PDA

View Full Version : Опипване?!



s3xybiitch
06-03-2013, 10:19
Значи заедно съм с едно момче от доста време .. Досега не сме бързали с нищо . Но последно време ми прави намеци. И днес (ние сме в един клас) междучасието тръгна да ме опипва по бюста. И доста се притесних и се дръпнах. Ама той доста си настояваше и тръгна да ме притиска към стената, и пак същото, но аз се притеснявам .. Не знам дали да му позволя или не, тъй като все някога ще скъсаме и той може да тръгне да казва на всички,... едва ли не Бог знае каква да ме изкара. Но иначе е мил, супер е, но когато се отнася на тая тема не е особено търпелив.. Въпроса ми е - да му дам ли или не? И ако да как да подходя?

r0073x
06-03-2013, 10:45
Нека позная... 6. клас сте ?

marilyn
06-03-2013, 10:49
Когато пораснеш- тогава се занимавай с момчета.

s3xybiitch
06-03-2013, 10:56
Не, не сме 6ти клас ;) И мисля, че съм достатъчно пораснала, просто не знам как и не знам дали точно с него. Помолих Ви за съвети, не критика.

r0073x
06-03-2013, 11:30
Ок, кажи на колко години сте, от колко време ходите & etc. Боб ли да хвърляме, че да познаем ?

Като не се чувстваш готова, не му позволявай, обясни му с прости думи, че прибързва и така.

Chacho
06-03-2013, 11:36
Като тръгне да те опипва в междучасието го питай "тука ли ще го правим".

ameli
06-03-2013, 12:22
Съмнявам се, че момиче с никнейм s3xybiitch я интересува чак толкова дали някой ще я опипва..

Chacho
06-03-2013, 12:42
^Тоя ник и е стар. Или пита от името на нейна приятелка. :lol:

LadyDi
06-03-2013, 12:45
На колко сте години?

sexa_na_kompleksa
06-03-2013, 13:15
Ок, кажи на колко години сте, от колко време ходите & etc. Боб ли да хвърляме, че да познаем ?

Като не се чувстваш готова, не му позволявай, обясни му с прости думи, че прибързва и така.

Съгласна. А и наистина коридорът в училище не е най-доброто място за това.

BrokenKnight
06-03-2013, 13:57
до къде стигнахме...

sunshine :**
06-03-2013, 14:57
аз няма да критикувам въпреки че не спомена на коолко си години ....та по темата- ти решаваш дали да му позволиш или не ;) казваш че си достатъчно голяма такаче изборът е твой :)) не го познавам момчето , но като казваш че е мил и добър значи и да скъсате едвали ще тръгне да разправя простотии на останалите .Друг вариант е да поговорите и да му кажеш дали искаш или не да продължава така .

LadyTerrible
06-03-2013, 16:53
Като чета оставам с впечатлението,че май му нямаш доверие,а и не си готова.Поотложете според мен,докато не ти стане по-комфортно.
И все пак не е зле да кажеш да колко сте и от колко време сте заедно...?

cattwalk
06-04-2013, 13:50
Не е задължително момичето да е 6ти клас..просто 100 про е по-срамежлива както бях и аз и ако това и е първия приятел и не знае все още как да се държи с него е съвсем разбираемо.И аз малко се дърпах в началото защото тези намеци не ми харесваха,но това е друга тема :д.Искам да кажа нещо на авторката което го знам от майка си..Никога не тръгвай с някой с мисълта,че връзката ви някога ще приключи.Какво е това нещо се някога ще скъсаме??Еми нищо не се знае.Недей да мислиш по този начин,че това рано или късно ще приключи.А опипванията,целувките,ласк ите са нещо много лично между двама души и ако скъсат нито единия нито другия няма да тръгне да се хвали на приятелите си как я хванал за циците или тя как го хванала за пакета...Освен ако наистина не е някое момченце 6ти клас дето иска да се ифука че си е напълнил ръцете.

smilelady
06-04-2013, 14:24
Интересно ми е с тая нагласа ''все някога ще скъсаме'' докъде ще стигнеш.