PDA

View Full Version : Мнение за 51 СОУ



Lis
06-05-2013, 18:30
Може ли да споделите мнение за 51-во СОУ " Елисавета Багряна " Добро ли е , обучението на какво ниво е , вярно ли е , че дават британски сертификат INGOT , както е описано тук : http://ingot.adamsmith.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=102&catid=3&Itemid=183 :P . Ако има някой, който учи в това у-ще да сподели своето мнение. Благодаря предварително :)

Marseille
06-05-2013, 21:34
Малиии, изкарал съм 2 години като малък в това даскало :D

SuNsEt
06-06-2013, 07:48
В моя квартал е . Учила съм там до 7-ми клас. Нормално квартално даскало,което се опитва да излезе на преден план сред по - елитните училища. Като материална база му давам отличен . Като преподаване 5 на релси . Можеш да учиш и да си добре, но можеш и да не учиш и пак да си добре . Хората там ... имам само един приятел (който ми е много близък). Другите са ми само познати. Личните ми впечатления са ,че преобладават нормални хора ЗА квартални училища. Смисъл - нищо повече от кифли,тревомани , тип 'пием бира в заведението от среща вместо да сме в час' и т.н.
Даскалите... има няколко много готини учителки , останалото не го коментирам.
Хубави профили има даскалото , известно е с изобразителното си изкуство ... Ако си човек на изкуството , можеш да го сложиш в списъка си , НО внимавай с какви хора ще движиш там. :)

RedMonster16
09-12-2014, 10:52
Училището се опитва да доближава до другите "елитни". Има си охрана. Внимават какво продават в лафкта. Много чистят там и ремонти правят винаги. Има 2-ма 3-ма по-нормални учителя, като ниво на преподаване давам 5. На материална база 5,50. Лошото е, че хората там (учениците) ходят по групички и на "общества" се разделят на яки и тъпи. Както по-горе казаха:
"Смисъл - нищо повече от кифли,тревомани , тип 'пием бира в заведението от среща вместо да сме в час' и т.н."

Униформи трябва да си купувате.
Иначе е модерно в сравнение с останалите училища. Има телевизори в повечето стаи и понякога има уроци на презентации. Като цяло има хубави паралелки. Сами трябва да си прецените, защото всички имат различно мнение.