PDA

View Full Version : Нищо не губя,нали?



WPotter
06-01-2013, 21:46
Има едно момче,учим в едно училище и живеем в един квартал.Та той ми се видя симпатичен и към края на пъвият срок събрах кураж да го заговоря.Почнахме да се засичаме често в автобуса и да си говорим.Познаваме се от 4 месеца и сме нещо като приятели.От начало му писах,той всеки път отговаряше,но по някое време спираше. Кофти ми беше,но след време осъзнах,че той не е от хората с дето можеш да си пишеш 23432 часа за всякакви различни глупости,а и той знае,че се дразня и му е забавно.
Мн му се менят настроениета.Понякога мн се закача с мен и търси вниманието ми,но др път просто си слага слушалките и игнорва (Знае,че мн се дразня и го прави нарочно).Бях го питала в аск на анонимно да изброй печени момичета от училището му и ме спомена.
Веднъж ми се нацупи,като му казах,че съм се запознала с него, само за да ми помогне с нещо. Обиди ми се,което показа,че му пука. Сърдеше ми се 2 дни,но му мина и сякаш го забрави..
Обаче съм сиг,че не си пада по мен. Бях си използвала фалшивият ми скайп (Там се водя некво момче :Д) (хаха ква съм мафиотка :д) и го разпитах за момичето,което си хар. Оказа се,че е негова близка приятелка,но той каза,че май нищо няма да предприеме,за да не си прецака приятелтвото...
Та след като ви вкарах що-годе в моя филм,да му кажа ли,че го харесвам,към края на учебната година?Идеята да е точно към края на годината,защото не е сигурно,че ще се виждаме лятото и така,ще го забравя по-лесно,ако ме отреже...Та да му кажа ли?

HollyGolightly
06-01-2013, 21:53
Да, кажи му, нищо не губиш, поне ще имаш някаква яснота. А ти сигурна ли си, че тази приятелка не си ти?

WPotter
06-01-2013, 21:56
100 % не съм аз. Тази приятелка е от класа му.

HollyGolightly
06-01-2013, 22:01
И така да е, пак нищо не губиш. Така или иначе в момента не сте чак толкова близки, ако те отреже няма да си развалите великото приятелство, а ако се окаже, че и той има нещо към теб и двамата печелите 8-)

valdesbg
06-01-2013, 22:18
Бахти Джеймс Бонд-а за една тъпотия правиш. Ходи, кажи му, врътни му един Биг Бен и после целуни най-добрия му приятел. В какъвто ред си пожелаеш.