PDA

View Full Version : да се смея ли да плача ли...



Nana_12
06-03-2013, 14:12
Здравейте.. :)) Е просто даже не знам как да започна.С приятеля ми сме заедно от месец... ;д дааа и всичко днеска беше идеално прекарахме си хубаво говорихме си.. започнахме доста да се сближаваме,което преди го нямаше като се има напред колко притеснителна съм по принцип.... и да няма значение. По принцип съм човек който не обича да се сърди,даже като се замисля никога не се сърдя и точно там ми е проблема,защото се като си мълча и ми се качват на главата.Та какво се случи преди малко.. вървим си ни ръка за ръка хванати всичко беше идеално ;д и моя имаше среща с негов приятел към 6 аз обаче към 5 трябваше да се прибера, и на него не му се прибираше пак в тях и после да излиза пак явно не знам та отиваме заедно към спирката при което .. както бяхме хванати за ръка автобуса беше на спирката при което той директно си ме пусна нямаше чао нямаше прегръдка и тръгна да бяга.При което се получи ама казвам ви толкова тъпо, толкова неудобно даже ми стана и те хората стоят и ме гледат.... е не не не такова нещо не ми се беше случвало.Даже в първия момент си викам а той се базика щот по принцип си е такъв .. аз даже нямах време да реагирам... ;д И сега ми написа смс "извинявай наистина много тъпо се получи" и аз не му отговорих и после пак "съжалявам много... " нещо такова та се питам аз сега как би следвало да реагирам.. да не му кажа нищо или напротив да му обесня колко малоумно постъпи. НЕ знам не съм такава да тръгна да се сърдя ама ми стана толкова... неудобно да не кажа и някакво обидно. Добре вие на мое място как бихте реагирали ама честно? :д

LadyTerrible
06-03-2013, 16:46
Ами кажи му истината,която очевидно е,че ти е станало неприятно,но не му се сърди със сцени и тнт...извинил ти се е вече,най-много да разбереш причината,ама не мисля,че има логично обяснение тва..както и да е.

SpiritInBlack
06-03-2013, 17:22
Хубаво е да виждаш и забавната страна зад нещата , винаги я има.

pifiella
06-03-2013, 17:51
Приеми му извинението,че да не съжаляваш после...

myHeartIsOnlyForYou
06-03-2013, 17:57
Той е избягал като уплашен :D
Кажи му (или му пиши), че ти е станало много неприятно и не искаш това да се повтаря.
На колко години сте?

dobri4ko2
06-03-2013, 19:57
Ами не му се карай много, според мен вече е разбрал каква грешка е направил, обясни му, че колкото и да бърза, винаги има време за поне една прегръдчица. :) Може да вкараш и малко женско мрънкане по твоя преценка. :D

fenkaaa
06-03-2013, 20:48
Ами кажи му истината,която очевидно е,че ти е станало неприятно,но не му се сърди със сцени и тнт...извинил ти се е вече,най-много да разбереш причината,ама не мисля,че има логично обяснение тва..както и да е.

М да ! :)

alllice
06-04-2013, 17:25
абе, да ти кажа, аз не бих била особено милостива, но ,като гледам теб, не те бива в жестокостта, тъй че просто го питай защо го е направил и защо не е помислил как би се почувствала ти. ама така са си те, момчетата, винаги се изцепват преди да помислят и и после се чудят как да се извинят :D

spopi
06-07-2013, 20:08
Приеми му извинението не е станало кой знае какво.

leadyflame
06-07-2013, 21:16
Ще му отговориш, че е действал глупаво, но му приемаш извиненията.