PDA

View Full Version : Пъпки по вагината!



Feнkъtъ_we
06-03-2013, 12:41
Здравейте! Извинявам се ако има друга тема, но много се претиснявам. От няколко дена имам ужасяващи пъпки по вагината. Когато ходя до тоалетна изпитвам голяма болка. Лекувам се като ги промивам с Спирт и се мажа с крем. Но не виждам промяна. P.S: (правила съм секс. Не мога да отида на гинеколог защото майка ми не знае, че водя полов живот и не искам да разбира за това.) Ако може с нещо да ми помогнете ще се радвам да ви изслушам . МОЛЯ БЕЗ ОБИДНИ КОМЕНТАРИ. (достатъчно съм в паника)...

dirtyyy
06-03-2013, 12:43
.........как по дяволитевтфкаквипъпкикакт акагимажешсъсспирттинорма лналисиходисегръмни.

Marilyn Monroe
06-03-2013, 13:00
Ъъъ промиваш си вагината със спирт ? .... Според мен трябва да отидеш на гинеколог . Мисля , че и сама можеш да отидеш ама то по скоро на дерматолог трябва да отидеш .

sweetycherry33
06-03-2013, 13:08
Не ходиш на гинеколог, само защото те е срам от майка ти ?!? Ами тогава просто не ходи с нея ! Можеш да отидеш с приятеля си (ако имаш такъв) или пък с някоя приятелка.Минаваш през личния, той ти дава направление и се консултираш със специалист, друг начин няма.Не се иска подпис от родител доколкото знам.А ако се притесняваш, че ще каже на майка ти - лекарят е длъжен да пази медицинска тайна.Тук няма как да знаем какво ти е - я си представи ако е нещо сериозно (твърде вероятно) и след това да се влошат нещата, ако не отидеш на лекар и продължиш със самолечението ! Няма как да мине от самосебе си.Ии също да питам на колко си и откога водиш полов живот, с предпазни мерки ли го правихте и с колко души си била ??

ef_vn
06-03-2013, 13:09
еми ако са папиломи, спирт не помага ами май се горят с азот и са канцерогенни..

marin4itu
06-03-2013, 13:31
еми ако са папиломи, спирт не помага ами май се горят с азот и са канцерогенни..

Има и други неща, с които се мажат, но не е сигурно, че е това, защото те не болят и не сърбят, ами просто си стоят.
Като цяло щях да напиша същото като sweetycherry33.

Duhast
06-03-2013, 14:01
Виж сега,препоръчвам ти да се ограничиш до духане и анален секс,не рискувай вагината,отиди на гинеколог и оправи пъпките

kalpazanka
06-03-2013, 14:05
Feнkъtъ_we, на колко си?



Не се иска подпис от родител
Aко е над 18

Duhast
06-03-2013, 14:10
Я,какво коте симпатично!О,това била Калпазанка :) Как си?Всичко наред ли е в сайта?Някакви скорошни изненади да очаквам ли?

pifiella
06-03-2013, 14:16
Не се искал родителски подпис......я пак? Ама защо говорите без да знаете?
То по тая логика може и аборт да направи без майка й да знае...разбира се,че трябва да е с родител,АКО Е НЕПЪЛНОЛЕТНА,а според мен е именно такава.

FuCKkK13
06-03-2013, 14:49
Feнkъtъ_we, на колко си?



Aко е над 18

всъщност аз съм ходила без майка ми :? :? :?

когато не искаш да разбира се казва 'мамо,изчакай отвън'' влизаш,отговаряш на каквото те пита,а той ще пита водиш ли полов живот и се казва '' да,но майка ми не знае и ще ви помоля да не разбира'' и до там ;)


+ че може да те види само така за пъпките и да не ти прави цитонамазка

sweetycherry33
06-03-2013, 14:55
Не се искал родителски подпис......я пак? Ама защо говорите без да знаете?
То по тая логика може и аборт да направи без майка й да знае...разбира се,че трябва да е с родител,АКО Е НЕПЪЛНОЛЕТНА,а според мен е именно такава.

Аз не съм казала, че съм сигурна, казвам това, което съм чула от приятелки и съм прочела във форума. :)

kalpazanka
06-03-2013, 15:01
Понякога имам чувството, че падате от Марс. Нали ще има амб. лист и за джипито и там се описва находката от прегледа. Този амб. лист трябва да се подпише от родител или настойник, ако пациентът няма 18 години.
На моменти се чудя какво пушите, чес'но. То бива да не сте в час, ама вие прекалявате.

