PDA

View Full Version : Моля за помощ за филм ?????



melinnda
06-04-2013, 15:18
Здравейте!!! Искам да ви помоля за помощ за един филм, който гледах но така и не мога да си спомня името му. Значи филма е ужаси , разказва се за зомбита, както във всички филми за зомбита почват да нападат хората и т.н. В този филм имаше една група , които се бореха да оцелеят, и един от тяхните приятели го ухапаха, но се оказа че той е вегетарианец и макар и да се преварна в зомби , той мислеше , разсъждаваше като обикновен човек и не ядеше хора а помагаше на приятелите си. За съжаление си спомням само това. Дано някой се сети. Благодаря ви предварително . :) :) :)

Tweedy
06-04-2013, 21:55
Day of the Dead

naksdy
06-05-2013, 07:07
Наскоро гледах подобна простотия - Warm bodies. От уважение към актьорите и изтърканата лента го изгледах...

melinnda
06-05-2013, 09:51
И аз го гледах заради актьорите, и казах на една приятелка че имало зомби вегетарианец и тя ми се смее и не ми повярва и затова исках да го намеря за да и покажа :D :D :D

melinnda
06-05-2013, 09:56
Наскоро гледах подобна простотия - Warm bodies. От уважение към актьорите и изтърканата лента го изгледах...

да , този филм наистина е голяма простотия, и аз съм го гледала :D

melinnda
06-05-2013, 11:04
Day of the Dead
да , това е филма :) много ти благодаря!!! :) :) :)

BAN.ili.NE
06-05-2013, 11:25
Моля този път да ми кажете филма ако го знаете, че на предишния, на когото ги питах не го знаеха, та сега се надявам да можете да познаете кой е тоя и да ми го кажете, че да го гледам. Та едни планират обир и са облечени като чели в монахински дрехи или само маските им бяха такива не се сещам... само това си спомянм ако го знаете казвайте

kosder
06-05-2013, 11:34
Моля този път да ми кажете филма ако го знаете, че на предишния, на когото ги питах не го знаеха, та сега се надявам да можете да познаете кой е тоя и да ми го кажете, че да го гледам. Та едни планират обир и са облечени като чели в монахински дрехи или само маските им бяха такива не се сещам... само това си спомянм ако го знаете казвайтеМисля, че става въпрос за "The Town".

BAN.ili.NE
06-05-2013, 18:53
Може ли да ми кажете някакви филми подобни на "The Town", с обиране на банки и такива подобни да не е некой стар от 1996 например

melinnda
06-05-2013, 19:27
Може ли да ми кажете някакви филми подобни на "The Town", с обиране на банки и такива подобни да не е некой стар от 1996 например

1. The Bank Job ''Банковия обир'' 2. 44 Минути (44 Minutes) 3. италианска афера 4. Бандата на Оушън 5. Inside man 6. Chaos 7. Public Enemies 8.Firewall За сега други не мога да се сетя. :) дано съм ти помогнала :)