PDA

View Full Version : Просто се влюбих



soytuduena2
06-01-2013, 23:34
Доста ми е объркано и не знам какво да правя и как да справя със тази ситуация...става въпрос за едно момче в което се влюбих миналата година.На 17 съм.Бившия ми беше така да се нарече лошо момче.Раздялата ни свърши зле.Бях много зле дълго време докато не срещнах другия.Беше противоположност на предишния.Той е по-срамежлив някак по-затворен ,държи да се издигне и да учи.Това че е срамежлив и скромен ми хареса и то доста,въпреки че той пръв ме заговори.И така се започна да си говорим в училище понякога ,а после и извън училище.Не знам дали защото ни виждаха заедно или нещо друго ,но той някак си стана по-дистанциран.А отначало уж всичко вървеше добре,той беше мил гледаше ме с един прекрасен поглед и така ме омая ,че и аз не усетих кога се влюбих в него доста.Какво да направя как да разбера какво иска като веднъж е супер мил ,когато сме си двамата някъде ,а после се дистанцира и се усеща.Искам го а едва ли ще се получи :(

tori
06-01-2013, 23:36
Просто го попитай. Не е трудно.

mrs.scott
06-02-2013, 07:19
Щом той първи те е заговорил и е проявил интерес,значи си таи някакви симпатии минимум. Близки сте малко или много,просто му кажи. Няма да изгубиш,най-вероятно.

lovelywords
06-02-2013, 10:01
Някои хора просто са такива, в един момент се държат студено, а в друг е точно обратното. Предполагам просто понякога не се усещат или просто самото им настроение е такова. Ако искаш да знаеш просто го попитай, по-добре е отколкото да се мъчиш и да гадаеш отговора

LadyTerrible
06-02-2013, 10:38
Мисля,че всички ти го казаха.Говори с него,но бъди внимателна и не го притискай.

Sad
06-02-2013, 18:18
Харесва те, но не е сигурен дали ти също го харесваш и затова когато сте сред други хора се дистанцира. Просто той също е объркан като теб.