FuCKkK13
06-03-2013, 15:27
Понякога имам чувството, че падате от Марс. Нали ще има амб. лист и за джипито и там се описва находката от прегледа. Този амб. лист трябва да се подпише от родител или настойник, ако пациентът няма 18 години.
На моменти се чудя какво пушите, чес'но. То бива да не сте в час, ама вие прекалявате.

добре,а аз как съм ходила без майка ми ?
тя се обади,запази ми час и ходих сама понеже тя нямаше как ...

kalpazanka
06-03-2013, 15:28
Ако не си имала 18, е наказуемо. Ще изгърми докторът, така че аз на твое място не бих се напъвала да споря по форуми и да натопявам човек, който ми е помогнал.

FuCKkK13
06-03-2013, 15:40
Ако не си имала 18, е наказуемо. Ще изгърми докторът, така че аз на твое място не бих се напъвала да споря по форуми и да натопявам човек, който ми е помогнал.

ъм аз не споря,питам :? :? :? да не си в цикъл ?
не топя... знам,че ходих без родител,преглед,резултати всичко си беше точно ( а и не само аз,мои приятелки също,което явно е странно) .. + това как топя някой,който не споменавам не знам

kalpazanka
06-03-2013, 16:01
Календарче ли ще ми водиш?

FuCKkK13
06-03-2013, 16:06
не,просто си лоша :?

kalpazanka
06-03-2013, 16:06
Болна съм, не съм лоша.

FuCKkK13
06-03-2013, 16:07
значи си лоша щото си болна

и нямаш място...


----------------------------
Изтрих си писмата. Давай.
kalpazanka

ManonDilova
06-03-2013, 17:01
не е задължително майка ти да разбира от гинеколога, че водиш полов живот..

ledenakrasota
06-03-2013, 17:03
Вагина + спирт..... Инфекция, гъбички.... Не е добре положението. Майка ти няма да те изяде. Отиди на гинеколог.

skok
06-03-2013, 18:43
В доста кофти ситуация си. От една страна ако си под 15 и кажеш на ваще че си правила секс никак няма да са доволни. От друга страна ако си над 15 и кажеш на ваще че си мажеш пъпките по вагината със спирт може и да се откажат от теб. Така че не знам, нямам съвет

anonymous708973
06-03-2013, 19:09
КАКЪВ СПИРТ, бе, ГОСПОДИ!

Отивай до личния и си вземи направление за гинеколог. Не е сигурно, че ще ти даде, ако си непълнолетна, ама... може да пробваш.
Или кажи на майка си, че искаш да идеш на гинеколог, защото имаш някакви пъпки. Изобщо не е задължително да имат нещо общо с правенето на секс, можеш да пропуснеш да кажеш.

gersinkaa
06-03-2013, 19:22
По гинеколози ходя от 13 годишна. Преди все с мама, но близо година си ходя сама. Никой не ме пита дали съм с родител, просто си влизам като пич разкрачвам се на макс и ми казва какво ми има.. е, моя проблем не е такъв, аз от година си пъхам к'вото ми кажат отдолу, амаа...
Можеш да отидеш без родител, поне на мен не ми искат родител.. Аз се подписвам на амб. лист и толкова. Но това съ спирта изби рибата, нали знаеш колко е деликатна кожата долу????
и както каза FuCKkK13 казваш на гинеколога, че не искаш майка ти да разбира, че не си девствена и в амб. лист пишат ''вирго интакта'' и готово :)

kalpazanka
06-04-2013, 11:03
^Ама в такъв случай не се пишат в статуса матка и аднекси, а е важно. Снимки ако има от вагинален ехограф, на всеки би му светнала лампата, че не си много много с интактна ципа. :)

pifiella
06-04-2013, 13:00
:D :D :D^

Supermassive____
06-04-2013, 16:36
Може и краста да е. :D Няма смисъл да пишеш по форуми, по-добре върви на лекар.

gersinkaa
06-04-2013, 20:19
kalpazanka, логично е след като пише интакта да не се показват снимки от ехограф и съст. на матка и аднекси.. Това, което описва госпо`ицата ме води на мисълта, че проблема си е чисто външен, т.е на външните полови органи и едва ли ще и назначат ехографски преглед. А матка и аднекси може и да се спестят в амб. лист AKO няма някакъв проблем с тях :)

ledenakrasota
06-04-2013, 20:28
Аме, ако е кандида?! :smt108

gersinkaa
06-04-2013, 20:31
и какво ако е кандида?

draid
06-05-2013, 09:25
Намажи ги с натриева основа, със сигурност ще им види сметката ;)


/Понеже крайно не съм сигурен колко си необразована, та да не вземеш да се намажеш наистина, че това е сода каустик./