PDA

View Full Version : Как да живея с хомосексуалността?



Страници : [1] 2

Kosta Din
06-02-2013, 18:13
Здравейте, аз съм момче на 18 години и от както се помня имам влечение към момчета. Не, че не съм харесвал и момичета, но хомосексуалността ми определено надделява... С годините трудностите и притесненията ми, свързани с този проблем се увеличават - понякога съм на ръба на отчаянието, а и попринцип съм си по-затворен тип и не споделям много. Как бихте постъпили? Измъчвам се от факта, че дори и родителите ми не знаят :( Страх ме е много... Какво да правя, за да се справя с това проклятие??? Освен това имам чувството, че съм останал единствения гей на Земята и че никога няма да съм щастлив такъв, какъвто съм...

POLLINA
06-02-2013, 18:18
Самата ти нагласа е грешна, гледаш на това като на проклятие. Еми няма как да си толкова чероглед и да се справиш.
Събираш смелост и показваш на света какъв си , това е.

pifiella
06-02-2013, 18:21
О,не знам защо го приемаш като проклятие.Това всъщност си си ти.
Като начало трябва да се примириш със себе си, да спреш да се обвиняваш и да не слушаш хората. Това с кого си лягаш трябва да интересува само теб и единствено теб,остави ги другите.Е вярно,че в нашето "толерантно" общество ще ти е трудно,но според мен е по-трудно да се правиш на нещо,което не си, цял живот.
А и очаквай след моя коментар да те залее форумната злоба,успех!

tori
06-02-2013, 18:59
Защо как да живееш? Ти си нормално момче. Няма липсващи крайници или глави. Бъди щастлив от това, което си. Нещата натам ще се оправят. Вашите сигурно няма да бъдат във възторг, но ще те приемат някак. Любовта, искаш или не, ще се появи и при теб. Кое ти е различното?

ameli
06-02-2013, 19:32
Иди на гей парада, все ще си харесаш някого

Kosta Din
06-02-2013, 19:43
До някъде всички имате право, но факт е, че не съм като другите - няма и да бъда... Сексуалната ориентация влияе на живота ежедневно. Заради нея още повече се затварям в себе си, имам проблеми с общуването, защото не знам как ще ме приемат хората :( А любовта, че ще се появи - ще се появи, но вероярността тя да е споделена е доста малка... Аз съм се влюбвал два-три пъти, но все в хетеросексуални момчета.

Fisherman
06-02-2013, 19:50
Нормално момче е колкото аз съм Луи Пастьор

pifiella
06-02-2013, 19:54
Нормално момче е колкото аз съм Луи Пастьор
И какво да направи като е такъв?Да скочи от някъде или да се ожени насила за някоя,която уж ще го "оправи"?

WesSneijder
06-03-2013, 08:25
И какво да направи като е такъв?Да скочи от някъде ли...

Това всъщност не е толкова лоша идея...

Duhast
06-03-2013, 08:57
Вижте сега,не бива да съдим момчето,то не е виновно,това си е природа.Според мен трябва 'да скачат от някъде' тези,които са безполезни и само оставят фекалий и урина в големи количества,тоест готованците с високо самочувствие и живот за един шамар-селяндурите! :)

Kosta Din
06-03-2013, 13:39
Така е... и аз искам да бъда "нормален", но уви - както вече споменах съм наясно със себе си още от детската градина... друг въпрос обаче е да свикнеш с тази мисъл, че винаги ще бъдеш отритнатият.

DENKAZ
06-06-2013, 22:36
Хах, лесбийката в предишната тема имаше бахти самочувствието, а виж тука к'во става.

chtlsy
06-08-2013, 12:39
Природата не е приела педалите, пък вие искате обществото да ви приема нормално. Хва̀ни си някой друг като теб и отидете да се шибате под някой мост, докато не се задушите взаимно.

HarabeishoOrGoHome
06-08-2013, 13:57
И аз не харесвам педалите, но и те са хора. Следователно и те имат право, да живеят пълноценно.

Fisherman
06-08-2013, 14:11
Пълноценен живот е когато имаш работа ,жена ,деца,кое от тия един гей може да осигури?

RagioL
06-08-2013, 14:50
Пълноценен живот е когато имаш работа ,жена ,деца,кое от тия един гей може да осигури?

А сигурен ли си че не си някой скрит гей(прикрито хомо)? :D

HarabeishoOrGoHome
06-08-2013, 15:09
хахахахаха

yakuza_
06-08-2013, 15:25
Имаше един виц:
-Тате аз съм гей.
-Сине имаш ли добра работа?
-Не.
-А хубава къща ?
-Не.
-А хубави дрехи ?
-Не.
-Е сине, ти не си гей, а най-обикновен педераст.

Ahcy
06-08-2013, 17:26
А сигурен ли си че не си някой скрит гей(прикрито хомо)? :D

стане ли дума за педали, фишерманчу е винаги много активен

Fisherman
06-08-2013, 17:31
А сигурен ли си че не си някой скрит гей(прикрито хомо)? :DА как си сигурен че ти не си

SweetV1025
06-08-2013, 19:03
Айде стига с тоя хейт,не се спряхте.Гей е и какво?Да го убием с камъни...стегнете се,в 21ви век живеем.

Авторе,докато хейтърите ги има,ще се чувстваш така,неизбежно е.Просто вдигни главата и гледай напред отвисоко.Всеки има право да бъде щастлив,независимо от сексуалната ориентация,расата и тнт...Не си потъпквай щастието и спокойствието заради хора,които дори не те познават,а и да те познават,какво?Мисли за себе си и че искаш да намериш мир вътре в теб.Това може да стане само и единствено,когато избереш себе си пред другите и това,което мислят те за теб.

yakuza_
06-08-2013, 19:48
Айде стига с тоя хейт,не се спряхте.Гей е и какво?Да го убием с камъни...стегнете се,в 21ви век живеем.

Ходи да шофираш в Саудитска Арабия.

Bank$
06-08-2013, 20:01
Бе мани ги тея тъпи педали адски са ми противни и са адски злобни сигурно го играят кучки и за това
Напълно подкрепям Fisherman и yakuza_

innaaa
06-08-2013, 20:14
Хах, лесбийката в предишната тема имаше бахти самочувствието, а виж тука к'во става.
Абе,при лезбииките е по-различно май май , по-приемливо за мен е да видя две момичета,които се целуват отколкото две момчета(реакцията ми е 'ИЪЪЪЛ').Колко успокояващо спрямо автора ХАХ.
А колкото по темата, ти си си такъв дай го малко по-така...

LadyTerrible
06-08-2013, 20:52
Добре де,помислете само за един момент,че и той е човек,ако кажа "като вас" всичко живо ще ме нападне,но всъщност е така.Майка го е родила и него.Казвате,че са злобни,а всъщност дали не са такива заради ненужната злоба,която се излива върху тях?Бъдете толерантни поне малко,only dead fish follow the stream.

DarkTemplar
06-08-2013, 21:02
Така като гледам проблемът ти не е, че си педал, а че си спекъл. Намери си подходяща среда с хора, които да те приемат такъв, какъвто си, рано или късно ще си намериш и приятел и туй то. Да се демотивираш и асоциализираш нема файда, само задълбаваш още повече. И гледай да имаш добро образование и професия, че иначе си заникъде.

Bank$
06-09-2013, 00:37
Добре де,помислете само за един момент,че и той е човек,ако кажа "като вас" всичко живо ще ме нападне,но всъщност е така.Майка го е родила и него.Казвате,че са злобни,а всъщност дали не са такива заради ненужната злоба,която се излива върху тях?Бъдете толерантни поне малко,only dead fish follow the stream.
Те може да са нормални добри хора ама нямам никакво уважение към тях

Cооkie
06-09-2013, 00:57
Aко не друго, поне наближаваш възраст, в която хората са малко по-толерантни. И сам виждаш, че в тийн форум те нападнаха веднага :D
Докато не влязох в университета, не познавах някой открит хомосексуален. В курса ни имаше 5-6 (и от двата пола, а имаше и би). Никой не обръщаше внимание на това, беше си нещо съвсем нормално. В общи линии, докато не започнеш да се натискаш с разни момченца на улицата и да носиш пайетени неща и да ходиш на маникюр, всичко е ок.
При всички положения, говори първо с майка си. После и с баща си. След това някой най-добър приятел и малко по малко ще ти олекне. И ти гарантирам, че не си единственият гей на света, вероятно не си и единственият, писал в тази тема :D

Bank$
06-09-2013, 01:05
Aко не друго, поне наближаваш възраст, в която хората са малко по-толерантни. И сам виждаш, че в тийн форум те нападнаха веднага :D
Докато не влязох в университета, не познавах някой открит хомосексуален. В курса ни имаше 5-6 (и от двата пола, а имаше и би). Никой не обръщаше внимание на това, беше си нещо съвсем нормално. В общи линии, докато не започнеш да се натискаш с разни момченца на улицата и да носиш пайетени неща и да ходиш на маникюр, всичко е ок.
При всички положения, говори първо с майка си. После и с баща си. След това някой най-добър приятел и малко по малко ще ти олекне. И ти гарантирам, че не си единственият гей на света, вероятно не си и единственият, писал в тази тема :D

Не знам в уни-то как е нито кой толерантен и кой не ама много пъти ми се е налагало да работя с педали и да ти кажа по-мързеливи и злобни хора не съм виждал все си мислят че си срещу тях че ги дискриминираш и т.н

Cооkie
06-09-2013, 01:12
Не знам в уни-то как е нито кой толерантен и кой не ама много пъти ми се е налагало да работя с педали и да ти кажа по-мързеливи и злобни хора не съм виждал все си мислят че си срещу тях че ги дискриминираш и т.н

Не казвам, че няма такива, напротив, до момента само на 1 свестен съм попадала и той е на 30+. Но тук не обсъждаме кой колко харесва педалите, а помагаме на младежа, който е изпаднал в отчаяние заради подобни реакции ;)

RagioL
06-09-2013, 06:11
А как си сигурен че ти не си

Защото аз не си падам по Уонка.

Kosta Din
06-09-2013, 13:30
Хейтъри или не, благодаря ви на всички, че си изказвате мнението - ако не друго, то просто си правя извод в какво общество живея... ясно е, че проблемът ми няма да се реши от днес за утре, така че не ми остава нищо друго, освен наистина да съм доволен със себе си и това, което съм ;)

Kosta Din
06-09-2013, 13:39
А относно казаното от DarkTemplar: По въпроса с доброто образование работя усилено, такива неща като "любов" никога не са ми били приоритет, просто е малко неприятно да гледаш как едва ли не ти си единственият самотник и то само защото не си падаш по момичета :Х

Bank$
06-09-2013, 13:44
А бре аз искам се извиня на автора че бях малко груб щото сега като се замисля като "Зайче.." и "CupcakeKitty" ме отрежат ше зема и аз да обърна резбата :D

Kosta Din
06-09-2013, 14:00
А бре аз искам се извиня на автора че бях малко груб щото сега като се замисля като "Зайче.." и "CupcakeKitty" ме отрежат ше зема и аз да обърна резбата :D
Извинен си :D

negrita6798
06-09-2013, 18:39
амии недей да се жалваш а погледни на себе си като личност ;) и аз не се приемах и се самоизяждах отвътре,но видях че обратна или не аз съм много по-добра от много други и това ще го потвърдят един куп хора,които дори не подозират,че спя с жени! притеснението и това че не се приемаш ти се навира в очите точно от такива като този кон с капаци Fisherman на който му е много лесно да съди хората! Мисля,че сме достатъчно наказани с това, че ще намерим любовта по-трудно, че да ми мелят и глупости на главата! Разбира се, че никой не иска да си усложнява живота, но се случва и трябва да продължиш! С ВРЕМЕТО И ТАЗИ ОМРАЗА КЪМ РАЗЛИЧНИТЕ, ЗАПОЧНАХ ДА МРАЗЯ ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИТЕ,ЗАЩОТО ОМРАЗАТА КЪМ МЕН ТРЯБВА ДА БЪДЕ ВЪРНАТА ! ВСИЧКИ УТРЕПЛЯЦИ КАТО ТОЯ ФИШКАТА ТРЕА СЕ ЗАТРИЯТ НЯКЪДЕ,ЧЕ ИНАЧЕ ЩЕ СЕ САМОИЗТРЕПЕМЕ,БИЛО ТО ЗА ТОВА ИЛИ НЕЩО ДРУГО! И ако имаш нужда да поговориш или каквотъо и да е ще ти оставя фейсбука ми на лично :)

ndesign
06-10-2013, 23:21
Не, че не съм харесвал и момичета, но хомосексуалността ми определено надделява... С годините трудностите и притесненията ми, свързани с този проблем се увеличават...

Щом казваш че харесваш и момИчета, опитай да развиеш това. Намери си приятелка и пробвай да обърнеш нещата. Сега ти е шанса, с възрастта става все по-трудно. Да си с обратна орентация е болест на ума - не си се родил така. Нещо е объркало представите ти още от малък, но всичко е заблуда. Кокото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-скоро е имаш нормален живот и ще изпиташ в пъти по-голямо удоолствие от това да си с жена... съжалявам ако съм рязък и знам че това което те съветвам да направиш е изключително трудно - почити невъзможно, но има хора които са се връщали към нормалното и не съжаляват дори за миг! Успех!

GUEST000
06-11-2013, 14:51
Щом казваш че харесваш и момИчета, опитай да развиеш това. Намери си приятелка и пробвай да обърнеш нещата. Сега ти е шанса, с възрастта става все по-трудно. Да си с обратна орентация е болест на ума - не си се родил така. Нещо е объркало представите ти още от малък, но всичко е заблуда. Кокото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-скоро е имаш нормален живот и ще изпиташ в пъти по-голямо удоолствие от това да си с жена... съжалявам ако съм рязък и знам че това което те съветвам да направиш е изключително трудно - почити невъзможно, но има хора които са се връщали към нормалното и не съжаляват дори за миг! Успех!


Луди стават тези, които имат смелостта да се върнат към "нормалното" .. За тях вече си трябва сериозно лечение в лудница. Все пак това не е нещо, което избираме всеки ден. Човек се ражда такъв и с времето осъзнава своето различие. Той харесва момичета, колкото ти ако си момче харесваш своите приятели момчета.
Харесва как изглеждат някои момичетата, но сексуално той няма влечение към тях.
Представите няма кой да му ги обърка, тъй като най-вероятно е израстнал в хетеросексуално семейство. Той няма да послуша съвета ти, ако иска да бъде щастлив.

