PDA

View Full Version : Скарах се с най-добрата ми приятелка заради момче!



Anitoo :**
06-02-2013, 08:55
Скарах се с най-добрата ми приятелка заради момче! Аз харесвам едно момче от вече 3 години (даже мога да кажа че го обичам вече) и моята най-добра приятелка знаеше за това. По едно време разбрах че и тя го харесва откакто и аз, затова реших да и кажа , че ако го харесва наистина, и той и предложи да тръгват, но тя ме увери че това няма да стане, и че няма нищо между тях.Аз и повярвах, но понеже те не спираха да се прегръщат аз не издаржах и се скарахме. Накрая на спора тя ми каза че ходят, когато ми го каза все едно гръм ме удари, от тогава тя не спира да се заяжда, а пък не съм я обиждала от тогава,в този ден просто и казах че е предателка и лъжкиня, накрая и честитих и нищо друго. Сега просто искам да умра и всичко да се свършва, чувствам се предадена, какво да направя?

Wednesday666
06-02-2013, 09:05
Остави ги да си живеят животите.
Продължи и ти напред, без да се сещаш за тях.
Това, че са тръгнали аз бих могла да го преглътна, но да ми се заяжда заради момче?
Не ти е нужна такава "приятелка".

valdesbg
06-02-2013, 09:07
Ако има някъде около вас ЖП гара или по дълбока река - може да идеш там. Безполезнено ще е.

Може ли да си втълпявате глупости и да занимавате другите с простотии.

LadyTerrible
06-02-2013, 10:36
Айде,айде,ще умираш пък сега :D Това момиче не ти е приятелка,забрави и нея и това момче.Такива приятелки не ти трябват,а и ще срещнеш друго по-свястно момче.

marin4itu
06-03-2013, 13:28
Нали си й казала, че няма проблем. И ти си виновна и тя е виновна. Ама чак пък да умираш.. има къде, къде по-важни неща в живота от едно момче.. животът е пред теб, момиче!