PDA

View Full Version : Имам проблем, спешно се нуждая от компетентно мнение!



Foreverstrongnnn
06-01-2013, 20:05
Здравейте, нормално ли е да се отделя сперма без еякулация и някакво стимулиране? Ако съм свикнал веднъж на няколко дни да свършвам и не го правя, после ми се случва да отделям сперма без причина. Имам ли някакъв проблем? Ако започна да намалявам честотата на секса и самозадоволяването мисля, че не отделям, но толкова рядко не е на добре...Ако редовно си го правя, не се появява, но започна ли да "забравям" се случва понякога. Капки са, предимно, когато ходя до тоалетна.
Моля ви, помогнете!

vladyman
06-02-2013, 10:50
Като за начало - няма как да отделиш сперма без еякулация, самата дума "еякулация" значи именно това. Това само за обща култура ;D

Иначе - нищо ти няма, мнозинството от тийнейджърите са така. Няма от каков да се плашиш, с времето тази "особеност" ще отшуми.

Foreverstrongnnn
06-03-2013, 17:26
Смея да кажа, че общата ми култура е доста голяма, не случайно пиша тук. Просто не мисля, че е нормално да се отделя сперма без еякулация. Знам какво говоря, пенисът ми си е в спокойно положение, а от него изтича сперма... Възможно ли е да се е събрала в каналите или просто имам нужда да го правя по-често?

vladyman
06-03-2013, 18:59
Толкова ти е голяма общата култура, че бъркаш еякулация с ерекция...

Така или иначе, отговорих ти в предишният си пост.

tireheb
06-03-2013, 20:40
провери "полюция" в уикипедия
ако и тва те мързи - или не го дърпаш достатъчно често, или си болен