Chacho
06-11-2013, 15:02
А сигурен ли си, че човек се ражда такъв, а не израства такъв? Щото представите не ти ги объркват, като ти дават за пример тати и тати или мама и мама. Може да си израстнеш в хетеросексуално семейство, в хетеросексуална обстановка, но да нямаш контакт с момичета, да търсиш внимание и да го получаваш от момчетата, да залитнеш в другата посока от собствените си колебания и мисли, да придобиеш "женски" навици и желания. И с времето всичко това да ти стане първа природа и да ти коства усилия да си върнеш нагласата.

Аз съм хетеро, ма като съм бил на 10, не съм харесвал нито момченца, нито момиченца. Въобще нямах либидо през този период.

Не, че убеждавам гейовете да си сменят ориентацията. Просто не мисля, че всичко е гени. Всъщност си мисля, че са слаб фактор. И ако някой се интересува от биология, от човешкото сексуално поведение, теми в тая област, да каже малко за ролята на гените в цялата работа. Колко според него точно биха "изкривили" човек.

Предполагам, че ако бях гей, нямаше да искам да ставам хетеро, както сега не искам да стана гей. Не намирам нищо лошо, но и не намирам причина за промяна. Тва, което искам да кажа обаче, е че вярвам, че ориентацията е най-вече въпрос на личен избор, колкото и несъзнателен да е той.

HarabeishoOrGoHome
06-11-2013, 15:06
Точно, кратко и ясно, казано от @Chacho.
+

cunt
06-11-2013, 16:17
Това всъщност не е толкова лоша идея...

не е лоша идея и всички ултрасчета насрани да се самоубиете

аз имам приятел ,който е гей и пича си живее съвсем нормален живот ,както всички останали . Така че приемаш че си такъв и се радвай на живота ,защото е кратък.
бтв само в ограничена държава като България хомосексуализма не се приема за нещо нормално

GUEST000
06-11-2013, 19:07
А сигурен ли си, че човек се ражда такъв, а не израства такъв? Щото представите не ти ги объркват, като ти дават за пример тати и тати или мама и мама. Може да си израстнеш в хетеросексуално семейство, в хетеросексуална обстановка, но да нямаш контакт с момичета, да търсиш внимание и да го получаваш от момчетата, да залитнеш в другата посока от собствените си колебания и мисли, да придобиеш "женски" навици и желания. И с времето всичко това да ти стане първа природа и да ти коства усилия да си върнеш нагласата.


В случая е прекалено повърхностно да говорим за ''нагласа'' имайки предвид неща, които са даденост.
Теориите за хомосексуалността са много, повечето от тях са направо смешни.
Нека да обърнем внимание на фактите ... Изследванията върху идентични близнаци показват, че ако единия се роди гей, другият има по-малко от 30 % шанс да се роди хетеросексуален.
Друго интересно проучване - колкото повече по-големи братя има едно момче, толкова по-вероятно е да бъде гей. Темата тук не се изчерпва с факта, че най-малкото дете обикновено е най-глезеното. Истината е, че когато майката е бременна с момче, тялото и възприема мъжкия ембрион като чужд обект и започва да произвежда антитела срещу него. Колкото повече момчета е имала една жена, толкова повече тялото и се адаптира и феминизира ембриона.
Това доказва, че когато говорим за хомосексуалност трябва да обръщаме внимание основно на гените и хормоните.
Следователно отговора на поставения въпрос - Да ! Човек се ражда такъв.
Самото израстване налага определено поведение, но не и сексуална ориентация.
Една от разбитите теории обяснява, че хомосексуалността при момчетата е резултат от отсъстващ баща и обсебваща майка. Тук обаче вече не говорим за гей като сексуална ориентация, а като поведение.



Точно, кратко и ясно, казано от @Chacho.
+

:D

ndesign
06-11-2013, 23:22
Изследванията върху идентични близнаци показват, че ако единия се роди гей, другият има по-малко от 30 % шанс да се роди хетеросексуален.
Тези 30% идват от шанса начина по които е отгледан и втория близнак да е подобен на първия. За да е точно изследването, трябва след като близнаците се родят, да бъдат отгледани в различна среда и от различни родители.


Друго интересно проучване - колкото повече по-големи братя има едно момче, толкова по-вероятно е да бъде гей.
Тук пък за мен много по-логично е влиянието на по-големите братя (начин на общуване, подигравки, унижения и всякакви неща които не са нормални попринцип) да е повлияло на развитието на по-малкия и промяната на представата му за нещата. Отново опираме до избор след раждането (несъзнателен разбира се)



Следователно отговора на поставения въпрос - Да ! Човек се ражда такъв.
И излиза - НЕ! Човек не се ражда такъв.

Не споря, просто изказвам мнение. И аз търся истината...

Chacho
06-12-2013, 08:30
Нека да обърнем внимание на фактите ... Изследванията върху идентични близнаци показват, че ако единия се роди гей, другият има по-малко от 30 % шанс да се роди хетеросексуален.

Тук сами си го фразираме "да се роди". Щото, двама идентични близнаци, от които единият в последствие е показал хомосексуални наклонности, ще са расли в идентична среда, където, ако на първият хомосексуалността му е провокирана от външни фактори, е вероятно да окажат влияние и на втория близнак.



Друго интересно проучване - колкото повече по-големи братя има едно момче, толкова по-вероятно е да бъде гей. Темата тук не се изчерпва с факта, че най-малкото дете обикновено е най-глезеното. Истината е, че когато майката е бременна с момче, тялото и възприема мъжкия ембрион като чужд обект и започва да произвежда антитела срещу него. Колкото повече момчета е имала една жена, толкова повече тялото и се адаптира и феминизира ембриона.
Това доказва, че когато говорим за хомосексуалност трябва да обръщаме внимание основно на гените и хормоните.
Следователно отговора на поставения въпрос - Да ! Човек се ражда такъв.
Самото израстване налага определено поведение, но не и сексуална ориентация.
Една от разбитите теории обяснява, че хомосексуалността при момчетата е резултат от отсъстващ баща и обсебваща майка. Тук обаче вече не говорим за гей като сексуална ориентация, а като поведение.

:D

Какво означава "не се изчерпва темата, с това че е най-глезено"? Имаме вероятно глезено дете, но и по-важното, израстващо в мъжка обстановка, където то често е най-слабото и "подчинено" на по-големите си братя, която обстановка можем да съпоставим до известна степен със затвора, където разбира се агресията и безморалността са опънати до краен предел, но въпреки това забелязваме тенденцията да се обръща летвата там. Не, че означава, че не е генетично, но има аргументи в полза на психологичното развитие на ориентацията, които не са оборени. Тоест, след казаното дотук, без подходящия анализ на данните, не мисля, че можем да заключим дали е вродено или не.


Но по-интересното е, че има знаци да е хормонално подбудена ориентацията, което означава, че в пубертета, когато повечето я установяват, хормоналните "аномалии" може да са много по-сериозен виновник.

Хубаво, все още говорим за биологични фактори. Но, ако предположим, че пубертета е главният виновник за ориентацията, то при нормализирани хормонални нива, би трябвало да се промени повторно. И ми се струва, че след като са се определили по един начин, нежеланието да се променят на повечето е причина да останат хомосексуални. Иначе казано - избор.


Без да се подплати тезата с факти можем да бълваме алтернативни теории. Времето ще покаже каква е природата на ориентацията. Но моята хипотеза е, че много малък процент от гейовете са се родили такива и всъщност предполагам, че са бисексуални.



Не, че има кой знае какво значение. Ако се окаже избор - всеки има правото на такъв.


ЕДИТ: Сега виждам, че потребителят над мен е написал общо взето всъщото. Двама сме. ^^

Fisherman
06-12-2013, 08:52
не е лоша идея и всички ултрасчета насрани да се самоубиете

аз имам приятел ,който е гей и пича си живее съвсем нормален живот ,както всички останали . Така че приемаш че си такъв и се радвай на живота ,защото е кратък.
бтв само в ограничена държава като България хомосексуализма не се приема за нещо нормално

не можеш да изискваш да се толерира болест

Chacho
06-12-2013, 08:54
^Дефинирай болест.

Fisherman
06-12-2013, 09:00
^Дефинирай болест.

отклонение от нормалния начин на работа на един организъм

намирате за нормално мъже да си бъркат в анусите? и не ви интересува защото не се случва пред вас?

RagioL
06-12-2013, 10:33
И какво ще направиш?
Ще стреляш по обратните с двуцевка ли?

Deadlock
06-12-2013, 11:38
отклонение от нормалния начин на работа на един организъм

психологията в момента се отдалечава от представата, че има 'нормална' психика и всяко отклонение от нея е болест

ndesign
06-12-2013, 11:45
не можеш да изискваш да се толерира болест

+++

ndesign
06-12-2013, 11:48
Хубаво, все още говорим за биологични фактори. Но, ако предположим, че пубертета е главният виновник за ориентацията, то при нормализирани хормонални нива, би трябвало да се промени повторно. И ми се струва, че след като са се определили по един начин, нежеланието да се променят на повечето е причина да останат хомосексуални. Иначе казано - избор.


+++++

Bank$
06-12-2013, 11:51
Според мен автора се прави на педал за да си намери женска приятелка от форума според мен единствения педал в тази тема е Рагиол ама айде.

П.П Освен това не виждам нищо лошо в това човек да е с обратни наклонности а и така като гледам как вече силния пол тръгва да става слаб, а слабия, силен направо не ми се мисли след няколко години кво ще е :)

crazy_wolf_92
06-12-2013, 12:03
Еми аз предлагам да се самоубиеш един гей по малко (facepalm)

RagioL
06-12-2013, 12:29
Според мен автора се прави на педал за да си намери женска приятелка от форума според мен единствения педал в тази тема е Рагиол ама айде.

П.П Освен това не виждам нищо лошо в това човек да е с обратни наклонности а и така като гледам как вече силния пол тръгва да става слаб, а слабия, силен направо не ми се мисли след няколко години кво ще е :)

Я колко забавно!
Хлапака си въобразява че може да разсъждава.

Fisherman
06-12-2013, 13:24
И какво ще направиш?
Ще стреляш по обратните с двуцевка ли?
Бих но християните не убиват

GUEST000
06-12-2013, 13:51
И излиза - НЕ! Човек не се ражда такъв.

Не споря, просто изказвам мнение. И аз търся истината...


Разликата е там, че ти изказваш мнение, а аз говоря с факти .. И не съм напълно сигурен, че търсиш истината. По-скоро търсиш отговора, който на теб най-много ще ти хареса.
Възможно е човек да не се ражда такъв .. не можем да твърдим нещо, за което дори и учените не са сигурни.

Auriss
06-12-2013, 15:17
Ром Пом Пом (http://www.youtube.com/watch?v=RCNgknc7Qv8&list=EC6A08EB4EEFF3E91F&feature=player_detailpage#t=2752s)

Seli94
06-12-2013, 15:24
Имигрирай някъде където толерират хората като теб и си живей живота :) в България както всички виждаме,хомосексоалистите не се толерират!!Аз лично нямам нищо против такива хора!Успех

RagioL
06-12-2013, 15:41
Бих но християните не убиват

Не забравяй светата инквизиция.
Да интересни са религиозните, разум хранен с догма и фанатизирано поведение!

Fisherman
06-12-2013, 15:44
Не забравяй светата инквизиция.
Да интересни са религиозните, разум хранен с догма и фанатизирано поведение!

прочети десетте Божи заповеди олигофрен и ми кажи,коя от тях не работи и няма отношение дори и днес след 2000 години

RagioL
06-12-2013, 16:14
прочети десетте Божи заповеди олигофрен и ми кажи,коя от тях не работи и няма отношение дори и днес след 2000 години

http://vbox7.com/play:293cc1a4

RagioL
06-12-2013, 20:40
Рибарчето пак е затапено ми се струва.

Евентуална реакция да се разлее селска реч из темата след този пост.

Fisherman
06-12-2013, 21:27
Превърнал си се в мой лакей ми се струва

DarkTemplar
06-13-2013, 10:11
амии недей да се жалваш а погледни на себе си като личност ;) и аз не се приемах и се самоизяждах отвътре,но видях че обратна или не аз съм много по-добра от много други и това ще го потвърдят един куп хора,които дори не подозират,че спя с жени! притеснението и това че не се приемаш ти се навира в очите точно от такива като този кон с капаци Fisherman на който му е много лесно да съди хората! Мисля,че сме достатъчно наказани с това, че ще намерим любовта по-трудно, че да ми мелят и глупости на главата! Разбира се, че никой не иска да си усложнява живота, но се случва и трябва да продължиш! С ВРЕМЕТО И ТАЗИ ОМРАЗА КЪМ РАЗЛИЧНИТЕ, ЗАПОЧНАХ ДА МРАЗЯ ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИТЕ,ЗАЩОТО ОМРАЗАТА КЪМ МЕН ТРЯБВА ДА БЪДЕ ВЪРНАТА ! ВСИЧКИ УТРЕПЛЯЦИ КАТО ТОЯ ФИШКАТА ТРЕА СЕ ЗАТРИЯТ НЯКЪДЕ,ЧЕ ИНАЧЕ ЩЕ СЕ САМОИЗТРЕПЕМЕ,БИЛО ТО ЗА ТОВА ИЛИ НЕЩО ДРУГО! И ако имаш нужда да поговориш или каквотъо и да е ще ти оставя фейсбука ми на лично :)
Kласическа злобна лесбийка. you're such a cliche..


А относно казаното от DarkTemplar: По въпроса с доброто образование работя усилено, такива неща като "любов" никога не са ми били приоритет, просто е малко неприятно да гледаш как едва ли не ти си единственият самотник и то само защото не си падаш по момичета :Х
Ами продължавай да работиш усилено, положеният трудно дано или късно се възнаграждава. Постигни добро кариерно развитие, а после ще се появи и нужното в личен план. И не си мисли, че си самотен, защото си падаш по своя пол, самотен си, защото такава е вътрешната ти нагласа. Колкото и да е скапано обществото ни, има доста хора, които приемат хомосексуалните напълно нормално и биха дружили с тях без проблеми (това, че много хомосексуални са злобни комплексари, които все се изкарват "дискриминирани" е съвсем друга тема, теб не те слагам в тази категория).

stambelan
06-13-2013, 10:41
http://www.youtube.com/watch?v=kbrakvrUw7w

RagioL
06-13-2013, 17:41
Превърнал си се в мой лакей ми се струва

Не, ти си моя изтривалка.

