PDA

View Full Version : Изтръпване на главата



kocaki1996
06-04-2013, 19:46
Здравейте!
Както виждате от никнейма ми аз съм на 16г. Проблемът ми е следният:
От 3 дни усещам ,че ме стяга главата. Имах вчера главоболие,но на сутринта ,като се събудих всичко си беше наред. Нямаше усещане за стягане ,нито главоболие. Днес се прибрах и започна да ме стяга главата от лявата част и да ми пари ухото. Мерих си кръвно беше нормално ,както и пулса. По-принцип това чувство се появява вечер,когато се прибера в нас. Възможно ли е от недоспиване да е това или от нещо друго. Моля кажете ми ,че не е нещо сериозно. Аз съм човек ,който си внушава ,че е болен от всичко и по-някога сам си внушавам някои "болести". :(

kocaki1996
06-04-2013, 20:48
Oburkah razdela sujalqvam(pisha ot telefona I nqmam bg izvinqvam se)

julian8787
06-04-2013, 21:22
Здравей!

Силно се съмнявам, че си болен. Подобни симптоми се срещат сравнително често. Причинени са от стрес, неправилен хранителен режим, физическа преумора, недоспиване и т.н. В повечето случаи са напълно безобидни. Понякога, въпреки редовното почистване на ушите в тях се наслагва ушна кал, която предизвиква — стягане, парене, сърбеж, чувство за пълнота... Сподели с родителите си и отидете при личния лекар, който най-вероятно ще ви даде направление към специалист УНГ (уши, нос, гърло). Един профилактичен преглед ще ти е от полза. Не съм лекар и ти пиша горното от позицията на обикновен човек, който също е имал подобни симптоми. Недей да си вкарваш филми, че си болен от нещо тежко и избягвай да търсиш здравни съвети по интернет. Ще кажа защо. Когато човек е склонен да си внушава най-лошото вижда само най-лошото. Мислите трябва да са позитивни и приятни, за да бъде и тялото здраво.