PDA

View Full Version : Протриване ?!



sweety_anji
06-03-2013, 07:45
Здравейте .. ами предните няколко дни постоянно бях с прашки и от онзи ден отдолу в близост до влагалището имам болка .. мисля си , че е от протриване и тези няколко дни се мажа с крем здраве
(защото знам , че помага при зачервявания ) обаче още не ми е минало ........болката е по-малко да , но не се е махнала все още .. Дори когато ходя ми е леко некомфортно ..вие имали ли сте такъв проблем досега .. опитвам да се успокоя малко , защотоо вече минаха няколко дни
.... :)

sweety_anji
06-03-2013, 14:56
Сега открих , че от вътрешната страна на срамната устна е леко подуто и зачервено и оттам е силната болка ... някой да е иимал подобно нещо

kalpazanka
06-03-2013, 15:12
Ха честито. Познах, че ще прочета и за топче. 8-)

Мацко, трябва ти гинеколог. На първо време мацай компреси с риванол или мажи с ихтиол, докато вземеш направление за преглед. Би трябвало да си ги набавиш без рецепта.

Ще се излекуваш с антибиотици, споко. :)

sweety_anji
06-03-2013, 15:23
И на теб ли ти се е случвало .. аз гледам дори да не мърдам,защото ме боли много .. болката е все едно от протриване ... и зачервеното не се вижда просто така ,защото не е външно .. Много съм се изплашила

kalpazanka
06-03-2013, 15:25
Топчето видя ли го? Ако не си, разгледай с огледалце дали срамната устна по-към входа на влагалището е подута, зачервена и т. н.

Трябва ли да съм преболедувала всичко, за което съм учила?! Споко, реторичен въпрос. :D

sweety_anji
06-03-2013, 15:28
да.. входа на влагалището е не е много подуто , но все пак се вижда разликата ;д