PDA

View Full Version : Kак трябва да се облича едно момиче за бар, дискотека и ресторант?



nuxe009
06-03-2013, 16:37
Здравейте,
пиша ви защото си мисля, че не се обличам подобаващо за гореспоменатите места. Винаги ходя с кецове, плетени ботушки, дънки и тениска. Не си купувам други дрехи. Чудя се, дали не е смешно, че ходя по баровете и заведенията винаги с дънки, тениска и ниски обувки. Доста спортно.
Никога не ходя на висок ток, въпреки че умея, просто не знам защо се изпуснах и вече не нося такива неща.

Според вас трябва ли едно момиче на такива места да се облича с висок ток и т.н. или съм сбъркана да мисля така?
Може ли съвет?

POLLINA
06-03-2013, 16:39
Ъм , нека се изясним.. по какви дискотеки и барове ходиш точно?

nuxe009
06-03-2013, 16:44
По клубове, където се слуша музика на известни диджеи, не българска музика, не слушам поп фолк, по ресторанти, но не бих казала лукс. Лятото на морето ходя много по дискотеките, по баровете, където си иска нещо по - така. Затова питах, как трябва да се обличам, какви обувки, блузи, дънки.. На кафе да отида вечерта някъде ме е срам, всички яки момичета са с токове и прически и т.н., аз съм с тениски и някак ми е зле..

POLLINA
06-03-2013, 16:46
Обличай се както си искаш. Кво значи как трябва? Както ти харесва.
Но , ако си в ресторант не можеш да се изръсиш с кецове например..

malkasladka
06-03-2013, 16:53
Ходи както ти е удобно, сег ана ресторант както казаха по-горе не вървят кецове, замени дънките със стилен панталон например, а за дискотеките...ами ако не се чустваш на място с облеклото, което ти харесва, значи не ти е там мястото :ДД хаха в рамките на шегата, сложи токчета...някаква рокля...но аз също много харесвам дънки и си скитам с тях на възможно повече места :ДД

BlackMeow
06-03-2013, 18:20
Нищо грешно или смотано не правиш.
Освен ако не си на опера или на нещо супер официално си ок. Има хора, които прекаляват с дрехи, грим и обувки за университет и училище. Това вече е смешно, поне за мен е смешно, излишно е със сигурност. :)

Shantia
06-04-2013, 04:37
Всяка една дама трябва да има нещо по - така в гардероба си. Едни токчета, скини дънки и нещо по - подходящо за обувките като топ. В ежедневието си ходи неглиже, но на бар, на излизане вечер е хубаво малко от малко да се понаправиш. Поне аз така мисля. Сега например, с приятели решавате да отидете на ресторант, където има програма и купон, ами огледай се, сто % всички момичета са с рокли и токчета.

Hayashi
06-04-2013, 16:17
На бар сякак можеш да отидеш според мен. За ресторант аз бих избрала нещо по официално обаче. Един панталон или пола някак повече ми се връзват. Не всички могат да ходят на токчета, но все пак да си с кецове и маратонки не върви.

sexa_na_kompleksa
06-04-2013, 16:35
Ако те е срам, вземи си други дрехи просто.
Иначе не е нужно винаги да си с супер високите токчета, ужасно късата пола и дълбокото деколте. Може да си с ниски токчета, лежерна рокличка. Ако токчетата не са ти удобни, може и с пантофки да си.

MaLkaTa_LaDy
06-05-2013, 07:11
Всеки ще ти каже нещо различно. Ходи така, както се чувстваш удобно на даденото място. Ако се чувстваш прекалено неглиже на дискотека с кецове, иди с токчета. Ако с токчета пък прекалено наконтено - иди с пантофки. Сама можеш да си прецениш според обстановката и хората.
П.с. Според повечето хора в ежедневието си ходя прекалено официално облечена, но на мен така си ми харесва и се чувствам добре.

UniCoWN
06-05-2013, 14:43
Ами гледай тия, нагласените, дето не се чувстваш, че си на мястото си сред тях, и се обличай така.