PDA

View Full Version : Не ми идва вече 3-ти месец.



littlebutterflyxxx
06-02-2013, 18:30
Здравейте! Моят проблем е, че вече 3-ти месец карам без да ми е дошъл цикъла. Последно ми дойде март месец. Все още не съм правила секс, от където следва, че не съм бременна. Ходих на гинеколог още април. Пуснаха ми изследвания, гледаха яйчниците ми за кисти на ехограф и не установиха някакъв хормонален или по яйчниците. Зимата смъкнах около 6кг от ходене на училище за 3 месеца, което мисля, че е в рамките на нормалното? :D Февруари тръгнах на фитнес, за да кача някой килограм, защото бях малко под нормата. Сега съм 62кг и съм висока 1.75м. На фитнес ходя 4-5 пъти в седмицата и тренировките ми са от 1ч до 1ч и 30. Февруари и Март ми подрани доста цикъла (с 11-12 дена).
Много се притеснявам. Какво мислите?
И да на 14 години съм. За първи път ми дойде на 11 :)

POLLINA
06-02-2013, 18:31
Ами моят съвет е да отидеш пак на гинеколог, това не е никак нормално

littlebutterflyxxx
06-02-2013, 18:49
Ами моят съвет е да отидеш пак на гинеколог, това не е никак нормално Така мисля да направя. Мисля и да спра допълнителното физическо натоварване освен това да вървя 3км до училище и обратно.
Мерси за бързия отговор! :)

pifiella
06-02-2013, 19:07
Попринцип,когато се отслабне може да се случи,ама ти не си клющава,а си си нормално момиче.Някъв стрес нещо? Лекар!

littlebutterflyxxx
06-02-2013, 19:12
Попринцип,когато се отслабне може да се случи,ама ти не си клющава,а си си нормално момиче.Някъв стрес нещо? Лекар! Не съм била под стрес от много време, но наскоро се стресирвам поради това, че не ми идва, а и класните ...

pifiella
06-02-2013, 19:14
Какви класни?
Някой да е умрял,да нямаш какво да ядеш - за такъв стрес говоря!

littlebutterflyxxx
06-02-2013, 19:15
Значи не съм била под никакъв стрес.