Fisherman
06-13-2013, 17:54
Не, ти в моя изтривалка.

Не ти

RagioL
06-13-2013, 18:39
Не ти

Защо си ми под подметката тогава?

anonymous768631
06-14-2013, 08:40
Добре де,помислете само за един момент,че и той е човек,ако кажа "като вас" всичко живо ще ме нападне,но всъщност е така.Майка го е родила и него.Казвате,че са злобни,а всъщност дали не са такива заради ненужната злоба,която се излива върху тях?Бъдете толерантни поне малко,only dead fish follow the stream.

Супер. Аз съм педофил, но и аз съм роден от майка. Държа също да бъда толериран! И въобще не ми вадете като аргумент незаконността на педофилията. До преди и педерастията е била незаконна. Ще я узаконите, за да не ни дискриминирате.
Толерирайте и наркоманите, толерирайте и инцестаджиите(или както се казват), и зоофилите, и убийците. И тях майки са ги раждали. И така ще е докато не ни напредне науката и не ни назадне акълът достатъчно, че да ни раждат бащи.
Ебем ти...


не можеш да изискваш да се толерира болест
+1

Chacho
06-14-2013, 09:11
Супер. Аз съм педофил, но и аз съм роден от майка. Държа също да бъда толериран! И въобще не ми вадете като аргумент незаконността на педофилията. До преди и педерастията е била незаконна. Ще я узаконите, за да не ни дискриминирате.
Толерирайте и наркоманите, толерирайте и инцестаджиите(или както се казват), и зоофилите, и убийците. И тях майки са ги раждали. И така ще е докато не ни напредне науката и не ни назадне акълът достатъчно, че да ни раждат бащи.
Ебем ти...

Примерите, които ти даваш, са за хора, които вредят на други хора. Може да се почнеш със задачи за събиране на едноцифрени числа и скоро да стигнеш до логически разсъждения.

anonymous768631
06-14-2013, 09:24
Чачо, как наркоманите вредят пряко на мен? Как зоофилите го правят? А педофилите и хората, извършващи инцест? Май само убийците вредят.
Мразя хората да ми казват в кой век сме с очакването, че ще се примиря с въргалянето в помийната яма...

Chacho
06-14-2013, 10:04
Педофилите насилват деца, които са невменяеми, не могат да вземат сами решения, имат лабилна психика и дори да откажат, нямат възможност да се защитят. Секса с деца е забранен, заради вредата върху децата, а не заради потушаването на "болестта" на човека. Не е забранено да харесваш деца, забранено е да правиш секс с тях.

Зоофилите насилват животни. Животното няма избор, не може да каже иска ли или не, затова го приемаме за насилие над животните.

Наркоманията няма да я коментирам, не разбирам защо е забранена. Тва е някакво желание на държавата да пропагандира здравословен живот и то възможно най-лицемерно, като предлага множество други начини да си вредиш. Не знам как е станало отговорност на държавата да задължава гражданите си да придобиват определени здравословни навици.

За убийците се съгласяваме.

И както каза Deadlock, "нормална" психика е много спорно понятие.

Fisherman
06-14-2013, 11:09
Братле ти чуваш ли се какво приказваш? Дай секи да прави квото му скимне.

Chacho
06-14-2013, 11:11
Предвид, че цялото ми мнение твърди, че не можем да правим каквото си искаме, не мога да разбера къде успя да хванеш тва като идея? Цитирай ми коя част от мнението ми гласи, че всеки може да прави каквото си иска?

anonymous768631
06-14-2013, 11:17
Аз разделям насилниците от педофилите, които си служат със "зарибяване"...условно казано. Насилниците си ги заклеймявам по дефоулт.
А и е малко спорно колко кифли, които са законни, са с много по-ниско развито ментално ниво от децата.

За зоофилите не съм съгласен. Особено за пасивните(щото масово има такива жени). А и пробвай да изнасилиш куче.
А и изнасилването по презюмпция носи по-малко наказание от убийството. Как тогава дори изнасилването на една кокошка би ми донесло наказание, а убийството ѝ не. И защо има такова видово разделение между животните. Всички те са живи същества.

А за наркоманите, не съм съвсем съгласен със себе си. Просто ги дадох за пример. Доста консервативен съм в това отношение. Не мога да ги приема. Но от принципна гледна точка си прав.

И всъщност въобще не се опитвам да вменявам мнението си за разни косметични глупости. Общественият морал е толкова изначално сбъркан, че дори леките му или не толкова леки промени няма да имат смисъл. По простата причина, че общественият морал никак няма функциите на изграждащи цяло и единно общество норми.

anonymous768631
06-14-2013, 11:18
Предвид, че цялото ми мнение твърди, че не можем да правим каквото си искаме, не мога да разбера къде успя да хванеш тва като идея? Цитирай ми коя част от мнението ми гласи, че всеки може да прави каквото си иска?
Мисионерът визира мен. Виж върнатото обръщение.

Chacho
06-14-2013, 12:18
Аз разделям насилниците от педофилите, които си служат със "зарибяване"...условно казано. Насилниците си ги заклеймявам по дефоулт.
А и е малко спорно колко кифли, които са законни, са с много по-ниско развито ментално ниво от децата.

Децата не са умствено и физически развити. Ако са - нямам против, но е трудно да се изредят обективни критерии, по които да преценяваме кога детето ще е готово, затова възрастта на пълнолетие, когато индивидът придобива пълната си гражданска свобода, може да направи този избор. Не заклеймявам педофилията абсолютно. За 14 годишно дете мога да заема и едната, и другата позиция, в зависимост от ситуацията. Упражнена педофилия над 5 годишно дете не мога да удобря под какъвто и да било предлог.




За зоофилите не съм съгласен. Особено за пасивните(щото масово има такива жени). А и пробвай да изнасилиш куче.
А и изнасилването по презюмпция носи по-малко наказание от убийството. Как тогава дори изнасилването на една кокошка би ми донесло наказание, а убийството ѝ не. И защо има такова видово разделение между животните. Всички те са живи същества.


Говорихме за убийствата на животни в темата за лова. Има разлика между убийство на животно с цел удоволствие и преживяване. Не съм чел закона, но предполагам, че там е добре дефинирано. Съмнява ме кокошата психика да включва сексуално влечение към хора.


В първия си коментар подметнах за логиката ти, но го оттеглям, радвам се на дискусията ни и интелигентния тон. Тъй че моите извинения.

GUEST000
06-14-2013, 12:26
Темата продължава да се пълни с ограничени хора, които мразят нещо и същевременно не спират да се интересуват от него .. Казвате ''те парадират'' .. а не се замисляте, че причината явно е в големия интерес, който предизвикват у вас ..
Много се отпускате в подобни теми да се правите на богове, да определяте нечия съдба и да решавате кой заслужава да живее и как трябва да го прави ..
Отдалече ми лъха на комплекси, злоба и скрита завист. Все пак си мисля, че ако един човек уважава себе си и се чувства щастлив, той не е способен да мрази. Особено в този случай ...
Повечето от вас се взеха много на сериозно с лепването на етикети, смъртните присъди и определянето на психични заболявания ...
Смешни сте .. :D
Имам предвид, че когато не харесвам нещо и с течение на обстоятелствата няма как да го променя - варианта е просто да остана безразличен и да си живея живота без да се интересувам от него .. Съветвам ви и вие да направите така ..
Живеем един живот и вместо да разрешавате вселенските въпроси и неща, които нямате сила да промените .. обърнете внимание на личното си щастие ...
И преди да осъдите и мен не забравяйте, че ще дойде ден, в който всеки от вас ще разбере, че думите му са били просто загуба на време .. :)

Violenza
06-14-2013, 12:37
Децата не са умствено и физически развити. Ако са - нямам против, но е трудно да се изредят обективни критерии, по които да преценяваме кога детето ще е готово, затова възрастта на пълнолетие, когато индивидът придобива пълната си гражданска свобода, може да направи този избор. Не заклеймявам педофилията абсолютно. За 14 годишно дете мога да заема и едната, и другата позиция, в зависимост от ситуацията. Упражнена педофилия над 5 годишно дете не мога да удобря под какъвто и да било предлог.

Чачо, остави закона, който в този случай е много на кантар. Педофилия не е да те привлече 13-14 годишна натокана мадамка. Те днешните девойки на тези години често имат по-богат сексуален опит от нас така или иначе, да не говорим, че пред някои такива аз се чувствам като момиченце, нищо че съм бая годинки по-голяма. Педофилия означава да те привлече именно детското в някого.

Не ми се коментира темата, 'щото това сме го дъвкали, дъвкали...

anonymous768631
06-14-2013, 12:38
Темата продължава да се пълни с ограничени хора, които мразят нещо и същевременно не спират да се интересуват от него .. Казвате ''те парадират'' .. а не се замисляте, че причината явно е в големия интерес, който предизвикват у вас ..
Много се отпускате в подобни теми да се правите на богове, да определяте нечия съдба и да решавате кой заслужава да живее и как трябва да го прави ..
Отдалече ми лъха на комплекси, злоба и скрита завист. Все пак си мисля, че ако един човек уважава себе си и се чувства щастлив, той не е способен да мрази. Особено в този случай ...
Повечето от вас се взеха много на сериозно с лепването на етикети, смъртните присъди и определянето на психични заболявания ...
Смешни сте .. :D
Имам предвид, че когато не харесвам нещо и с течение на обстоятелствата няма как да го променя - варианта е просто да остана безразличен и да си живея живота без да се интересувам от него .. Съветвам ви и вие да направите така ..
Живеем един живот и вместо да разрешавате вселенските въпроси и неща, които нямате сила да промените .. обърнете внимание на личното си щастие ...
И преди да осъдите и мен не забравяйте, че ще дойде ден, в който всеки от вас ще разбере, че думите му са били просто загуба на време .. :)

Забрави да ни напомниш в кой век живеем. Обичам хората да ми казват какво мога и какво не.

Чачо, въпреки че кокошките вероятно нямат сексуални влечения към хората, което е обяснимо от разликата в биологичните семейства(най-малкото), за кучетата не мога да кажа същото. Доказват го редица сайтове, на които ще пропусна да направя реклама.

И все пак, регламентирането в закона на нещо като убийството за удоволствие не може да го направи по-приемливо за мен лично. Те и Делян Пеевски успяха да регламентират като шеф на ДАНС, но ще протестирам довечера срещу това.

Нито ловците, нито зоофилите ми вредят пряко, но от логична гледна точка трябва да съм по-отвратен от първите. Признавам, това не е така, за което вина имат и порядките, които са ми вменени от околните през не чак толкова дългия ми живот. Но все пак, ако съдим реално и последователно, следва убиването за удоволствие да бъде доста по-строго наказано, въпреки че и там често се забелязва различен аршин(в осъждането) и от хората, и от контролните органи.
В странен свят живеем.

EDIT:

Чачо, остави закона, който в този случай е много на кантар. Педофилия не е да те привлече 13-14 годишна натокана мадамка. Те днешните девойки на тези години често имат по-богат сексуален опит от нас така или иначе, да не говорим, че пред някои такива аз се чувствам като момиченце, нищо че съм бая годинки по-голяма. Педофилия означава да те привлече именно детското в някого.
Едно още едно интересно несъответствие между регламентирането на един проблем в законите и реалните му измерения.

Auriss
06-14-2013, 14:24
Изхождате от тезата, че законът е за да възпрепятства и наказва. Истината е, че ролята му е превантивна и трябва да е в помощ на обществото, а не в ущърб на индивида/малцинството.

Затова и
Педофилия не е да те привлече 13-14 годишна натокана мадамка. Те днешните девойки на тези години често имат по-богат сексуален опит от нас така или иначе, да не говорим, че пред някои такива аз се чувствам като момиченце, нищо че съм бая годинки по-голяма.
туй няма никакво значение. Дали на 4 или 14, по-образовани от нас хора са преценили, че лицата под 18г възраст се нуждаят от защита. Наказанията са за позволилите си да нарушат тази разпоредба, а не за родилите се (или каквото там предпочитате) с определена сексуална ориентация.

Абсолютно същото е в сила и по отношение на зоофилията. Може и милион примера да ми извадиш за 'доброволно'(доколкото може изобщо да се нарече така) чифтосване между човек и животно, но в крайна сметка бетон е фактът, че животните в болшинство не изпитват сексуално привличане към хора. Ако можеха да говорят закон нямаше да е необходим, но нещата не стоят по този начин.

Ловът с хладно оръжие също е забранен - пак поради факта, че е жестокост към животното. Има си и определени места, на които ти е позволено да гърмиш. Никой не е излязъл да стреля по улични кучета из София, нали ? Това е наказуемо. Единствено из горите остава да се забрани отстрела и казусът е решен.

"Педерастията" за пръв път официално е забранена чак към средата на 16в. Надявам се не намираш библията за добър източник на морал.

Fisherman
06-14-2013, 15:30
Темата продължава да се пълни с ограничени хора, които мразят нещо и същевременно не спират да се интересуват от него .. Казвате ''те парадират'' .. а не се замисляте, че причината явно е в големия интерес, който предизвикват у вас ..
Много се отпускате в подобни теми да се правите на богове, да определяте нечия съдба и да решавате кой заслужава да живее и как трябва да го прави ..
Отдалече ми лъха на комплекси, злоба и скрита завист. Все пак си мисля, че ако един човек уважава себе си и се чувства щастлив, той не е способен да мрази. Особено в този случай ...
Повечето от вас се взеха много на сериозно с лепването на етикети, смъртните присъди и определянето на психични заболявания ...
Смешни сте .. :D
Имам предвид, че когато не харесвам нещо и с течение на обстоятелствата няма как да го променя - варианта е просто да остана безразличен и да си живея живота без да се интересувам от него .. Съветвам ви и вие да направите така ..
Живеем един живот и вместо да разрешавате вселенските въпроси и неща, които нямате сила да промените .. обърнете внимание на личното си щастие ...
И преди да осъдите и мен не забравяйте, че ще дойде ден, в който всеки от вас ще разбере, че думите му са били просто загуба на време .. :)

кво си отваряш плювалника бе модерен гражданин на европейска държава,нали точно за това предизвикват интерес,защото нон стоп ги гледаме навсякъде,дори в предаването "Денис и приятели" се опитаха да правят интервю от едно събиране на ненормалници,които пак се опитваха да пробутват знаменцата с дъга на тях,искаха равни права за всички

Fisherman
06-14-2013, 15:33
Защо си ми под подметката тогава?

