PDA

View Full Version : Не мога да обеля главата



facepalm
06-05-2013, 17:03
Добър ден.

Правих секс без презерватив преди 1 месец, а този цял месец пия антибиотици, защото съм с гнойна ангина, вече 3 антибиотика. Получих нещо като малък обрив по главичката на пениса ми и сега забелязвам, че не мога да го обеля когато е надървен. Боли ме. Някакви идеи?

machoka
06-05-2013, 17:05
Антибиотиците нямат общо според мен. За проблемът с пениса трябва да посетиш съответния лекар. Не можем и нямаме право да те диагностицираме по интернет, още по-малко пък да те съветваме за конкретен тип лечение.

facepalm
06-05-2013, 17:08
То хубаво, но въпросът ми е дали наистина има някакъв проблем ? До преди няколко седмици нямаше нищо подобно и изведнъж стана... при опит за обелване ми се стяга кожата около главата и се зачервява

machoka
06-05-2013, 17:12
Е как да ти кажа дали има проблем? Тука врачки няма. Нали трябва да се погледне - нещо, което прави чичо доктор и ти казва имаш ли проблем или не.

nationalAdvisor
06-05-2013, 17:13
Може да си лепнал нещо, отиди на доктор.

SpiritInBlack
06-05-2013, 19:16
Пряка връзка между антибиотици и проблеми в секса не би трябвало да има. Коктейл от лекарства обаче може да прецака организма ти по най-различни начини, възможно е даже да си докараш и обрив. Колкото и да е трудно , опитай се да намериш кадърен лекар.