво ми става



Mase
06-01-2013, 17:37
напоследък в 90% от времето имам чувството, че не ми достига въздух и постоянно въздишам и е супер гадното и не знам от какво е? нито как да се оправя :D

pepa97
06-01-2013, 17:41
Отиди на лекар :)

Mase
06-01-2013, 17:44
има ли наистина нужда

Your.Passion
06-01-2013, 18:14
има ли наистина нужда

И аз това щях да питам.
Напоследък и аз съм така,случвало ми се е и преди.Та,не си мисля,че е нещо сериозно,но все пак ако някой знае нещо по въпроса ,да казва.

Mase
06-01-2013, 19:30
е аре бе никой ли не знае от кво може да е :lol:

mariam123
06-01-2013, 19:35
Не можеш да си поемеш дълбоко въздух ли?

Mase
06-01-2013, 19:36
мога, но не ми достига един вид

mariam123
06-01-2013, 19:39
Да и аз съм била така. При мен беше от силен стрес и напрежение.

vladyman
06-02-2013, 10:52
Нарича се "задух" и ако продължи повече от един ден и/или има и допълнителни оплаквания трябва да се отиде на доктор. По принцип не е "страшен" симптом, но понякога е предвестник на по-сериозни проблеми.

MrCroW
06-02-2013, 21:44
значи братко , това предполагам че е умора ,ако пушиш трева , и пиеш кафенца нормално е да ти стресира организма тка , споко няма нищо сериозно , и все пак отиди на лекар да ти направят една снимка. И ако ти кажат че нишо ти няма значи е умора , спри да си тровиш организма че след време няма само дишането да е проблем , говоря от личен опит аз тка почнах със "задуха" не обърнах внимание и в момента съм много зле . Наистина вземи се в ръце щото генерализираната умора много трудно се лекува . Тревата и кафето намали ако може спри и започни да спортуваш!

pepa97
06-03-2013, 12:21
е аре бе никой ли не знае от кво може да е :lol:

пушиш ли, пиеш ли ? Прави упражнения сутрин .. не играй на компютъра до късно ,това може да е от преумора..наистина се консултирай с лекар ,докато е време

dark_girl
06-09-2013, 14:47
Ммм,не се притеснявай и на мен ми се получава.Личната ми лекарка каза,че имало нещо като грип.Това траело няколко дни,било характерно и да имаш температура около 37 градуса и да не разбереш.Аз пия валериана мента глог и ми помогна доста.Но според мен първо отиди на лекар.

ivchoos
06-10-2013, 17:11
Всъщност това става при неправилно дишане. Ще ти мине след няколко дни :)

Mase
06-13-2013, 18:17
вече продължава г/д 2-3 седмици :lol:

ама смисъл по-рядко, преди да си легна най-често

iibiza
06-13-2013, 20:23
И на мен ми се случваше нещо подобно зимата само че с адска кашлица.Бях се разболяла ама ми мина и 1 седмица някъде след това вечер точно преди да си легна или докато лежа имах чувството , че ще се задуша и нямам въздух и кашлях при всяко издишване.. не можех да спя.. Странното е както и при теб че това през деня го няма нито по другото време абе само вечер.Ходих при личната ми лекарка и каза , че това са симптоми на алергия някаква или астма.Нямах изследвания и диагноза но ми предписа инхалер (помпичката за астматици) и си впръсквах 2 пъти на ден и спях много спокойно.. за период от 1 седмица и ми мина.Така че може да имаш признаци на някаква алергия или друго заболяване на респиторната система ,колкото и странно да изглежда. Щом е така вече няколко седмици замисли се дали да не посетиш лекар.

MrCroW
06-18-2013, 23:16
Браточка , неги слушай тия невежи . Това е точно генерализирана умора, трябва да си промениш начина на живот иначе ще стане по зле . Трябва ти само 1 паник аттака да прекараш и да се превърнеш в "безгръбначно" отиди на психотерапевт и му обиясни закво става на въпрос и му спомени умората. Хапчетата няма да ти помогнат може да ти изчезне след някво време и после пак да ти се появи обаче в много по лош вариант! Ако водиш нездравословен начин на живот или си прекарал емоционална травма се получава това. Също и много често е от употребата на марихуана.