ти нямаш подметки

Fisherman
06-14-2013, 15:34
Предвид, че цялото ми мнение твърди, че не можем да правим каквото си искаме, не мога да разбера къде успя да хванеш тва като идея? Цитирай ми коя част от мнението ми гласи, че всеки може да прави каквото си иска?

Как може да не разбираш,защо е забранена наркоманията

RagioL
06-14-2013, 15:39
ти нямаш подметки

Тогава защо имаш отпечатък от подметката ми на лицето си?

GUEST000
06-14-2013, 15:43
кво си отваряш плювалника бе модерен гражданин на европейска държава,нали точно за това предизвикват интерес,защото нон стоп ги гледаме навсякъде,дори в предаването "Денис и приятели" се опитаха да правят интервю от едно събиране на ненормалници,които пак се опитваха да пробутват знаменцата с дъга на тях,искаха равни права за всички

Именно.. Те искат равни права и ще ги получат някой ден .. А ти ще си останеш същия ограничен нещастник .. :)

Fisherman
06-14-2013, 15:44
Тогава защо имаш отпечатък от подметката ми на лицето си?

Къде го видя тва

Fisherman
06-14-2013, 15:45
Именно.. Те искат равни права и ще ги получат някой ден .. А ти ще си останеш същия ограничен нещастник .. :)

Дай да видиме,ще получат равен СПИН

RagioL
06-14-2013, 15:46
Къде го видя тва

А ти къде видя че нямам подметки?

Chacho
06-14-2013, 15:49
Как може да не разбираш,защо е забранена наркоманията

Ми не разбирам, щото не виждам каква работа е на държавата да ме спира да си вредя. Мога да си купя нож от магазина и да се наръчкам с него и това е абсолютно позволено. Просто не мога да наръчкам друг и ще ме осъдят, ако тръгна да го правя. Мога да изпия три литра алкохол и да стана невменяем, и пак нищо няма да ми кажат. Ей така не разбирам.

Fisherman
06-14-2013, 15:50
Не може няква гейска плюнка да има равни права с един нормален човек,който учи,ходи на работа има семейство.Гейовете нямат нормален живот и никога няма да имат,по едн причина,че те самите нямат място в тоя свят.Един гей точно никога няма да бъде продуктивен и да допринесе нещо за човечеството.Те просто си живуркат сбърканите животи там,развратничат,хранят се и отделят.

Както много ми се рекламират,като модерни и неограничени хора,твърдейки че и при животните има хомосексуализъм,забравят да допълнят,че при животните има и тумори.

Fisherman
06-14-2013, 15:54
Ми не разбирам, щото не виждам каква работа е на държавата да ме спира да си вредя. Мога да си купя нож от магазина и да се наръчкам с него и това е абсолютно позволено. Просто не мога да наръчкам друг и ще ме осъдят, ако тръгна да го правя. Мога да изпия три литра алкохол и да стана невменяем, и пак нищо няма да ми кажат. Ей така не разбирам.

Ми добре,като го разрешат нали някой който се е насвяткал и халюцинира ще се качи на кола и ще почне да маже по улицата,друг ще превърти и ще почне да коля.Как така ти пречат да си вредиш?До колкото знам е възможно човек да се добере до всички наркотици сега нали,само да има кеш.

Освен тва файда в наркотиците няма,те създават илюзия,че ти е добре,хубаво де ама тва не е видео игра,реалността като те запляска всичките наркотици на света няма да помогнат.

Violenza
06-14-2013, 15:54
Затова и
туй няма никакво значение. Дали на 4 или 14, по-образовани от нас хора са преценили, че лицата под 18г възраст се нуждаят от защита. Наказанията са за позволилите си да нарушат тази разпоредба, а не за родилите се (или каквото там предпочитате) с определена сексуална ориентация.

Не, аз принципно подкрепям закона, граница в години трябва да има, колкото и релативна да е тя, друга ми беше мисълта. Чачо каза, че не заклеймявал педофилията именно заради тези случай, а аз поясних, че тогава не става дума за педофилия въобще.

Chacho
06-14-2013, 15:59
Ми добре,като го разрешат нали някой който се е насвяткал и халюцинира ще се качи на кола и ще почне да маже по улицата,друг ще превърти и ще почне да коля.Как така ти пречат да си вредиш?До колкото знам е възможно човек да се добере до всички наркотици сега нали,само да има кеш.

Освен тва файда в наркотиците няма,те създават илюзия,че ти е добре,хубаво де ама тва не е видео игра,реалността като те запляска всичките наркотици на света няма да помогнат.

Да, но сега се контролира ситуацията с алкохола, тоест позволено е да се пие, не е позволено да се кара. А и от това което съм видял и пробвал, алкохолът ми носи една от най-заплашващите невменяемости.

А и да се друсаш, за да ти стане сивото ежедневие хубаво, за мен е просто тъпо решение и бягство от проблемите. Ако ти е хубаво по принцип, животът си ти е наред и употребяваш умерено, ще ти е едно по-различно забавление. Аз лично го приемам за алтернатива. Понякога ми се ходи на кино, понякога ми се употребява, но никога не слагам дрогата на преден план.

Според мен наркотиците не преебават хората. Преебаните хора си го доначукват с дрогата. Макар че някои (повечето) наркотици просто не си заслужават.


Но тук говорим за много идеализиран случай. В смисъл, за да е легална дрогата, очаквам да има толкова добра правосъдна система, че всеки установен случай на престъпление под влиянието на дрога да се наказва. Тоест, осъдени за всички катастрофи, осъдени за всички побойща и прочее.

DarkTemplar
06-14-2013, 15:59
Не може няква гейска плюнка да има равни права с един нормален човек,който учи,ходи на работа има семейство.Гейовете нямат нормален живот и никога няма да имат,по едн причина,че те самите нямат място в тоя свят.Един гей точно никога няма да бъде продуктивен и да допринесе нещо за човечеството.Те просто си живуркат сбърканите животи там,развратничат,хранят се и отделят.

Както много ми се рекламират,като модерни и неограничени хора,твърдейки че и при животните има хомосексуализъм,забравят да допълнят,че при животните има и тумори.
Нямам намерение да го играя адвокат на хомобандитите, ама яко си в грешка с някои от твърденията ти. Особено относно продуктивността и приноса им към човечеството. Ти ги изкара некви примати, което е тотална заблуда.

Fisherman
06-14-2013, 16:03
Нямам намерение да го играя адвокат на хомобандитите, ама яко си в грешка с някои от твърденията ти. Особено относно продуктивността и приноса им към човечеството. Ти ги изкара некви примати, което е тотална заблуда.

Ти заеби тоя принос към човечеството,никой не е длъжен да става велик теоритичен химик или физик,но все пак поколение е длъжен да остави един човек,което те не могат да направят.Оттам се къса връзката и нема файда от техното съществуване.

DarkTemplar
06-14-2013, 16:05
Е кво да го заебавам, като някои от най-големите умове в световната история са били с обратни наклонности? Вкарваш доста услужлива логика, биеща малко на социален дарвинизъм с патриархални нотки. ;)

Violenza
06-14-2013, 16:05
поколение е длъжен да остави един човек
:lol: X 10000000000000000000000000000

Fisherman
06-14-2013, 16:06
Да, но сега се контролира ситуацията с алкохола, тоест позволено е да се пие, не е позволено да се кара. А и от това което съм видял и пробвал, алкохолът ми носи една от най-заплашващите невменяемости.

А и да се друсаш, за да ти стане сивото ежедневие хубаво, за мен е просто тъпо решение и бягство от проблемите. Ако ти е хубаво по принцип, животът си ти е наред и употребяваш умерено, ще ти е едно по-различно забавление. Аз лично го приемам за алтернатива. Понякога ми се ходи на кино, понякога ми се употребява, но никога не слагам дрогата на преден план.

Според мен наркотиците не преебават хората. Преебаните хора си го доначукват с дрогата. Макар че някои (повечето) наркотици просто не си заслужават.


Но тук говорим за много идеализиран случай. В смисъл, за да е легална дрогата, очаквам да има толкова добра правосъдна система, че всеки установен случай на престъпление под влиянието на дрога да се наказва. Тоест, осъдени за всички катастрофи, осъдени за всички побойща и прочее.

Нема смисъл баце,ти само си го казвал,колко е яко усещането от взет изпит,ново гадже етс сещаш се.Тогава от къв кур човек да прибягва към нещо,което ще създаде илюзия,че е щастлив,когато той вече е?

Fisherman
06-14-2013, 16:07
Е кво да го заебавам, като някои от най-големите умове в световната история са били с обратни наклонности? Вкарваш доста услужлива логика, биеща малко на социален дарвинизъм. ;)

къде ги тея хора бе

GUEST000
06-14-2013, 16:09
Не може няква гейска плюнка да има равни права с един нормален човек,който учи,ходи на работа има семейство.Гейовете нямат нормален живот и никога няма да имат,по едн причина,че те самите нямат място в тоя свят.Един гей точно никога няма да бъде продуктивен и да допринесе нещо за човечеството.Те просто си живуркат сбърканите животи там,развратничат,хранят се и отделят.

Както много ми се рекламират,като модерни и неограничени хора,твърдейки че и при животните има хомосексуализъм,забравят да допълнят,че при животните има и тумори.

Всъщност може ;) Днес хората не се делят на хомосексуални и хетеросексуални .. Ти ги делиш и това те прави глупак ..
Това, че един човек е гей не пречи да е по умен от теб, както и доста по добър, да се грижи за семейството си по-добре от теб и да допринесе нещо за човечеството (характер, не опира до сексуална ориентация) ..
А сега ти, който се имаш за най-нормален ми кажи какъв ще е твоят принос за човечеството .. гнидо ?

Chacho
06-14-2013, 16:14
Нема смисъл баце,ти само си го казвал,колко е яко усещането от взет изпит,ново гадже етс сещаш се.Тогава от къв кур човек да прибягва към нещо,което ще създаде илюзия,че е щастлив,когато той вече е?

Прекалено големи сравнения даваш, аз дрогата не я поставям чак там. На мен ми е по-кеф от гадже и взет изпит. Това са дългосрочни неща. А вечер, като си запаля цигарата, се радвам 1 час. Като да сравняваш гледането на филми със взети изпити. Ако гледаш през цялото си време филми, може и да си преебеш изпита, ама ако си учиш за изпита и си го вземеш, пък два дена от сесията си гледал филми, щото си имал време, вече си си научил, тогава не виждам проблем.

Бтв, понеже говорехме в темата за марихуаната, на път съм да я откажа. Не окончателно и щото така съм си наумил, а просто нещата сами вървят натам. Пуша, когато ме кефи, ма просто ми се променят желанията. Сега много по-рядко ми се пуши, понарадвах се на изживяването и му свикнах. Ако ми се допуши, грам няма да се ограничавам. Същото ми е с алкохола вече, пия го веднъж на няколко месеца - за привкус, щото ми се е допила една бира примерно. Та виждам лошо в прекаляването, което е много уклончиво понятие, но не и в самото действие.

Fisherman
06-14-2013, 16:18
Еми щом си yolo.Всеки избира как да живее.Аз обичам да се ограничавам от нещата,които хората правят без много замисъл.

Fisherman
06-14-2013, 16:20
Това, че един човек е гей не пречи да е по умен от теб, както и доста по добър, да се грижи за семейството си по-добре от теб

Кое семейство?Какво семейство може да имат 2ма потни мъже хахахахаха

DarkTemplar
06-14-2013, 16:20
къде ги тея хора бе
Като започнем от Аристотел и Александър Велики в Античността и стигнем до Жул Верн, Оскар Уайлд, Дж. М. Кейнс, Марсел Пруст, Артюр Рембо, Пол Верлен, Труман Капоти, Елтън Джон, Фреди Меркюри и Джани Версаче в модерните времена. Само несериозни имена без никакъв принос. 8-)

Fisherman
06-14-2013, 16:22
А сега ти, който се имаш за най-нормален ми кажи какъв ще е твоят принос за човечеството .. гнидо ?

Ми имам приноси пич,в момента уча за здравен работник,некой ден ще ги лекуваме хората,надявам се още по-добре,защото за разлика от колеги аз не смятам да забогатявам на гърба на здравето на хората.И още много приноси имам но в личен план,към близките хора.

102
06-14-2013, 16:23
Подсети ме за един филм с Капоти, мерси.

girlwithblueeyes
06-14-2013, 16:31
Можеш да правиш каквото искаш все пак живота си е твой. Едва ли на някой освен на най-близките ти хора му пука ти дали си гей или не . На мен лично гейовете са ми противни но това си е мое мнение .

BloodyDreamer
06-14-2013, 16:31
Fisherman, освен имената, които изброиха по-горе, за Леонардо Да Винчи също има теории, че е бил хомсексуален или поне бисексуален. Освен това никой не е ДЛЪЖЕН да остави поколение. Даже за някои хора е желателно да не оставят, щото са толкова тъпи, че е просто невъзможно да възпитат дете с качествена ценностна система. Циганите май също разсъждават по твоята логика, че като ги гледам как се трудят да оставят поколение... (не ми се щеше да отварям тази тема, но просто не се сдържах) Още повече, че хомосексуализмът и стерилитетът нямат нищо общо.

Fisherman
06-14-2013, 18:08
Хомосексуализма е рака на днешното общество

GUEST000
06-14-2013, 20:48
Хомосексуализма е рака на днешното общество


Хомосексуализма е последната дупка на кавала за това общество .. Но за теб явно представлява сериозен проблем, който те засяга в личен план.. иначе каква друга ще е причината ти да отделяш толкова време в изказване на мнения за хомосексуализма .. Ако си гей - признай си, ще те подкрепим :D Другият вариант е да отделиш няколко часа за посещение на психолог .. да се надяваме, че ще успеете заедно да се преборите със злобата и проблемите в живота си..

be_yourself
06-14-2013, 20:59
Послушай сърцето си. Не се мисли за мнението на останалите- важно е какво искаш ти!

