PDA

View Full Version : Как да си върна доверието й ?



dewansiko26
06-03-2013, 12:53
Здравейте и от мен.
Карам направо..
Значи.. имам проблем със доверието на моето момиче до мен. Заедно сме от 7 месеца и няколко дни, много сме изминали през този период. Краници,скандали и т.н..
Но, не мога да си й върна нещо доверието, днес когато бях във рейса, си говорих със две момичета (едната ми е братовчетка), и тя ме видя и ме извика и вдигна скандал. Защото съм говорил със тях, колко приятно съм си бил разговарял със тях а със нея не,.. намирал съм някои неща във другите, а във нея не съм ги намирал , ейтакива подобни работи.. когато ми се изнерви и става лошо ... :D

Но, тя е много красиво!, нежно, ревниво, нервно, обичливо момиче!
Искам да съм със нея за дълго време, и тя иска да е със мен. Но нещо ми няма доверие :S

Предложиха ми преди 2 седмици да ходя да работя на плажа да разнасям царевица със още 1-2 момчета.
"Ще гледаш голи момичета, ще ми изневериш, ще намериш хубаво момиче, ще ме оставиш" - Е, разбирам я, ама баш да я оставя и да си намеря друго момиче - HE!,
Искам да съм със нея, и със нея ще си остана, нервите й, ми идват няколко пъти във повече, ама аз търпя :D

E, приятели как да си върна доверието във нея, предлагаите идеи.

[Ако може сериозни коментари :)]

LadyDi
06-03-2013, 13:15
Ех, тази плажна царевица. На път е да раздели много двойки.

Разговаряй с нея, уверявай я, че я обичаш, че държиш на нея, че не би я наранил. Показвай ѝ го - прави ѝ малки жестове, комплименти, запознавай я с момичетата, с които разговаряш. Като види, че не се срамуваш да обявиш връзката си с нея пред другите, би трябвало да се успокои.
А ако си имаш работа с патологична ревност - ми или стискаш зъби, или си биеш шута. Там оправия няма.

BrokenKnight
06-03-2013, 14:09
кофти тръпка, трудно можеш (да не кажа невъзможно) да е обедиш в твоето, това мислене си е изградено в жените и си е вродено.. все едно да отучиш куче като подуши кебапче да не го изяде, ако ме разбираш :Д
ако не става с разговори просто колкото и да е неприятно ше се наложи да прибягваш към крайни мерки освен ако не ти писне .. а и другия момент ако тя се откаже от теб заради постоянните ти " прояви " (от нейна гледна точка)
поговорете за това обясни й как стоят нещата дори и да си го правил пак и го кажи, колкото повече и го повтаряш е по - добре , но не си мисли че тя ще спре да се съмнява в теб...
най - често това се получава заради предателство и то многократно :))