PDA

View Full Version : Увеличаване на харда



SurfSky
06-04-2013, 14:20
Здравейте хора.В момента разполагам с кажи речи 200гб място общо на диск C и диск D. Искам да го увелича това място ,трябва да взема нов хард или .... И после може ли да прехвърля информацията от стария хард,на новия ... Ще трябва ли пак инсталация на windows .. ? :D

OoVasKoO
06-04-2013, 14:49
Представи си новия хард като една огромна флашка. Нещо такова ще бъде :D

naksdy
06-04-2013, 15:07
Имаш 2 варианта, ако си вземеш нов хард:
1. Да го вържеш, заедно със стария, и така ще имаш C:, D:и E: (примерни букви) и няма нужда да преинсталираш уин.
2. Да си вземеш стария хард, да му направиш ОГЛЕДАЛЕН образ (.iso) и да го ресторнеш на новия и така пак се избягва момента с преинстала. Така ще си имаш 2 еднакви по съдържание харда :)

SurfSky
06-04-2013, 17:35
Имаш 2 варианта, ако си вземеш нов хард:
1. Да го вържеш, заедно със стария, и така ще имаш C:, D:и E: (примерни букви) и няма нужда да преинсталираш уин.
2. Да си вземеш стария хард, да му направиш ОГЛЕДАЛЕН образ (.iso) и да го ресторнеш на новия и така пак се избягва момента с преинстала. Така ще си имаш 2 еднакви по съдържание харда :)

Първия ми се струва най удачен :D Значи ми трябва вътрешен хард диск или и външе става?

JDeel
06-04-2013, 19:38
Външния хард е нормален хард в кутия + малка платка за връзка през USB. Външните хардове са хубави за архиви щото трансфера през USB-то става по-бавно отколкото ако са си вързани директно на дъното. Ако ти трябва да работи постоянно по-добре е да е вързан като вътрешен.

anonymous908491
06-08-2013, 13:12
Имаш 2 варианта, ако си вземеш нов хард:
1. Да го вържеш, заедно със стария, и така ще имаш C:, D:и E: (примерни букви) и няма нужда да преинсталираш уин.
2. Да си вземеш стария хард, да му направиш ОГЛЕДАЛЕН образ (.iso) и да го ресторнеш на новия и така пак се избягва момента с преинстала. Така ще си имаш 2 еднакви по съдържание харда :)

Нещо много си надъхана с тия ISO, които се ползват само за някои неща, а ти още малко и архивите така ще ги правиш.

naksdy
06-08-2013, 19:06
Дай по-хубава идея да те чуем. Ако ли не, спри да спамиш. А относно това, което правя, си е моя работа, сещаш ли се ;)

anonymous908491
06-09-2013, 12:37
Дай по-хубава идея да те чуем. Ако ли не, спри да спамиш. А относно това, което правя, си е моя работа, сещаш ли се ;)

И да имам желание е невъзможно да се измисли по-лоша от твоята.
Ще прави образи, а не само да прехвърли информацията от стария на новия .
Твоя работа е, ако не даваш идеи и друг да го прави. От двама глупаци няма как да излезе нещо умно, няма смисъл да си търсиш компания.

naksdy
06-09-2013, 15:22
Да копира директно едното на другото? http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1370791189o.gif
Жалко, аз те мислех за умен човек, то кво се оказа...

anonymous908491
06-09-2013, 17:28
Да копира директно едното на другото? http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1370791189o.gif
Жалко, аз те мислех за умен човек, то кво се оказа...

Ти ме мислиш за умен, защото се мислиш самата ти за умна ли ?
Ще копира или влачи, същото се прави и с това ISO, за което пишеш.

naksdy
06-09-2013, 19:42
Ти ме мислиш за умен, защото се мислиш самата ти за умна ли ?
"Умно" изказване...


Ще копира или влачи, същото се прави и с това ISO, за което пишеш.
Ок де, ти четеш ли изобщо кво пишеш наляво-надясно? Как мислиш да ти копира/провлачва/мести и прочие, при положение че има скрити файлове, които няма да се хванат? Изобщо .iso файла знаеш ли какво е? Ако толкова ти куца инфото, да ти сложа линк да се ограмотиш? Аман от хора, които преди 5 минути са научили командата CTRL+C, да се правят на велики...

anonymous908491
06-09-2013, 20:07
"Умно" изказване...


Ок де, ти четеш ли изобщо кво пишеш наляво-надясно? Как мислиш да ти копира/провлачва/мести и прочие, при положение че има скрити файлове, които няма да се хванат? Изобщо .iso файла знаеш ли какво е? Ако толкова ти куца инфото, да ти сложа линк да се ограмотиш? Аман от хора, които преди 5 минути са научили командата CTRL+C, да се правят на велики...

Предпочитам да дадеш линк към твоя снимка, защото глупавите женки почти винаги природата ги е компенсирала с красота, а по тая логика ти трябва да си страшна путка.

naksdy
06-09-2013, 22:33
Каквото и да кажеш просто... It's just you and your hand tonight http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/arx1370817183t.gif

anonymous908491
06-11-2013, 15:02
Чак сега загрях, че ти беше ням ням, с теб не искам да го правя.