Fisherman
06-14-2013, 21:53
Хомосексуализма е последната дупка на кавала за това общество .. Но за теб явно представлява сериозен проблем, който те засяга в личен план.. иначе каква друга ще е причината ти да отделяш толкова време в изказване на мнения за хомосексуализма .. Ако си гей - признай си, ще те подкрепим :D Другият вариант е да отделиш няколко часа за посещение на психолог .. да се надяваме, че ще успеете заедно да се преборите със злобата и проблемите в живота си..

Няма как да съм гейски боклук :) нека все повече слабоумници ги защитават

DarkTemplar
06-14-2013, 22:36
Послушай сърцето си. Не се мисли за мнението на останалите- важно е какво искаш ти!
О, колко оригинално и неклиширано... пророних сълза.

Fisherman, не си лошо момче, ама предразсъдъците са ти в повече. Постарай се да си поразшириш кръгозора, че тесногръдието е кофти порок. ;)

Педалите и лесбийките верно са сравнително незначителен проблем на обществото ни. Мутрите (и въобще селяните с пари и власт), курвите, шуробаджанащината, злобата и мързела са далеч по-сериозни недъзи. 100 пъти предпочитам да контактувам с хомобандит с акъл, отколкото с някой нагъл хетеросексуален селяк, дето си мисли, че светът е негов и всички са му длъжни.

Fisherman
06-15-2013, 06:02
Контактувай,кой те спира от тях има какво да научиш.

GUEST000
06-15-2013, 14:36
Контактувай,кой те спира от тях има какво да научиш.

Жалко че от теб няма какво да се научи ..

Fisherman
06-15-2013, 14:38
Жалко че от теб няма какво да се научи ..

такъв цървул като тебе няма какво да научи,освен тва аз педерасите няма на какво да ги уча освен да ги подгона с напалм и барут

girlwithblueeyes
06-15-2013, 14:40
Офф като почнете с тав тесногръдие . Човек като не приема нещо различно и веднага всички го обявявате за тесногръд и ограничен . Приемам много неща в тоя живот ама точно пък гейовете и лесбийките са ми ужасно противни . Ама добре нека съм ограничена

GUEST000
06-15-2013, 14:43
такъв цървул като тебе няма какво да научи,освен тва аз педерасите няма на какво да ги уча освен да ги подгона с напалм и барут


Мечтите са безплатни .. смешко ..

Fisherman
06-15-2013, 14:56
Офф като почнете с тав тесногръдие . Човек като не приема нещо различно и веднага всички го обявявате за тесногръд и ограничен . Приемам много неща в тоя живот ама точно пък гейовете и лесбийките са ми ужасно противни . Ама добре нека съм ограничена

Какво ти пука момиче,всеки може да лепне етикет на всеки,важното е човек в живота си да има свои разбирания и да си следва някакви правила и ако му е добре,точно никой нищо не може да му каже.

Аз точно никога няма да приема това извращение,па нека съм най-тесногръдия хомофоб.Да хомофоб съм и чак се гордея :) всички гейтаци,лесбийки и всякакви между-полови форми на живот ще горят в ада,а за техните защитници и широкогръди хомофили предлагам да си масажират простата през стената на дебелото черво,както правят изродите,които защитават.

GUEST000
06-15-2013, 15:00
Какво ти пука момиче,всеки може да лепне етикет на всеки,важното е човек в живота си да има свои разбирания и да си следва някакви правила и ако му е добре,точно никой нищо не може да му каже.

Започваш да схващаш ми се струва :)

Fisherman
06-15-2013, 15:02
Започваш да схващаш ми се струва :)

И какво да не би гейовете с техните изкривени разбирания да живеят добре? хахаха я преосмисли какво казах

GUEST000
06-15-2013, 15:05
И какво да не би гейовете с техните изкривени разбирания да живеят добре? хахаха я преосмисли какво казах


Всеки може да живее добре, стига някой друг да не го спира ...

Fisherman
06-15-2013, 16:58
Пуснете убийците и цялата утайка от затворите защото и те са хора имат права и

Kosta Din
06-15-2013, 19:16
Не съм човек, който да обижда другите с лекота, но виж теб, Fisherman, да те напсува с кеф човек... нямам какво да ти кажа - кон с капаци, нищо повече ;) Наслушах се на достатъчно простотии :Х Все пак обаче благодаря на всички за мненията!

GUEST000
06-15-2013, 19:56
Пуснете убийците и цялата утайка от затворите защото и те са хора имат права и



И определено не ти се отдава мисленето .. Как можеш да сравняваш убиец с гей и какво е общото между тях, че ги групираш заедно по права ? Убиецът не случайно е в затвора - извършил е престъпление, за което трябва да бъде наказан ... това какво общо има с един човек, който живее за свободата и това да се бори за правата си ? Аз съм сигурен, че и ти в някои ситуации се бориш за права, защото това е нещо важно и индивидуално за всеки .. Дори успя да докажеш колко си прост и ограничен .. Все пак има два варианта .. Единият е да си прекалено глупав, другият .. е да си прекалено сигурен, че точно твоето дете няма да бъде гей, защото това е напълно възможно .. Тогава как ще оправдаеш себе си за мненията, които изказа и как ще се бориш за правата на собственото си дете ?
Така,че един съвет .. Живей си живота и не потъпквай чуждите права, защото никой не си знае съдбата .. :)

Fisherman
06-15-2013, 20:09
сравнявам убиеца с гей щото и двамата са утайката на човечеството.и не мойто дете трябва да е гей,ами твойто и без това обичаш гейове ще се грижиш за него по добре от колкото ако беше хетеросексуално

frente
06-15-2013, 20:11
Много ми е смешно като почнете да ми обяснявате как педерастията е нещо нормално. Кое му е нормалното на това? По-антиприродно нещо не знам дали съществува на земята? Страх ме е от момента, в който синът ми ще ме пита защо Гошко има двама татковци. Ей тогава ще отида и ще ги пребия и двамата му татковци на Гошко.

GUEST000
06-15-2013, 21:08
Страх ме е от момента, в който синът ми ще ме пита защо Гошко има двама татковци.

Мислиш малко егоистично .. точно тогава ще е добре да проумееш, че по-добре Гошко да има двама татковци, отколкото да излезе боклук от дома за сираци .. И бъди сигурен, че това няма да е единственото смущаващо нещо, за което ще пита сина ти .. Сред хората има всякакви изроди, това да е най-малкия ти проблем

GUEST000
06-15-2013, 21:10
сравнявам убиеца с гей щото и двамата са утайката на човечеството

Вече започвам да те съжалявам, сериозно ..

Fisherman
06-15-2013, 22:05
Вече започвам да те съжалявам, сериозно ..

Окей парцал

ndesign
06-15-2013, 22:08
/// че по-добре Гошко да има двама татковци, отколкото да излезе боклук от дома за сираци...
Да спасим сираците като ги дадем на гей-двойки... това не е решение нито на първия, нито на втория проблем. Просто избор на по-малкото зло... Нито е редно да има сираци, нито е редно да има хора с повредена ориентация. Въпроса е да се опитваме да помагаме на всеки да се обърне към нормалното и да заживее щастливо. Докато се насърчава която и да е болест вместо да се лекува, все повече ще се разболяват. Да - да си обратен е болест и да - заразна е.

Разликата е там, че ти изказваш мнение, а аз говоря с факти .. И не съм напълно сигурен, че търсиш истината. По-скоро търсиш отговора, който на теб най-много ще ти хареса.
Възможно е човек да не се ражда такъв .. не можем да твърдим нещо, за което дори и учените не са сигурни.
Не говориш с факти, говориш с теории. Не знам дали има човек в този форум които да не знае дълбоко в сърцето си дали е нормално да има гей-двойки или не. И ако има такъв които си мисли че няма никаквъв проблем в това, дали пък един ден няма да промени мнението си ако собственото му дете покаже такива наклонности? Или може би ще остане все така равнодушен и подкрепящ "различните"?
И просто за уточнение: Ако не търся истината, какво търся? Лъжата ли? :D

прочети десетте Божи заповеди олигофрен и ми кажи,коя от тях не работи и няма отношение дори и днес след 2000 години
Fisherman много хубави неща е казал, е тонът му понякога е по-остър, но пък то не винаги може човек да спори спокойно :)

Fisherman
06-15-2013, 22:09
Мислиш малко егоистично .. точно тогава ще е добре да проумееш, че по-добре Гошко да има двама татковци, отколкото да излезе боклук от дома за сираци .. И бъди сигурен, че това няма да е единственото смущаващо нещо, за което ще пита сина ти .. Сред хората има всякакви изроди, това да е най-малкия ти проблем

не знам дали има нещо по изродско от тва двама мъже да си бъркат по дупките и да се обичат,айде аз за първи път се оттеглям от тема защото е просто безмислено да си губя времето за някакви сбърканяци,просто тоя път аз усещам как минавам собствените си граници :D

живейти си вие с гейовете,ще си живея аз без тях,пък накрая ще видим кой какво

RagioL
06-15-2013, 23:01
живейти си вие с гейовете,ще си живея аз без тях,пък накрая ще видим кой какво

Е па с гейове не се живее баце, ако нема женско се самоубивам!

GUEST000
06-16-2013, 07:38
живейти си вие с гейовете,ще си живея аз без тях,пък накрая ще видим кой какво

.. - каза лорд гейски аватар и си бръкна отзад .. -
Ти отдавна премина границата ... все пак успя да схванеш идеята с безразличието към гейовете .. Повярвай ми, така ще е по-добре и за теб ..

stambelan
06-16-2013, 07:53
http://www.youtube.com/watch?v=VzRkdObI_Ao

ndesign
06-16-2013, 10:20
http://www.youtube.com/watch?v=VzRkdObI_Ao
+

DarkTemplar
06-16-2013, 13:54
Офф като почнете с тав тесногръдие . Човек като не приема нещо различно и веднага всички го обявявате за тесногръд и ограничен . Приемам много неща в тоя живот ама точно пък гейовете и лесбийките са ми ужасно противни . Ама добре нека съм ограничена
Не са ли те учили да не си слагаш дупето там, където двама си мерят патките? 8-)

girlwithblueeyes
06-16-2013, 17:12
Не:D
ама са ме учили че има нормални и ненормални неща в тоя живот

ge6aaaa3
06-16-2013, 17:42
За какво сте го заръфали педалчето? На никого не пречи, стига да се облича като нормален човек и да не парадира с педерастията си. Авторе, ако не се набиваш на очи, не пречиш на никого. Никой не го интересува, че предпочиташ мъжки задници, ако не го показваш. Дразнещото е като облечеш розовата тениска, гримираш се с двуцевката и говориш като долнопробна проститутка.

sneering
06-16-2013, 20:14
ако нема женско се самоубивам!

Личи ти в темата за снимки

Auriss
06-16-2013, 20:15
Не:D
ама са ме учили че има нормални и ненормални неща в тоя живот

Викаш да си вреш носа в на хората спалнята е нормално нещо. Или теб педалското поведение ти е противно, което пък е привично на жените, което значи, че и от самата теб трябва да те е гнус ? Поясни, моля.

stambelan
06-16-2013, 22:31
http://www.youtube.com/watch?v=kbrakvrUw7w

girlwithblueeyes
06-17-2013, 05:42
Auris
Не знам дори не съм имало такива хора в обркъжението ми и не смятам да имам. Всеки си решава иначе .

Chacho
06-17-2013, 07:48
Офф като почнете с тав тесногръдие . Човек като не приема нещо различно и веднага всички го обявявате за тесногръд и ограничен . Приемам много неща в тоя живот ама точно пък гейовете и лесбийките са ми ужасно противни . Ама добре нека съм ограничена

Като и ти не знаеш защо, си е тесногърдие. Не е въпроса, че нещото е различно, а че реагираш възможно най-първично на това нещо. Ако не са тия първични чувства, нещо рационално, което да ти се явява пречка да ги възприемеш, намираш ли? Щото и мен са ме учили, че има нормални и ненормални работи, и са ме учили да ги преценявам, а не да ги възприемам наготово, без да ги премислям.

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:15
ами пречката е че са ми гнусни
Пречката е че не нормално мъж да се целува с мъж или жена с жена
Живеем в 21 век но има неща който и след 50 години няма да станат нормални
Не ме вълнуват тези хора стига да не бъдат в обръжението ми .

Chacho
06-17-2013, 08:17
Тоест, не е нормално, щото не е нормално. И щото ти е гнусно. А дружиш ли с хора, които ядат шкембе, мозък?

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:18
Не познавам такива хора който ядът шкембе освен баща ми и баба ми но двете неща са различни

Chacho
06-17-2013, 08:22
Не познавам такива хора който ядът шкембе освен баща ми и баба ми но двете неща са различни

Едното е някво по-такову викаш?

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:25
Няма прилика между двете и аз ям всякакви морски деликатеси ама досега не съм чула човек да ми прави забележка затова

Chacho
06-17-2013, 08:28
Тоест, хомосексуалните не са нормални, щото им се правят забележки?

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:30
Охх нее неее не са нормални защото си има закони в тоя живот . Едно е да кажеш че ядеш нещо си там друго е да кажеш че си обратен . Едва ли някой ще ти направи проблем ако ядеш жабески бутчета друго е ако кажеш че си обратен . Мнението за теб се променя неимуверно .

Chacho
06-17-2013, 08:38
Дотук разбрах, че:
-не е нормално, защото има закони
-не е нормално, защото някои неща преди 50 години не са били нормални и затова няма да са и сега
-не е нормално, защото мнението на хората към теб се променя
-не е нормално, защото теб те е гнус
-не е нормално, защото не е нормално
-не е нормално, защото са те научили, че има нормални неща и ненормални неща

Аналният секс между мъж и жена нормален ли е тогава?

ПС: Всъщност, по-важният ми въпрос е, ако имаш приятел гей, който не се е разкрил пред теб и в продължение на 2-3 години поддържате много близка приятелска връзка, ако ти каже какъв е всъщност, ще спреш ли да се виждаш с него? Ако не се промени като човек и ако не е изнеженият образ, който си представяш.

Познавам няколко гея, отскоро и лесбийки, за всичките съм научавал впоследствие, след като имах добро мнение за тях. С изключение на един, който донякъде беше пекан, ма след втория коментар прекратих отношения с него.

