PDA

View Full Version : Pomosht ! Molq vi !



sunshine34
06-02-2013, 12:38
Zdraveite, molq vi, pomognete mi, imam problem. Stradam ot nadnormeno teglo, ili po-skoro sum po- pulna i zakruglena. Postoqnno sustudentite mi se podigrawat, nikoe momche ne mi obrushta vnimanie (razbira se ostanalite momicheta imat tela na modeli, osobeno v universiteta, kudeto az sum popadnala), chuwstwam se sama othvurlena i potisnata, koeto ot svoq strana reflektira v poqvata na panik ataki. Ne znam veche kakvo da napravq i nakude da poema, tui kato opitah wsichko- fitnes, razlichni vidove programi, tichane, kolelo, skachane na vuje, razlichni hranitelni rejimi, moga da otslabna nai- mnogo 3-4 kilograma, koito se vrushtat za otricatelno vreme i v dvoen razmer. Ne znam veche kakvo da napravq, preporuchaite mi dieta ili nqkakuv vid trenirovka, kakvoto i da e, bih opitala vsichko.

heyitsalq
06-02-2013, 12:45
ами понякога всичко зависи от гена и няма много какво да се направи но все пак пробвай да се движиш повече и да се храниш здравословно и може да гледаш "Кой ще отслабне най-много" по TLC :D виж там как отслабват с много тренировки
е все пак аз нз какво да ти кажа защото съм 45 кила :P а съм към 165 см (на 14 съм)
успех и не се отказвай със спорт всичко се постига (y)

Sh@d0w
06-02-2013, 12:54
Писането на кирилица във форума е задължително.