PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя вече



oburkanata_32
06-03-2013, 14:01
Здравейте,имам един малък проблем.На 16 съм.
Става въпрос за момчето което харесвам доста в момента.Той е от моят клас но не сме чак толкова близки приятели с него.Работата е там ,че рожденият ми ден е след около 2 седмици и нещо и искам да направя парти и разбира се да поканя и него.Но ако не дойде ще ми стане гадно и после не знам как ще го погледна отново ,ще ми е неловко.Не знам как да постъпя от една страна искам да дойте ,но от друга може и да не дойде , а на мен ще ми стане гадно ,защото ще означава ,че не ме харесва и уважава.И аз не знам вече какво да правя всички ме питат какво ще стане ще има ли не парти и не знам какво да им кажа....

LadyTerrible
06-03-2013, 16:49
Направи си партито и го покани просто.Ако дойде-щастие,ако не-не се садваш и не драматизираш толкова.Може да има причина да не дойде,която не е свързана с теб.Съветът ми е да рискуваш-няма кой знае какво да изгубиш-можеш само да спечелиш в подобна ситуация според мен.А и ако не рискуваш,няма никога да разбереш дали е щял да дойде или не... ;-)

lubopitna_123
06-03-2013, 17:26
Направи си партито и го покани просто.Ако дойде-щастие,ако не-не се садваш и не драматизираш толкова.Може да има причина да не дойде,която не е свързана с теб.Съветът ми е да рискуваш-няма кой знае какво да изгубиш-можеш само да спечелиш в подобна ситуация според мен.А и ако не рискуваш,няма никога да разбереш дали е щял да дойде или не... ;-)

Така е :)