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:41
- говорех за законите на природата не за правните закони
- за мен лично да ако ще и 50 години да минат пак няма да възприема подобно нещо
- естественно че ще се промени ти как би реагирал ако най-добрият ти приятел или синът ти каже че е гей. Едва ли би подходил толкова разбрано

За аналният секс ми това си е между мъж и жена на мен не ми допада но да смятам го за нещо нормално .

Chacho
06-17-2013, 08:47
Какви са законите на природата? Кой закон гласи, че не могат да се привличат двама мъже/жени? Или по интуиция приемаш, че има такъв, като изхождаш от това, че те е гнус?

Аз как бих реагирал, няма нищо общо с това кое е нормално и кое не е.

И трябва ли да казвам гласно, или сама разбираш, че не се аргументираш? Не можеш да кажеш, че нещо не е нормално, защото не е нормално. Тва е като да ти сипа чаша уиски и да ти кажа, че е чаша кафе, защото е чаша кафе.

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:50
Исках да каже че тогава едва ли ще се стори толкова нормално все пак
ами не е много в ред мъж и мъж да се привличат иил жена с жена . Нормалноот е мъж и жена .
Всеки си решавам сам иначе как да живее ама нека да не ме обявате за ограничена само защото на мен тези неща са ми противни .

Chacho
06-17-2013, 08:52
Е, нека не се засягаш, само щото те обяваваме за ограничена...

"ами не е много в ред мъж и мъж да се привличат иил жена с жена . Нормалноот е мъж и жена . "

Пак заявяваш кое е нормално и кое не. Кажи какъв ти е критерият за нормално? Щото аз мога след теб да мина да кажа точно обратното и, а сега де, кой е прав, кой е крив? С какво се различава връзката мъж с мъж и жена с жена, от тази на мъж с жена?

И какво точно ти е противно, ако тия хора седят и си пият бирата с теб докато разговаряте?

girlwithblueeyes
06-17-2013, 08:57
аахах добре айде ограничена съм :lol:

Самият показ на чувствата им ми е противен това е то

Нормалон за мене е да имаш партъор от противоположният пол с който да градите семейство и т. н . Нормално за мене е едно дете да има баща и майка от различен пол а не двама бащи или две майки .

Glamour92
06-17-2013, 08:59
То ако питаш моята баба,не е и нормално да правиш секс преди брака.
Всеки що нарушава тоя свещен закон спада към графа "гювендии и развратници,жители на Содом и Гомор" и тя отказва да общува с него или му натяква що за стока е ей така,профилактично.

Ясно е как реагираме и ние ,нали ? :D

Та,за гейовете и лесбийките- щом в техния свят е нормално,значи е.
Ако в нечий друг не е -това е чужд проблем.

** не става дума за показността,когато я има,бтв
да не се бърка-парадирането с каквото и да било е досадно- вредно не,просто досадно

girlwithblueeyes
06-17-2013, 09:07
Е че то и в моят свят е нормално хората да ходят вкъщи обути и по официолно облечени ама за другите няма да е много нормално :D

x7aZzy
06-17-2013, 09:08
girlwithblueeyes, мисли преди да пишеш/говориш. Добронамерен съвет. Иска ми се да се бях вслушала в него, като бях на твоите години.

Какво толкова се засягаш от факта, че те мислим за ограничена?
За мен си ограничена. Ама на теб какво ти пука? Аз не съм ти никаква.

По темата - когато общувам с някого, последното нещо, което ме вълнува, е с каква ориентация е.

girlwithblueeyes
06-17-2013, 09:12
Хич не се засягам просто споря . излагам моята гледна точка която очевидно е различна от вашата .

Ivaaaaa
06-17-2013, 09:14
и тук ли бее :lol:

girlwithblueeyes
06-17-2013, 09:15
и тук ли бее :lol:

ахамм:lol:
аз спирам аз си имам мнение вие си имамате мнение и неможем да си ги променим едни други
Фарвел :)

x7aZzy
06-17-2013, 09:21
Поправете ме, ако греша - за спор не трябват ли аргументи?

Не съм чела цялата тема, но на последната страница не видях някой да е привел аргументи в защита на позицията си (освен Чачо, естествено).
Останалото е "словесна цапаница", както се изразява Булгаков.

GUEST000
06-17-2013, 16:19
Поправете ме, ако греша - за спор не трябват ли аргументи?

Не съм чела цялата тема, но на последната страница не видях някой да е привел аргументи в защита на позицията си (освен Чачо, естествено).
Останалото е "словесна цапаница", както се изразява Булгаков.


Върни се малко по-назад и ще видиш достатъчно аргументи и от двете страни ..

punisher1988
06-17-2013, 23:33
Авторе, живей си живота да не ти пука. Няма да бъдеш щастлив докато не се приемеш. Майната им на тези, които не ни приемат и ни наричат ненормални. Те не са способни да вдигнат глава от земята и да разсъдят поне малко. Хомосексуални има от край време, хомосексуалността съществува при всички животински видове (сигурно и при тях е виновна модата ...)
Няма нищо по-нормално от това да бъдеш щастлив!!!

ndesign
06-18-2013, 00:45
Аналният секс между мъж и жена нормален ли е тогава?
Естествено че не е!

То ако питаш моята баба, не е и нормално да правиш секс преди брака.
Много правилно е казала баба ти. Но тук отиваме в по-разилчна тема... въпроса е защо си с някого. Заради якия секс ли? И като омръзне якия секс след 2-5-10 години, какво правим? Раздяла, развод, провален живот, деца без родител? ...


Та, за гейовете и лесбийките - щом в техния свят е нормално, значи е.
Ако в нечий друг не е - това е чужд проблем.
Еми да горките психари, колко нормални неща правят в техния си живот, а ние ги държим по затворите, ама че сме несправедливи...

А защо не е нормално да си Гей и защо това е болест? Не защото има закони и някой го е гнус или незнам си какви си странични фактори. А защото хората не са създадени така, нито като физически същества, нито като психика. Не са създадени случайно два пола, точно както не е създаден задника за... всичко останало е аномалия, различно от нормалното - болест! Представа че може и така, но само представа... Също както пушача си мисли че му е добре, но изобщо не знае какво е да вдишаш чист въздух. Или наркомана си мисли че е много яко да си влезе в халюцинацийката, ама не подозира колко по-хубав може да бъде истинския свят...

А когато човек е болен, ние не го отбягваме и не го съдим за това, а се опитваме да му помогнем да се излекува... а когато една болест се остави да се развива (насърчава), тя не води до нищо добро.

Auriss
06-18-2013, 03:47
^бездарен трол си :(

RagioL
06-18-2013, 07:53
Какви са законите на природата? Кой закон гласи, че не могат да се привличат двама мъже/жени? Или по интуиция приемаш, че има такъв, като изхождаш от това, че те е гнус?

Аз как бих реагирал, няма нищо общо с това кое е нормално и кое не е.

И трябва ли да казвам гласно, или сама разбираш, че не се аргументираш? Не можеш да кажеш, че нещо не е нормално, защото не е нормално. Тва е като да ти сипа чаша уиски и да ти кажа, че е чаша кафе, защото е чаша кафе.
Лека намеса от моя страна. Съществуването на два пола прави нелогично еднополовите взаимоотношения от този тип.
Може би това има предвид момичето.

Като говорим за природни закони, тоя за гравитацията ми прави много проблеми след 7-ма, 8-ма чаша.

girlwithblueeyes
06-18-2013, 07:57
Точно това исках да кажа но аз не съм се аргументирала като хората :lol:

RagioL
06-18-2013, 08:24
Лошото е че на Рагиола думата не тежи щото е квалифициран като тесногръд. :D

П.п. Въпреки че не тема за музика аз все пак ще публикувам, щото ме кефи на всякъде да пускам музика.
http://www.youtube.com/watch?v=lvbQHomDQHk

girlwithblueeyes
06-18-2013, 08:28
И аз съм квалифицирана като такава:lol: ама кво да се прави

DarkTemplar
06-18-2013, 08:29
Точно това исках да кажа но аз не съм се аргументирала като хората :lol:
Ами следващия път се аргументирай. Сама знаеш, че начинът е не по-малко важен от смисъла. ;)

girlwithblueeyes
06-18-2013, 08:31
Мисля че достатъчно съ мсе аргументирала
Лесно мога да извадя от учебниците и материалите на пастрока ми по право и психология и да препиша нещо от там но няма да има смисъл .
Но както и да е .

RagioL
06-18-2013, 08:46
Аргументация.
http://shop.oragie.com/images/PKK.jpg
Кой не обича стабилните доводи?!

RagioL
06-18-2013, 09:07
И аз съм квалифицирана като такава:lol: ама кво да се прави

Рагиола е пристрастен по темата щото не обича пишки и не разбира тия дето ги обичат.

RagioL
06-18-2013, 09:10
Мъжете сме по-малко от жените а обратните още повече прецакват нещата. :D

RagioL
06-18-2013, 09:15
На Рагиола му изпуши процесора и започна да говори за себе си в трето лице.

http://www.youtube.com/watch?v=j4GmyOPYY-g

girlwithblueeyes
06-18-2013, 09:16
Мъжете сме по-малко от жените а обратните още повече прецакват нещата. :D

ахамм и то после ревеме ние жените че нямало мъже пък те се харесват едни други
апф противнa работа:lol:

GUEST000
06-18-2013, 09:16
Еми да горките психари, колко нормални неща правят в техния си живот, а ние ги държим по затворите, ама че сме несправедливи...
А защо не е нормално да си Гей и защо това е болест?
А когато човек е болен, ние не го отбягваме и не го съдим за това, а се опитваме да му помогнем да се излекува... а когато една болест се остави да се развива (насърчава), тя не води до нищо добро.

А за разлика от болестите, хомосексуалността не се лекува. Да, може да бъде подтисната, но самото "лечение" би допринесло за раздвояване на личността, интернализирана хомофобия, психични заболявания или самоубийство ..
Предварително знам, че това е целта на лечението, а именно хората да намразят себе си и да се отвратят от това което са всъщност, за да започнат нов живот, изпълнен с лъжа и презрение към себеподобни.
Тук обаче разбирам, че научните аргументи не са в състояние да променят факта, че за теб хомосексуалността е болест. Тъй като за пореден път ще изразяваме лично мнение, трябва да кажа, че имаме различни разбирания за видовете болести.
За теб това е болест и гейовете заслужават подобно лечение, но от моя гледна точка това е проява на садизъм и агресия и също е признак за някакво заболяване .. Давай сега, оправдай се, че не си болен :)
Друго .. как въобще е възможно да правите такива сравнения ? Беше гей с убиец, а сега и гей с наркоман и гей-пушач ..
Относно "насърчаването на болести", също си доста незапознат. Никой не насърчава хората да бъдат гейове ..

102
06-18-2013, 09:26
"Никой не насърчава хората да бъдат гейове.." - Това беше добро.

RagioL
06-18-2013, 10:51
ахамм и то после ревеме ние жените че нямало мъже пък те се харесват едни други
апф противнa работа:lol:


Както се казва, когато принца зареже принцесата зареди друг принц, нещо в приказката не е наред. :D

girlwithblueeyes
06-18-2013, 10:53
И после принца и принца си имат дете и детето го питат кой е мама и кой тати и то не знае:lol:

Chacho
06-18-2013, 11:47
И после принца и принца си имат дете

:lol:

girlwithblueeyes
06-18-2013, 11:49
имах предвит да си осиновят моя грешка:oops:

GUEST000
06-18-2013, 14:02
И после принца и принца си имат дете и детето го питат кой е мама и кой тати и то не знае:lol:

Може да ти се струва смешно, но истината е, че този модел се променя.. При тях няма мама и тати .. Има двама бащи или две майки .. Ти да не си мислиш, че ще си играят на мъж и жена :D:

girlwithblueeyes
06-18-2013, 14:25
Да но е редно едон дете да има и баща и майка от два различни пола . Поне аз така смятам.

Chacho
06-18-2013, 15:02
Да но е редно едон дете да има и баща и майка от два различни пола . Поне аз така смятам.

Сираците и полусираците?

BloodyDreamer
06-18-2013, 21:24
Chacho, кефиш ме.

Вчера гледах един филм, в който главният герой беше гей. Беше спечил първо място в някакъв журналистически конкурс и когато го награждаваха, той каза на всички, че е гей. Та някъде измежду всичките приказки за това как му е омръзнало да е сам и как не иска да се преструва пред най-близките си, каза нещо, което дълбоко се отпечата в съзнанието ми. И то беше: It's just love. What are you all scared of?
Сексуалността е нещо много лично и смятам, че нито е нужно да става публично достояние (демек всички да знаят, още повече пък да се парадира с това), нито че който и да било има право да ти се бърка в това с кой спиш. Става въпрос и за хетеросексуалните.
Сега, на мен също ми е гнусно да гледам как двама мъже се фръцкат като курви, също толкова ми е противно да гледам момичета, които се държат по този начин. Също много мразя хора, които се изчерпват само със сексуалността си (не знам дали ме разбирате). Още повече - смятам, че ние сме първо хора с мисли и чувства, а едва след това се делим на мъже и жени, хомосексуални и хетеросексуални.
Освен това, сетих се за една история (реална) - в МОЛ вървят двама мъже, хванати за ръце. Зад тях са майка и детето ѝ. Майката изказва възмущението си, а детето (пет-шест годишно) казва: "Какво лошо има, нали се обичат?" Та ето - малко дете, чийто мозък не е промит от предразсъдъците на възрастните, смята хомосексуализма за нещо нормално.
А най-тъпият аргумент е "защото прадедите ни са казали, че не е нормално". 'Щото нашите "прадеди" са смятали, че да обвиняваш момичета във вещерство и да ги изгаряш на клада е нормално, ама...

102
06-18-2013, 21:28
Примерът с детето е малко неуместен....

GUEST000
06-18-2013, 21:40
Homosexuality is found in over 450 species.
Homophobia is found in only one ..

Според мен това доказва много добре кое е нормално и кое не :)

stambelan
06-18-2013, 21:59
Ако открито се противопоставям срещу хомосексуалистите, които разрушават българските традиции, морал и култура и това ме прави хомофоб - ДА аз съм хомофоб!
Ако открито се противопоставям срещу имигрантите, които са чужди на нашата култура и заемат нашите работни места, докато ние гладуваме и това ме
прави хомофоб - ДА аз съм хомофоб!
Ако открито се противопоставям срещу циганите, които живеят на наш гръб,
крадат ни, ограбват ни и изнасилват жените ни и това ме прави хомофоб -
ДА аз съм хомофоб!
Е щом това е вашето определение за хомофобия, аз с гордост мога да се
наричам хомофоб!

