PDA

View Full Version : Топче на левия лакът ?



pi4a2
06-03-2013, 15:22
Здравейте на 20 съм и спортувам редовно не съм с наднормено тегло и т.н. искам да попитам нещо от 4,5 дена ми се появи изведнъж някакво топче от външната страна на левия лакът ? какво може да е като го изпъна лакътя и пипна топчето не усещам да е пълно с нещо ами е просто някво сбръчкано .. ( това е само на лявата ръка,а преди около месец два забелязах че на кокалчетата пак на същата ръка започна около средния пръст кокалчето да се напуква и чак да се стига до кръв .. ( не е от студеното време зимата защото е топло) почнах да го мажа с някакви кремове и се оправя но пак ми стои някво напуквано и не знам защо .. а и сега това на лакътя се появи изведнъж и не минава вече 4,5 ден какво може да е ? ( може ли да е някъв проблем с бъбреците или ) ? ( добавям някво червено/розово на цвят и ме сърби отвреме на време)

pepa97
06-03-2013, 20:42
Може нещо да те е охапало

tireheb
06-03-2013, 20:43
къ реши, че набръчкана кожа на лакътя може да значи, че ти има нещо на бъбреците само ти си знаеш

Fisherman
06-04-2013, 07:03
къ реши, че набръчкана кожа на лакътя може да значи, че ти има нещо на бъбреците само ти си знаеш

Той визира подаграта,при която от нарушена работа на бъбреците,нивото на пикочна киселина в кръвта се увеличава и тя започва да изкристализира в ставите,защото не може да се разтвори в синовиалната течност

pi4a2
06-04-2013, 08:34
В крайна сметка какво може да е ? дали наистина може да е ухапване ( докато бях на плаж и бях с гръб преди няколко дни вярно усетих някво полазване и после ме засърбя точно там ) но какво е това ухапване дето ми седи като топче и е сбръчкана кожа ?