PDA

View Full Version : Хранителен режим



D*Rose
06-03-2013, 14:44
Здравейте!

Имам малко мазно около корема и малко на задника, та реших това лято да ги изчистя и най-накрая да видя така мечтаните керемиди :D . На теория всичко звучи добре, да - дори чакам утре да ми пристигнат фетбърнърчето и BCAA-то;

Измислих и тренировъчна програма - сплит във фитнеса, бягане на стадиона сутрин или вечер, insanity кардиото и 8 min abs workout. Трябва си воля, така е :)

Да обаче храната може би е над 50% от целия процес - затова искам да ми помогнете; избрах НВД (добре ли е?), но пак не го разбирам както трябва.

9.30 - крос/совалки
10.15 - ябълка, лъжица мед
10.45 - кисело мляко с мюсли?
12.00 - знам само, че трябва да го разделя, но какво точно да ям, особено преди тренировка (в трен. дни); печен картоф, ориз? пълнозърнест хляб? (иначе откъде изобщо ще има въглехидрати)
14.30 - пак някакво ядене; другата третина от обяда
17.00 - след фитнес, разделеният обяд
19.00 - вечерята ми е позната - печено месо и някаква салата (без снежанка, руска и тн. само от пресни зеленчуци?)
преди лягане - извара

Какво мога да ям? Сирене, кашкавал, извара, мляко (с висок % масленост?), риба, пилешко, ядки (бадеми, кашу), яйца, мед? Кюфтета, кебапчета?

И не мога - сладко, пържено, боклуци (чипс, солети, бисквити...), друго?

Изобщо дайте ми примери за закуска и за обяд и други храни които мога/не мога да ям, защото нямам никаква идея.. :?

Благодаря!

DownloadVirus
06-03-2013, 17:14
Много хаотично ядене и то без почти никаква храна. По-скоро го направи нещо т сорта на 09:30 тренировка 12:00 ядене месо ориз 17:00 ядене яйца салата и някакъв плод 20:00 месо картофи Където картофи там и ориз където месо там и риба

D*Rose
06-03-2013, 18:20
По-малко и по-често с идеята, че ще свалям килограми.
Сутрин 9.30 тренировка и после чак в 12.00? Тоест без закуска?
Не е ли малко пресилено с тия въглехидрати в ориз/картофи в 20.00?