GUEST000
06-18-2013, 22:07
Ако открито се противопоставям срещу хомосексуалистите, които разрушават българските традиции, морал и култура и това ме прави хомофоб - ДА аз съм хомофоб!
Ако открито се противопоставям срещу имигрантите, които са чужди на нашата култура и заемат нашите работни места, докато ние гладуваме и това ме
прави хомофоб - ДА аз съм хомофоб!
Ако открито се противопоставям срещу циганите, които живеят на наш гръб,
крадат ни, ограбват ни и изнасилват жените ни и това ме прави хомофоб -
ДА аз съм хомофоб!
Е щом това е вашето определение за хомофобия, аз с гордост мога да се
наричам хомофоб!



Хомофобията е дискриминация срещу хомосексуалността .. Тя не включва нито имигранти, нито цигани ..

ndesign
06-18-2013, 22:37
А за разлика от болестите, хомосексуалността не се лекува. Да, може да бъде подтисната, но самото "лечение" би допринесло за раздвояване на личността, интернализирана хомофобия, психични заболявания или самоубийство...
Това е реаултат от неправилно лечение. На първо място, за да се проведе лечение, е необходимо пациента да го желае. На сила не става.

Предварително знам, че това е целта на лечението, а именно хората да намразят себе си и да се отвратят от това което са всъщност, за да започнат нов живот, изпълнен с лъжа и презрение към себеподобни.
Не говоря за такова лечение. Как можеш предварително за знаеш за целта на нещо, в което не участваш лично? Някаква предубеденост може би?

Тук обаче разбирам, че научните аргументи не са в състояние да променят факта, че за теб хомосексуалността е болест. Тъй като за пореден път ще изразяваме лично мнение, трябва да кажа, че имаме различни разбирания за видовете болести.
Къде са научните аргументи? Науката е безсилна по въпроса. Естествено че всеки изразява лично мнение и се опитва да го подкрепи с каквото може. Практика, логика, доводи и тнт...

За теб това е болест и гейовете заслужават подобно лечение, но от моя гледна точка това е проява на садизъм и агресия и също е признак за някакво заболяване .. Давай сега, оправдай се, че не си болен :)
Всеки си има някакви неща за оправяне (лекуване), включително и аз, но не са свързани със сексуалната ми ориентация. Никъде не казвам че едно лечение трябва да е насила и да е проява на садизъм и агресия. Лекува се този които го осъзнава и избира да се промени. Насила не става. Има лечение за всяка объркана представа за реалността.

Друго .. как въобще е възможно да правите такива сравнения ? Беше гей с убиец, а сега и гей с наркоман и гей-пушач...
То е ясно че нещата са различни, но крайния резултат е еднакъв: Реалният свят бива заместен от някаква илюзия която постепенно унищожава индивида. Психически или физически. И лечението в основата си е сходно: Да се изкара човека от "Матрицата", но не на сила... трябва сам да си избере "Синьото" хапче.

Относно "насърчаването на болести", също си доста незапознат. Никой не насърчава хората да бъдат гейове
Това се обясни вече и от други в предишните страници, но няма кой да чете. Накратко: ако едно общество приеме нещо за нормално, все повече хора биха били непредпаливи и изкушени да го пробват. И в случая с гейовете, ако си във възрастта в която се формира сексуалността ти, е много опасно да "пробваш" някакви неща, ей тъй за кеф... защото лесно могат да се превърнат в навик. Точно както става с наркотиците, цигарите и всякакви опиати... ето и връката - в същностите, а не в конкретните дейности...

BloodyDreamer
06-18-2013, 22:37
Примерът с детето е малко неуместен....

Защо?

GUEST000
06-19-2013, 01:14
Накратко: ако едно общество приеме нещо за нормално, все повече хора биха били непредпаливи и изкушени да го пробват. И в случая с гейовете, ако си във възрастта в която се формира сексуалността ти, е много опасно да "пробваш" някакви неща, ей тъй за кеф... защото лесно могат да се превърнат в навик. Точно както става с наркотиците, цигарите и всякакви опиати... ето и връката - в същностите, а не в конкретните дейности...

Какви цигари и наркотици пак са ти в главата ? Излагаш се с брутално тъпа логика .. Кой ще опита нещо, което смята за противно за да се окаже, че му харесва ? ТОВА Е СЕКСУАЛНОСТ и тя не се променя всеки ден в зависимост от настроението. Не може човек в понеделник да харесва жени, във вторник мъже, а в сряда да е*е кози и по-добре да не продължавам с дните от седмицата ..
Изяснихме темата със сексуалността, а сега ще насоча вниманието си към твоята "мисъл" ..
Няколко въпросчета по темата:
Ако утре разрешат гей браковете, ти ще се омъжиш ли само защото вече е нормално ?
Ще правиш ли секс с мъж, защото другите го правят, въпреки че на теб не ти харесва ?
Ще се пристрастиш ли към секса с мъже, който в твоите очи изглежда като примамлив наркотик без право на отказ ?
Ще се изкушиш ли да правиш нещо, което смяташ за противно и ненормално ?
Тъпи въпроси за тъпи отговори ... Ама май не мислиш като ги пишеш тея умни мисли ..
Сега се опитай да се поставиш на мястото на един гей .. Представи си, че живееш в свят, в който е нормално ненормалното .. иначе - мъже с мъже и жени с жени .. Тогава ти осъзнаваш, че харесваш жени ..
Хората смятат това за гнусно и противно, но ти не мислиш така .. Как ще се почувстваш ако някой ти каже, че трябва да се лекуваш ? Ще успееш ли да принудиш себе си да обичаш мъже и да правиш секс с тях ? Ще лъжеш ли хората, че харесваш мъже, само защото трябва да се криеш ? ЩЕ СЕ ПОДЛОЖИШ ЛИ НА ЛЕЧЕНИЕТО ?
Помисли внимателно ..
Относно възрастта, в която се формира сексуалност си страшно незапознат. Нищо не пречи на един гей да израстне в хетеросексуално семейство, с хетеросексуални приятели и това да не променя факта, че е гей. Но когато стане въпрос за хетеросексуален в среда на хомосексуални става опасно и всичко опира до показност, парадиране, внушения и се стига до зараза и неизбежно приемане на хомосексуалността като единствен път в живота ...
Жалки оправдания имаш, когато стане въпрос за гейове.
Ако смяташ да отговаряш на мой цитат трябва да те предупредя, че се хвърляш в дълбоки, тъмни води .. Миризливото рибарче се отказа ..

"Науката е безсилна по въпроса" - ПЪЛЕН МИНУС ! .. :)

DisappointedDreamer
06-19-2013, 06:43
http://www.youtube.com/watch?v=CnOJgDW0gPI

girlwithblueeyes
06-19-2013, 07:03
Чачо
При сираците нещата са различни . Говорим затова че единят или двамата родители на тях са починали . Но са били жена и мъж . Това с гейовете и децата вече е съвсем друг въпрос.

Chacho
06-19-2013, 07:12
Каква е разликата? Не израстват ли децата добре с един родител? Щото твърдиш, че е важно да има баща и майка. Оказва се, че не е чак толкова определящо. Дали няма вероятност и еднополовите родители да не са особено определящи за детето?

Какви по-конкретно проблеми изпитва детето с хомосексуални родители? Другите ще го гледат странно и ще го ебават - нищо по-различно от по-пълните деца. Какво им пречи да го възпитават, какво точно ще му липсва, как ще му се изроди характера?

girlwithblueeyes
06-19-2013, 07:33
Не не нямах предвит това естественно че самотните родители възпитават много добре децата си . Но има една тънка разлика въпросните родетели са имали и полвинак от другият пол . На детето му е ясно кой е бащата и кой майката .
Не си ли съгласен че на едно дете с разведени родители или с един починал ще се гледа по един начин а на дете с родители гейове по съвсем друг начин . Ще е голяма обръквация за горкото дете когато го попитат как се казва баща ти и майка ти . И то ще се чуди как да отговори защото не зане кой е в мама и кой тати .

x7aZzy
06-19-2013, 08:09
Не не нямах предвит това естественно че самотните родители възпитават много добре децата си Ама естествено!. Но има една тънка разлика въпросните родетели са имали и полвинак от другият пол . На детето му е ясно кой е бащата и кой майката Как пък да не. Колко деца израстват само с майките си и така и не знаят кой е бащата. А изоставените като бебета? Много са наясно кои са родителите им. Мхм..
Не си ли съгласен че на едно дете с разведени родители или с един починал ще се гледа по един начин а на дете с родители гейове по съвсем друг начин . Ще е голяма обръквация за горкото дете когато го попитат как се казва баща ти и майка ти . И то ще се чуди как да отговори защото не зане кой е в мама и кой тати .


Голяма обърквация за горкото дете? Ти сериозно ли?
Обърквация може да е за теб, защото си възпитана по един начин и явленията, които не отговарят на модела и не се вписват във втълпените ти представи, те объркват.
При едно дете не е така.
За едно дете няма нормално и ненормално.
Пука му на детето, че съседите не харесват двамата му татковци.

Не оправдавайте хомофобските си виждания с фрази като "Не е добре за децата".

girlwithblueeyes
06-19-2013, 08:18
Израсналите деца без един родител все пак знаят че някога са имали и родител от другият пол .
И далеч не само аз съм възпитана по този начин убедена съм
На детето може да не му пука докато е малко а после като отиде в гимназия където децата са жестоки и безмилостни 100 % ще започне да се засяга . Ставала съм свидетел на това как самотен баща отглежда синът си заедно с братята си . Но има разлика защото евентуално той все някога ще се ожени пак .

Chacho
06-19-2013, 08:31
Първо, не е задължително да се жени пак самотният баща, но ако се ожени повторно, ще е много по-зле от тва да има двама родители гейове. Ще се чуди как така единият родител изведнъж е станал заменим, какъв е смисъла на любовта, колко преходен е човешкия живот и т.н.

А детето с двама еднополови родители ще има известен проблем с подигравките. Като децата се унижават едни други за хиляди неща - наднормено тегло, инциденти, грешки, цвят на кожата и какво ли още не. Ще го превъзмогне. Дори няма да му е чак толкова трудно, щото за това не е виновно самото дете и рано или късно ще разбере, че трпбва да ползва това в своя защита и, че всъщност никой не е виновен в цялата ситуация. Съответно, минавайки тинейджърската възраст, детето най-вероятно ще се научи да толерира и двата вида взаимоотношения - хетеро и хомосексуални. Освен ако не му остане комплекс, но живота ни дава хиляди такива изпитания и не го намирам за прекалено тежко това, особено пък да го предотвратяват родителите.

Но, ако наистина ни е грижа за децата и знаем, че не можем да разкараме гейовете, тогава не трябва ли в тяхна услуга ние да предотвратим тоя проблем - да бъдем максимално толерантни, за да не се чувстват децата като аутсайдери?

BloodyDreamer
06-19-2013, 08:35
"Израсналите деца без един родител все пак знаят че някога са имали и родител от другият пол ."
И какво като знаят? Щото децата, отглеждани от хомосексуална двойка, са нямали родител от другия пол...

"На детето може да не му пука докато е малко а после като отиде в гимназия където децата са жестоки и безмилостни 100 % ще започне да се засяга . Ставала съм свидетел на това как самотен баща отглежда синът си заедно с братята си . Но има разлика защото евентуално той все някога ще се ожени пак ."
Виж какво, за това, че детето ще го обиждат, няма да са виновни бащите му, а хомофобчетата, които се мислят за голямата работа. Всеки, независимо от неговата сексуалност, може да възпита дете и да го научи на морал.
Можел бил евентуално някога да се ожени. Ами ако не се ожени? Колко самотни майки има, които не се омъжват повторно. Детето им "изрод" ли е? Освен това далеч не е нужно да си хомосексуален или с хомосексуални родители, за да ти се подиграват в училище. Да носиш очила е напълно достатъчно. Да слушаш различен стил музика също. И още куп други неща...

girlwithblueeyes
06-19-2013, 08:41
ако евентаулон не се ожени което е напълно възможно той ще играе ролята на баща и майка това вече го приемама . Ама двама мъже да си играят на родители вече ми се струва старанно поне на мене .
И не става дума само за подигравките а за самият интерес и обсъждане на въпросните бащи . Колкото и да ни ги харесвам не бих тръгнала да ги обиждам но най-малкото бих ги обсъждала от чисто любопитство . Децата са любопитни и несъзнателно могат да задават въпроси които биха могли да засегнат другият .

BloodyDreamer
06-19-2013, 08:47
Няма човек, който да не са го обсъждали. Същия вариант го има и ако единият родител е починал. Особено малките деца, които изобщо не се усещат, ще започнат да разпитват - "Ами защо тук на бележката ти майка ти не се е подписала, а само баща ти?" Много хубаво ще му стане на детето. Пък и какво толкова - ще обсъждат месец, два, ще свикнат и ще им мине мерака.

x7aZzy
06-19-2013, 08:47
Не става въпрос как си възпитана ти, как съм възпитана аз, а че сме възпитани вече. Свършен факт. Точка.
Малко дете обаче няма тези установени възгледи, които има един възрастен. Следователно малко трудно ще се "обърка".

А в училище/гимназията естествено, че ще има безмилостни и жестоки палячовци. И ако тормозеха и обсъждаха само децата, отгледани от хомосексуални родители, здраве да е.

girlwithblueeyes, даваш безсмислени доводи.
Децата това, децата онова. Нормално, ненормално. Природни закони, редно, нередно. Принцове, принцеси.
Разбрах, че не понасяш гейове. Но не разбрах какво са ти направили на теб.

girlwithblueeyes
06-19-2013, 08:55
То щото пък вашите доводи са най-смислените

Естественно че могат да бъдат обсъждани всички и децата с очила и тези с друг цвят на кожата но не говорим за това в моменат поне аз така мисля .
То че ще им мине ще им мине и ще свикнат но как ще се отрази това на детето ? Не казвам автоматично ,че детето ще се побърка може това въобще да не му се отрази .

На мен нищо не са ми направили дори не познавам такива просто са ми неприятни . Нужно ли е някой да ми е неприятен само защото ми е направил нещо ?
Не мисля че бих казвала на някой дали да е гей или хетеро това си засяга само човек аз коментирам като наблюдател просто .

Chacho
06-19-2013, 08:56
ако евентаулон не се ожени което е напълно възможно той ще играе ролята на баща и майка това вече го приемама . Ама двама мъже да си играят на родители вече ми се струва старанно поне на мене .
И не става дума само за подигравките а за самият интерес и обсъждане на въпросните бащи . Колкото и да ни ги харесвам не бих тръгнала да ги обиждам но най-малкото бих ги обсъждала от чисто любопитство . Децата са любопитни и несъзнателно могат да задават въпроси които биха могли да засегнат другият .

Кое ще засегне повече детето - въпрос как баща му върши женската работа вкъщи и дали лапа на другия тати, или въпроси за починал родител?

И защото някога, някъде едно дете може да се засегне, не е причина да се ограничават двама души в сексуалността си. Говорим за дете, което ще го превъзмогне рано или късно, като твърдя, че това не е от най-тежките изпитания сред връстниците му. Тия хора иначе цял живот ще трябва да живеят с някого, когото не харесват.

Представи си, че си харесаш някое лошо момче с татуси, с цигара в уста, с рок в ушите, с обици и мотор с руса мацка. Оказва се някъв интелигентен мъжкар, с който по случайност сте се забили. Близките ти не го приемат, те ти търсят доброто момче. Накрая ти намират един сдуханяк, който като се скараш с някого и те моли да не викаш сред хора, щото от караници нищо не се печели и по-умният отстъпва, оставайки се да го унижават и него. Тебе ти се гади от тоя тип, сърцето ти крещи за другия и понеже обществото не намира за нормално момиче като теб да се забие с "пропадналото лошо момче" ти си окей и заживяваш с втория пич, за да няма проблеми детето ти след 15 години в някой разговор със съучениците. Няма такъв филм.

girlwithblueeyes
06-19-2013, 09:04
И трите биха засегнали едно дете еднакво не заради обидити а заради самото обсъждане .

Казах по горе няма как да знаем дали ще го превъзмогне или не . Това си зависи от детето и от двамата бащи .

Колкото до ситуацията по долу . Да съгласан съм с нея и тук не мога да споря :)

Chacho
06-19-2013, 11:40
^Да ти хвърля една идея за размисъл в твоя полза.

Ако едно дете има тати и тати, може да не пита защо не е мама и тати, а да пита защо не е мама и мама.

girlwithblueeyes
06-19-2013, 11:43
Ми че то детето автоматичон си търси тати и мама . Когато има еднополови родители вече стаав по сложно защото самото то сръвнителон късно би могло да разбере кой ще игаре ролята на майка и кой на баща .

Chacho
06-19-2013, 11:56
Добре, ти изхождат от гледната точка, че е нужно в едно семейство да има майка и баща. Можеш ли да обясниш защо смяташ така? Не на чувство, така ми се струва, тва е моето мнение или нещо подобно, а да тръгнеш от твърдения, върху които и двамата се съгласяваме и логически да защитиш тезата? Щото аз не се съгласявам с това, за да коментирам изобщо после, че детето късно ще разбере кой - кой е. Защо трябва да намира майка измежду бащите, какво е майка?

GUEST000
06-19-2013, 12:07
Ми че то детето автоматичон си търси тати и мама . Когато има еднополови родители вече стаав по сложно защото самото то сръвнителон късно би могло да разбере кой ще игаре ролята на майка и кой на баща .


Автоматично детето търси грижи .. дали ще е от майка, баща, хермафродит или от вълците в гората - то ще бъде доволно и ще обича човека, който се грижи за него ...
Когато родителите са еднополови никак не е сложно, напротив - много по-просто е !
Защо си мислиш, че трябва да се играят ролите на майка и баща ? Има две майки или двама бащи .. Никой не играе роли, защото това не е филм .. :)

anonymous895156
06-19-2013, 12:08
Много сте зле. Децата идват на този свят без никакви убеждения, на тях няма да им е зле, ако имат две майки.
Мен идеята не ме кефи, но това вашето прилича на политическото "На мен не ми е угодно - на народа не му е угодно"

102
06-19-2013, 12:10
Точно така, даже после може да си "играе" с "неродилата" го майка.

girlwithblueeyes
06-19-2013, 12:15
Имам доста объркани представи за това какво е майка всъщност ако трябва да съм честна .
Малко ще ми е трудно да дам логически и смислен отговор но ще опитам

Едно дете се нуждае и от майка и от баща от различен пол защото единят родител би трябвало да има различин функции(изключвам при децата сираци и при разведените )
Мисля че едон дете би израсло много по спокойно ако е отгледало от мъж и жена
Родителите от различен пол биха дали на детето си примери от техният свят . Тоест от света на женаат и от този на мъжа . На гей двойките това ще им бъде малко по трудно .Така детето ще има представа и от женският и от мъжкият свят на мислене когато порасне . Защото дори да са гейове родителите по скоор биха възпитали детото с представата за техният пол . А е редон едно дете да приеме и тази за противоположният такъв .
Децата имат нужда от баланса и н майчината и на бащината любов . Майцината такава като състрадателан по скоро а бащината като строга (образно казано) така то се научава по късно да има отношение и към двата пола .

Нещо мисълта ми се обърка но дано си ме разбрал :)

Chacho
06-19-2013, 12:16
Много сте зле. Децата идват на този свят без никакви убеждения, на тях няма да им е зле, ако имат две майки.
Мен идеята не ме кефи, но това вашето прилича на политическото "На мен не ми е угодно - на народа не му е угодно"

Откъде знаеш, че идват без убеждения? Дали нямат генетично вкоренен манталитет (или поне да откликват на определен тип)?

Chacho
06-19-2013, 12:22
Имам доста объркани представи за това какво е майка всъщност ако трябва да съм честна .
Малко ще ми е трудно да дам логически и смислен отговор но ще опитам

Едно дете се нуждае и от майка и от баща от различен пол защото единят родител би трябвало да има различин функции(изключвам при децата сираци и при разведените )
Мисля че едон дете би израсло много по спокойно ако е отгледало от мъж и жена
Родителите от различен пол биха дали на детето си примери от техният свят . Тоест от света на женаат и от този на мъжа . На гей двойките това ще им бъде малко по трудно .Така детето ще има представа и от женският и от мъжкият свят на мислене когато порасне . Защото дори да са гейове родителите по скоор биха възпитали детото с представата за техният пол . А е редон едно дете да приеме и тази за противоположният такъв .
Децата имат нужда от баланса и н майчината и на бащината любов . Майцината такава като състрадателан по скоро а бащината като строга (образно казано) така то се научава по късно да има отношение и към двата пола .

Нещо мисълта ми се обърка но дано си ме разбрал :)

Ох, още надълбоко ще вървим. Защо по дяволите светът на жената е по-различен от този на мъжа? Жените нямат нищо по-специално, което да не може да бъде забелязано у мъжете, както и обратното. Като изключим физическите белези. Тоест, единственото, което детето ще изпусне, е да види, без извинения, на майка си путката, преди да е почнало да гледа порно, тоест през първите 7 кажи-речи.

Май ще трябва да обърнем дискусията на "Съществуват ли ролите мъж и жена в едно хетеро семейство".


Не знам от тук ли съм попаднал на това видео, но трябва да се понапънем много здраво да помислим каква би била алтернативата, за да я отречем, затова ще го пусна и аз:

http://www.youtube.com/watch?v=CnOJgDW0gPI

girlwithblueeyes
06-19-2013, 12:31
Ами не е толкова по различен от отзи на мъжа и все пак има разлики
Малко или много жените сме по състрадателни и имаме голямата склоност да глезим децата си . Което не значи че едно дете не би могло да бъде разглезено и от баща си .
Едно дете възпитано само от двама мъже се учи да мисли по техният начин например за жената е редно след ядене да изчисти за мъжа не . Така ако евентаулно има някога семейство каквото и да е то ще се научи на това което е взело от семейството си .

Естественно може да има изключения от нещата които аз казах

Chacho
06-19-2013, 12:33
Едно дете възпитано само от двама мъже се учи да мисли по техният начин например за жената е редно след ядене да изчисти за мъжа не .

:lol:

A какво е редно за нас в това отношение?

girlwithblueeyes
06-19-2013, 12:34
Дадох го просто като пример ахахаахах
Макари да не съм особено съгласна с този пример

Chacho
06-19-2013, 12:35
Макари да не съм особено съгласна с този пример

Е поне за това сме съгласни и двамата :D

girlwithblueeyes
06-19-2013, 12:37
Нали в обществото има едни глупави норми че жената трябва да е домакиня а мъжат не .Въпреки че при мене нещата са на принципа мъжете и жените са равни
E поне с едно нещо да сме съгласни и двамата:D

anonymous895156
06-19-2013, 12:38
Откъде знаеш, че идват без убеждения? Дали нямат генетично вкоренен манталитет (или поне да откликват на определен тип)?

Ако приемем тезата, че сме просто материя (атеистичната), ние няма как да идваме с убеждения. Манталитетът е друго нещо - това е начинът на поведение, най-често възприет от родителите, който може да се забележи дори и в най-ранна възраст, но той принадлежи на промяна (до колко може да се промени е отделен въпрос)

Chacho
06-19-2013, 12:45
Добре, рефлексите, които са част от поведението, не биват ли и вродени? Виж fight-or-flight response. Убеждения може би не е най-точната дума, но тя още отпреди коментара не беше точна, за да съдим по значението й. По-скоро характер, който да е вроден, в смисъла да имаш предразположеност към агресия, към спокойствие, към по-висши ментално чувства.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tabula_rasa

Виж последния абзац.

Chacho
06-19-2013, 13:25
Нали в обществото има едни глупави норми че жената трябва да е домакиня а мъжат не .Въпреки че при мене нещата са на принципа мъжете и жените са равни

Мда, но досега говореше от гледната точка на това, че мъжете и жените не са равни и различията им са ключови за отглеждането на дете. От кое се отхвърляш - от това, че са равни или от това, че са нужни разнополови родители, за да отгледат детето? И без размити сренди положения :D

girlwithblueeyes
06-19-2013, 13:41
Жените и мъжете са равни
Нужни са разнополови родители
това е то :D
всичко друго го сложих като някаква защитата на твърдението ми
хаха

Chacho
06-19-2013, 13:43
Ще се съглася с това, ако ти се съгласиш, че съм прав със всичко. :D

girlwithblueeyes
06-19-2013, 13:44
А неее съгласи се ти с мойто твърдение:D

Chacho
06-19-2013, 13:45
Ако ми направиш сандвич.

girlwithblueeyes
06-19-2013, 13:46
Не:D

Chacho
06-19-2013, 13:48
Тогава съм прав :D

girlwithblueeyes
06-19-2013, 13:49
Не си прав аз съм правата накрая вземи си го признай:D

x7aZzy
06-19-2013, 13:54
всичко друго го сложих като някаква защитата на твърдението ми
хаха

Хуахахах. Не мога.

http://www.youtube.com/watch?v=3zSJryYJENw

girlwithblueeyes
06-19-2013, 13:57
Аз лично вече спирам да споря :lol:

ndesign
06-19-2013, 14:43
Изяснихме темата със сексуалността, а сега ще насоча вниманието си към твоята "мисъл"
Няма смисъл да отговарям на лични нападки. Ти спориш с мен, а темата е озаглавена "Как да живея с хомосексуалността?" Тук всеки се опитва да помогне със съвет на Kosta Din, а не да спори с другите. Ако нямаш какво да кажеш по темата за да помогнеш на момчето, няма полза да спориш с мнението на другите. Предложи по-добро решение и отговор на въпросите му, а не критикувай останалите. Ясно е че всеки си има някаква позиция, Kosta Din затова е пуснал темата, за да чуе различни мнения и опитности.

Chacho
06-19-2013, 14:44
Тук всеки се опитва да помогне със съвет на Kosta Din, а не да спори с другите.

Така е :nod:

girlwithblueeyes
06-19-2013, 14:45
То защото аз и Чачо досега не спорехме:D

RagioL
06-19-2013, 14:55
Не се карайте деца бат Рагиол е най-прав на тая планета.

Chacho
06-19-2013, 15:09
Ду ю ивън лифт?

Kosta Din
06-19-2013, 15:29
Няма смисъл да отговарям на лични нападки. Ти спориш с мен, а темата е озаглавена "Как да живея с хомосексуалността?" Тук всеки се опитва да помогне със съвет на Kosta Din, а не да спори с другите. Ако нямаш какво да кажеш по темата за да помогнеш на момчето, няма полза да спориш с мнението на другите. Предложи по-добро решение и отговор на въпросите му, а не критикувай останалите. Ясно е че всеки си има някаква позиция, Kosta Din затова е пуснал темата, за да чуе различни мнения и опитности.

Така е, аз просто исках съвети - не съм имал за цел да ви карам да спорите и да се обиждате взаимно, но от друга страна може би така стана по-добре... все пак в спора се ражда истината :) И все пак в крайна сметка съдбата ми е в мои ръце, няма да е лесно да намеря отговори на всичките си въпроси и изход от ситуацията, но няои от вашите коментари определено много ме мотивираха и не смятам да се отказвам.
Забележка: гледайки коментарите, мисля, че спора между Chacho и girlwithblueeyes започва да прераства в нещо повече :D

girlwithblueeyes
06-19-2013, 15:55
А ? :D за забележката

Инаеч си прав но в доста подобни теми неимуверно се слага началото на различните дискусии и гледни точки .

Kosta Din
06-19-2013, 16:03
Бавна и мъчителна смърт за хомосексуалните :)

А защо по-добре не си гледаш работата?

Chacho
06-19-2013, 16:11
Приеми го сериозно по-добре, щом изнамира и девствени майки.

girlwithblueeyes
06-19-2013, 16:13
Може пък някъде да има такива:lol:

girlwithblueeyes
06-19-2013, 16:14
Добре захарче само не се пали :lol:

girlwithblueeyes
06-19-2013, 16:31
:lol:

RagioL
06-19-2013, 16:58
а искаш ли да ти намеря семейството

Аватара ти ме дразни, защото е подигравка.
Ще ти пусна 7,62 в черепа!